Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Aciukas visoms uz ivertinimus, nes geriau pasijauciau smile.gif, labai istikruju laukiu iremitos fejos, idomu varinata ten mes parinkom smile.gif
Atsakyti
net žodžių neturiu išgirti visiems darbeliams, kurių čia pridėjot per keletą dienų bigsmile.gif bigsmile.gif nepaprasta! ypač įstrigo slyvutės wub.gif visom kitoms po 4u.gif už ką tik taip estetiškai praleistas mano gyvenimo minutes mirksiukas.gif biggrin.gif



Pati pradėjau Nimue "Obuolį" ant lino. Pirmą kartą siuvinėju ant lino. Įsimylėjau ir negaliu sustot wub.gif nebereikia nei miego, nei valgio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 27 spalio 2010 - 01:14
Ieva V pagaliau pabaigei fejuke thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif viskas ten pas ja gerai wub.gif grazuolyte wub.gif
Atsakyti
Labas rytas darbstuoles,

pateikiu jusu teismui pirmaja savo uzrasu knygute, kuri turetu buti dovana mamai, gimimo dienos proga. Ziauriai "prisviles blynas" gavos: del kazkokiu mistiniu priezascius liko kliju zymes, nors pagal kliju aprasyma(medziagia klijuoti) juneturejo likti sad.gif, vietomis nelygiai prilipo medziagele...bet visiskai neturiu laiko naujai darbeli daryti, gal kazka patartumet kaip istaisyt klaideles? verysad.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Siuvineta ant lino, vienu DMC siuliuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva V: 27 spalio 2010 - 07:53
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 27, 08:52)
Labas rytas darbstuoles,

pateikiu jusu teismui pirmaja savo uzrasu knygute, kuri turetu buti dovana mamai, gimimo dienos proga. Ziauriai "prisviles blynas" gavos: del kazkokiu mistiniu priezascius liko kliju zymes, nors pagal kliju aprasyma(medziagia klijuoti) juneturejo likti sad.gif, vietomis nelygiai prilipo medziagele...bet visiskai neturiu laiko naujai darbeli daryti, gal kazka patartumet kaip istaisyt klaideles? verysad.gif

Siuvineta ant lino, vienu DMC siuliuku.


jei ne tie svilėsiai būtų thumbup.gif Ir inicialai gražūs ir piešinukas.. gaila dėl klijų... Karta kreivai priklijavau, tai atplėšiau nuo nugarėlės, išploviau ir per nauja klijavau. Bandyčiau tavo atvėju klijuoti liną prie nugarėlės tik toj pusėj kur baltą pirmą lapą priklijuosi, o toj pusėj kur inicialai išsiuvinėti - klijų nenaudoti.

Dvi knygučių nemažai darė, gal ji ką patars?
Atsakyti
Boruzeles ir ziurstkai labai grazus. O ir feja neispasakyta. Ir man parupo kaip ji atrodys ireminta. As ir tokia siuvinesiu. mirksiukas.gif

Dabar man tokis klausimelis iskilo. Issisiuvinejau as Mirabilia Elf Christmas Fairy ir Christmas Tree. O karoliukus jus siuvinejate iskalbe, islygine ar viska kartu ir tik paskui skalbiate ir lyginate. Ale ir kaip paskui skalbiasi, jei skalbiasi su karoliukais, ar viskas chiki buna?
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 27, 08:52)
pateikiu jusu teismui pirmaja savo uzrasu knygute, kuri turetu buti dovana mamai, gimimo dienos proga. Ziauriai "prisviles blynas" gavos: del kazkokiu mistiniu priezascius liko kliju zymes, nors pagal kliju aprasyma(medziagia klijuoti) juneturejo likti sad.gif, vietomis nelygiai prilipo medziagele...bet visiskai neturiu laiko naujai darbeli daryti, gal kazka patartumet kaip istaisyt klaideles? verysad.gif

Kita karta klijuok visuose sonuose elementariais piestukiniais klijais. Jokiu mandru kliju nereikia.
Papildyta:
QUOTE(Domė @ 2010 10 27, 09:50)
Dabar man tokis klausimelis iskilo. Issisiuvinejau as Mirabilia Elf Christmas Fairy ir Christmas Tree. O karoliukus jus siuvinejate iskalbe, islygine ar viska kartu ir tik paskui skalbiate ir lyginate. Ale ir kaip paskui skalbiasi, jei skalbiasi su karoliukais, ar viskas chiki buna?

Siuvineju viska is karto, skalbiu kaip iprastai (siuvinio gi juk netrini tarp ranku) ir lyginu ant storo ranksluoscio. Karoliukai isispaudza i ranksluosti ir viskas tvarkoj.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 10 27, 09:54)
Kita karta klijuok visuose sonuose elementariais piestukiniais klijais. Jokiu mandru kliju nereikia.


doh.gif o aš nedasigavojau dėl pieštukinių klijų. O kai pati klijuoji, tepi klijus ten kur paveiksiukas? ar tik kraštuose kur popieriu klijuoji?
Atsakyti
Dvi, ačiū patarimus dėl knygelės apvilkimo 4u.gif

*Radvileee, dailus metrikas smile.gif

Džeine, nuostabūs komplektukas ir atvirukas wub.gif

banni, mielas metrikas smile.gif O jau prijuostės koks grožis bigsmile.gif

Višniuke, nuostabus veidrodėlis wub.gif

Eugute, šauni prijuostė smile.gif

Ieva V, labai gražiai fėja atrodo thumbup.gif Užrašų knygelė daili, gaila, kad su klijais nepasisekė


Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 27, 09:52)
Labas rytas darbstuoles,
Siuvineta ant lino, vienu DMC siuliuku.



Dailu, piešinukas labai įdomus ir neįprastas thumbup.gif , Jau merginos patarė kaip ištaisyt klaidą, o aš poster_offtopic.gif mano mamos tokie pat inicialai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 27, 09:52)
Labas rytas darbstuoles,

pateikiu jusu teismui pirmaja savo uzrasu knygute, kuri turetu buti dovana mamai, gimimo dienos proga. Ziauriai "prisviles blynas" gavos: del kazkokiu mistiniu priezascius liko kliju zymes, nors pagal kliju aprasyma(medziagia klijuoti) juneturejo likti sad.gif, vietomis nelygiai prilipo medziagele...bet visiskai neturiu laiko naujai darbeli daryti, gal kazka patartumet kaip istaisyt klaideles? verysad.gif


Kai dariau savo pirmąją knygutę, man Dvi patarė klijuoti paprastais pieštukiniais klijais. Gavosi viskas super. Ačiū jai 4u.gif

QUOTE(murkse @ 2010 10 27, 11:15)
doh.gif o aš nedasigavojau dėl pieštukinių klijų. O kai pati klijuoji, tepi klijus ten kur paveiksiukas? ar tik kraštuose kur popieriu klijuoji?


Visą knygutės viršelį ištepiau klijais. Niekur nepersigėrė, gavosi be priekaištų thumbup.gif
Atsakyti
Labai noreciau sio meskucio shemos jai kas turetumet 4u.gif
sandriuka@gmail.com


QUOTE(banni @ 2010 10 25, 22:32)
senokai nebuvau čia nosies įkišus,rodausi savo pabaigtukus
aida 16, DMC siūlai

user posted image

dovana draugei,ale kažkaiptais gaila ir dovanot pasidarė... 
prijuostę pasiuvo Rugsėjė,lietuviškas linas,kryžiukai 3*3, DMC siūlai, DIMENSIONS vištelės pleputės,VERVACO saldumynai

user posted image  user posted image  user posted image

Atsakyti