Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Na rodausi as su savo Nimue feja. Daug vargo turejau su ja... vis niekaip neradau tinkamu siuliuku mocheros, tai gavosi kaip gavosi... ketvirtadieni tureciau pasiimt ireminta, tada pasirodysiu dar karteli, kiek kitaip, nei visos reminau smile.gif
user posted image

sorry uz foto kobybe, fotikas pas mus zauriai levai fotkina blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 26, 20:18)
Na rodausi as su savo Nimue feja. Daug vargo turejau su ja... vis niekaip neradau tinkamu siuliuku mocheros, tai gavosi kaip gavosi... ketvirtadieni tureciau pasiimt ireminta, tada pasirodysiu dar karteli, kiek kitaip, nei visos reminau smile.gif


Labai dailu wub.gif
Atsakyti
nors ne i tema ,bet negaliu nepasigirti biggrin.gif su vyru namo vaziavom,ir viesula (tornada) pamatem blink.gif pirma karta toki regini matau blink.gif bigsmile.gif nufilmavom,matesi nezymiai kad sukosi,poto sulindo po debesim.kaip jums lietuvoje toks reginys?

user posted image



Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 26, 21:28)
nors ne i tema ,bet negaliu nepasigirti  biggrin.gif su vyru namo vaziavom,ir viesula (tornada) pamatem  blink.gif pirma karta toki regini matau  blink.gif  bigsmile.gif nufilmavom,matesi nezymiai kad sukosi,poto sulindo po debesim.kaip jums lietuvoje toks reginys?


Kada čia buvo? Šiandien? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 26, 21:30)
Kada čia buvo? Šiandien? blink.gif


14.10 taip siandien biggrin.gif nusiuntem filmuota medziaga i balticum ,laukem gal per zinias parodys,visgi koks reiskinys blink.gif laukem,bet neparode g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 spalio 2010 - 19:39
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 26, 20:28)
nors ne i tema ,bet negaliu nepasigirti  biggrin.gif su vyru namo vaziavom,ir viesula (tornada) pamatem  blink.gif pirma karta toki regini matau  blink.gif  bigsmile.gif nufilmavom,matesi nezymiai kad sukosi,poto sulindo po debesim.kaip jums lietuvoje toks reginys?


Lietuvoj toks dalykas pilnai įmanomas. Pas mus kaime buvo per mano atostogas, tik naktį, todėl nieko nematėm, pamatėm tik ryte pabudę, kad išlaužyti medžiai, kaimynams ne tik stogus nuplėšė, bet kai kam ir ūkinius pastatus sugriovė, mums pasisekė, kad sodyba už medžių, todėl medžiai sulaikė vėją. g.gif Jei kas naudojasi facebook, galiu įdėti nuorodą su nuotraukom.

O aš vakar pradėjau siuvinėti knygos skirtuką su žirafom, va tokį:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 10 26, 21:37)
Jei kas naudojasi facebook, galiu įdėti nuorodą su nuotraukom.

O aš vakar pradėjau siuvinėti knygos skirtuką su žirafom, va tokį:



Įmesk man į až.

Įdomu bus pamatyt rezultatą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 26, 19:18)
Na rodausi as su savo Nimue feja. Daug vargo turejau su ja... vis niekaip neradau tinkamu siuliuku mocheros, tai gavosi kaip gavosi... ketvirtadieni tureciau pasiimt ireminta, tada pasirodysiu dar karteli, kiek kitaip, nei visos reminau smile.gif


wub.gif nuostabi

QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 26, 20:28)
nors ne i tema ,bet negaliu nepasigirti  biggrin.gif su vyru namo vaziavom,ir viesula

thumbup.gif neteko matyt

QUOTE(zuzanele @ 2010 10 26, 20:40)
Įdomu bus pamatyt rezultatą mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif ir man įdomu, turėtu gražiai gautis
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2010 10 26, 17:50)
Džeine- kaip visada puiku  thumbup.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(Ieva V @ 2010 10 26, 18:18)
Na rodausi as su savo Nimue feja. Daug vargo turejau su ja... vis niekaip neradau tinkamu siuliuku mocheros, tai gavosi kaip gavosi... ketvirtadieni tureciau pasiimt ireminta, tada pasirodysiu dar karteli, kiek kitaip, nei visos reminau smile.gif

man tai labai gražiai žiuris tas sijonukas, viskas čia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 26, 19:18)
sorry uz foto kobybe, fotikas pas mus zauriai levai fotkina  blush2.gif

darbelis super mirksiukas.gif o man visu kitu normaliai atrodo fotkes, gal del to, kad kai savo fotkini, matai realiai, kaip skiriasi, kad ir darai 10 kadru skirtingose vietose, vis tiek, nervas ima, nes nepersiteikia/ nemoku nufotkint taip, kad butu super. doh.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 26, 20:28)
nors ne i tema ,bet negaliu nepasigirti 


niu jooooooo
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 10 26, 20:37)
Jei kas naudojasi facebook, galiu įdėti nuorodą su nuotraukom.

O aš vakar pradėjau siuvinėti knygos skirtuką su žirafom, va tokį:



Idek man nuoroda mirksiukas.gif Ir zirafiukas labai mielas turetu gautis thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabūs darbeliai, aš apsalus wub.gif Banni, Džeine, Višniuke, Ieva, Buczkis, ir dar kažką pamiršau, visoms po oro balioną 4u.gif Smagu akis paganyt thumbup.gif
O aš pasirodysiu po kokios savaitėlės ir vėl su keliais kiškiais hihihi.gif
Atsakyti