Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2010 10 27, 14:42)
Kai dariau savo pirmąją knygutę, man Dvi patarė klijuoti paprastais pieštukiniais klijais. Gavosi viskas super. Ačiū jai 4u.gif
Visą knygutės viršelį ištepiau klijais. Niekur nepersigėrė, gavosi be priekaištų thumbup.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Kokiu groziu pridejusios bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Jus cia savo darbeliams skirtingas medziagas perkat, tankiai skiriasi ir t.t.
Gal galit man pasufleruot, kokia konkreciai medziaga pirkt sitom Felicijoms, kad paveiksliukas grazutis butu. Labai buciau dekinga wub.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
dar karteli aciu uz pagyras,grazius zodzius ir liaupses mano darbukams - tai lyg eliksyras sielai....
boruziukas nu nerealiai ziauriai grazus -jau kaip noreciau tokio grazuolio!!!
Dzeine,ir kitos darbstuolytes kuriu jau nebeisvardinsiu - saunuoles,darbukai superiniai!
Sandriuka, schema as atsiprintinau laaabai senai,kompe issaugotos neturiu blush2.gif ....
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Niekad jums nerasiau, bet nuolatos pasiskaitau ir pasiziuriu jusu grazius darbelius wub.gif
Noriu pasirodyt ir savo menkucius darbelius ax.gif paprastai siuvinejau serveteles mamytei kaledu proga blush2.gif norejosi kazko idomesnio ir neiprastesnio blush2.gif
user posted imageuser posted image
Ir pats pirmas darbelis dukrytes ax.gif prasau lb nepeikit - dar tik mokausi sio meno biggrin.gif
user posted image
Dabar pradjau siuvinet ant lino - apvilksiu "dienorasti" sesiai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit pasakyt kokios spalvos numeriukai galėtų būti light orange pink ir dark orange pink iš DMC. Siuvinėju disnėjaus mašinytes, jau visas spalvas turiu tik va šių niekaip pagal pavadinimus nerandu...
Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(Sandriuka @ 2010 10 27, 15:42)
Labai noreciau sio meskucio shemos jai kas turetumet  4u.gif
sandriuka@gmail.com

tai autoriu darbeliai,vadinasi jos pacios schemas ir turi.taigi galima parasytijom i az 4u.gif
Atsakyti
Gaila bet neturi jau prasiau smile.gif
Atsakyti
*Radvileee, dailus metrikas wub.gif smile.gif

Džeine, nuostabūs komplektukas ir atvirukas wub.gif

banni, metrikas ir prijuostė wub.gif

Višniuke, nuostabus veidrodėlis wub.gif

Eugute, šauni prijuostė smile.gif

Ieva V, labai graži fėja atrodo thumbup.gif ir užrašų knygelė graži.

Cheekyyy garžūs darbeliai
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Noriu Kalėdoms padaryti atvirukų, jau esu išsiuvinėjusi tuos piešinukus, kuriuos norėjau, o kaip įklijuoti tai į atviruką? Kokius klijus naudoti? Pagalvojau, kad gal tiktų dvipusė lipni juostelė, bet gal jūs ką patarsit, nes kol kas esu dariusi tik vieną atviruką, bet nebepamenu, kuo klijavau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
PASIGIRSIU IR AŠ

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2010 10 27, 19:19)
PASIGIRSIU IR AŠ



Nuostabu smile.gif liuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o as tai pristojau su savo situo darbeliu, kaledoms ruosiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 10 27, 15:52)
Laba diena  4u.gif
Niekad jums nerasiau, bet nuolatos pasiskaitau ir pasiziuriu jusu grazius darbelius  wub.gif
Noriu pasirodyt ir savo menkucius darbelius ax.gif  paprastai siuvinejau serveteles mamytei kaledu proga blush2.gif norejosi kazko idomesnio ir neiprastesnio  blush2.gif


kaip gražu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(saulelė @ 2010 10 27, 18:19)
PASIGIRSIU IR AŠ


blink.gif blink.gif oho, taip greit ? nu šaunuolė 4u.gif
Atsakyti