Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(saulelė @ 2010 10 27, 18:19)
PASIGIRSIU IR AŠ

thumbup.gif thumbup.gif Labai grazu, as irgi jau puse issiuvinejau, tikiuosi vaizdas toks pat bus geras thumbup.gif Remas grazus, vat ir man reikes pasukt galva koki rema pritaikyt g.gif 4u.gif

Aciu visoms uz mano prijuoste 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2010 10 27, 17:19)
PASIGIRSIU IR AŠ

Betgi labai gražu! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 10 27, 16:52)

Noriu pasirodyt ir savo menkucius darbelius ax.gif  paprastai siuvinejau serveteles mamytei kaledu proga blush2.gif norejosi kazko idomesnio ir neiprastesnio  blush2.gif

Ir pats pirmas darbelis dukrytes  ax.gif  prasau lb nepeikit - dar tik mokausi sio meno  biggrin.gif



Įdomiai atrodo servetėlės wub.gif Puikus metrikiukas 4u.gif

QUOTE(saulelė @ 2010 10 27, 19:19)
PASIGIRSIU IR AŠ


Ar čia tas darbas, kur tu orchidėjos žiedą persukai? ax.gif Jei taip, rezultatas nenuvylė bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(zhemaituke @ 2010 10 27, 17:17)
Sveikos, gal galit pasakyt kokios spalvos numeriukai galėtų būti light orange pink ir dark orange pink iš DMC. Siuvinėju disnėjaus mašinytes, jau visas spalvas turiu tik va šių niekaip pagal pavadinimus nerandu...
Iš anksto dėkoju.


Pasižiūrėk čia, gal atrasi... mirksiukas.gif
http://www.dmc-usa.c...sc_embfloss.pdf
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2010 10 27, 18:19)
PASIGIRSIU IR AŠ


labai labai labai ...grazu thumbup.gif 4u.gif Mano ateities planuose yra sis paveikslas thumbup.gif
Atsakyti
Cheekyyy, labai įdomios servetėlės ir dailus metrikas thumbup.gif

saulele, labai gražu wub.gif
Atsakyti
pasirodau su mazuciu darbeliu - atviruku smile.gif
ne viskas idealu, dar tobuleti yra kur....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2010 10 27, 20:27)
pasirodau su mazuciu darbeliu - atviruku smile.gif
ne viskas idealu, dar tobuleti yra kur....



siltas darbelis...smile.gif o tobulejimui ribu nera smile.gif
Atsakyti
Dziulike, gal galite patarti, nes matau, kad atviruką darėte 4u.gif

QUOTE(Ruttaa @ 2010 10 27, 18:00)
Sveikos  4u.gif  Noriu Kalėdoms padaryti atvirukų, jau esu išsiuvinėjusi tuos piešinukus, kuriuos norėjau, o kaip įklijuoti tai į atviruką?  Kokius klijus naudoti? Pagalvojau, kad gal tiktų dvipusė lipni juostelė, bet gal jūs ką patarsit, nes kol kas esu dariusi tik vieną atviruką, bet nebepamenu, kuo klijavau  ax.gif  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2010 10 27, 18:19)
PASIGIRSIU IR AŠ


bigsmile.gif vauuuu, labai dailu wub.gif
Atsakyti
zuzanele

Ar čia tas darbas, kur tu orchidėjos žiedą persukai? ax.gif Jei taip, rezultatas nenuvylė bigsmile.gif


mane maišote su kažkuom 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulelė: 27 spalio 2010 - 19:12
QUOTE(saulelė @ 2010 10 27, 21:11)
zuzanele

Ar čia tas darbas, kur tu orchidėjos žiedą persukai?  ax.gif Jei taip, rezultatas nenuvylė bigsmile.gif
mane maišote su kažkuom 4u.gif


Vadinasi dar to darbo rezultato nėra unsure.gif

Labai dailiai atrodo tavo saulele darbas wub.gif Jis vienam rėme, o tai visai kitas vaizdas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ruttaa @ 2010 10 27, 19:00)
Sveikos  4u.gif  Noriu Kalėdoms padaryti atvirukų, jau esu išsiuvinėjusi tuos piešinukus, kuriuos norėjau, o kaip įklijuoti tai į atviruką?  Kokius klijus naudoti? Pagalvojau, kad gal tiktų dvipusė lipni juostelė, bet gal jūs ką patarsit, nes kol kas esu dariusi tik vieną atviruką, bet nebepamenu, kuo klijavau  ax.gif   4u.gif


Aš išsiuvinėjau ir atvirukams paveikslėlius. Klijavimui nusipirkau specialius klijus siuvinėjimo reikmenų parduotuvėj. Dar neišbandžiau. Sakė jie tinka visokiems darbams. Bus matyt kaip seksis įklijuot. Daug kas darė atvirukus, gal turės ką patart rolleyes.gif

Dziulike, labai šiltas tavo darbelis. Gražus paveikslėlis. Tik pastebėjau, kad kairys kampas viršuj kreivai nukirptas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 27 spalio 2010 - 19:26
As tai dvipuse lipnia juostele naudoju... man visad ji gerai...
tai ir patarciau taip daryt...

del kampucio, tai ten net biski ikirpta... buna per skubejima... viena tik lapa turejau, tai vos tilpo paveiksliukas... reikejo dvieju lapu, kad gautusi remas didesnis smile.gif

bet esme paveiksliukas...labai grazios tos man gelytes smile.gif
Atsakyti