Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(buckizs @ 2010 10 26, 15:09)
As matau ir manau kas nori mato  smile.gif Atsiprasau jeigu jums taip uzkliuvo mano darbas forume, tiesiog norejosi kuo greiciau pasirodyti... Ir nematau cia problemos jokios smile.gif


Pritariu tau. Aš ir vos tik pabaigiu ir jau lekiu pasirodyti, net išplaut ar išlygint nespėju blush2.gif O paskui sutvarkytą padedu į šalį ir galutinio rezultato niekas nemato ax.gif
O vis dėl to reiktų tik sutvarkytą arba galutinį rezultatą nepamiršt įdėt. Nes galutinis vaizdas, kurį įdedam, taip ir lieka kitų atminty unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 26 spalio 2010 - 13:28
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 26, 14:27)
Pritariu tau. Aš ir vos tik pabaigiu ir jau lekiu pasirodyti, net išplaut ar išlygint nespėju blush2.gif O paskui sutvarkytą padedu į šalį ir galutinio rezultato niekas nemato ax.gif
O vis dėl to reiktų tik sutvarkytą arba galutinį rezultatą nepamiršt įdėt. Nes galutinis vaizdas, kurį įdedam, taip ir lieka kitų atminty unsure.gif

Nepriimkit mane uz bambekle... ax.gif Taip, reiktu parodyti grozi tada, kai jis pilnai atsiskleidzia: svarus, islygintas, iremintas... Juk butent tuo gerites pacios, draugai, pazistami ir gimines. Kuo mes blogesnes, kad galutinio rezultato mums nerodot? blush2.gif
Vienok tai visiskai nemaiso parodyti darba ir tada, kai jis tik ka pabaigtas, gal net neplautas, nelygintas ir netvarkytas - viskas liuks, kai paraso 'pabaigiau, noriu pasirodyti'. Ir nei viena nesikabina, kad matosi markeris ar darbas suglamzytas. Norit parodyti darba greitai - rodykit du kartus. Juk darbas tai grazus ir graziai padarytas, niekas to negincija. ax.gif
Cia dabar netaikau kuriai nors konkreciai, nes ne viena karta tokius darbus maciau, kai paglamzytas, kreivas, bet remuose ir nuotrauka i foruma. O kai patari zmogui, kad reikejo palyginti, pacentruoti ir t.t. ir pan. - tada pasirodo, kad cia tik taike rema... Nu nesam visareges ir visazines, kiaurai ekrana nematom. Cia kaip su pietumis. Gi galima kotleta ir ant taukuotos lekstes padrebti, betgi norim, kad ant grazios lekstes pateiktu. Ir nebutinai auksines, bet isplautos, svarios ir nesuskilusios. As juk nekritikuoju jusu pasirinkimo. Kritika skirta darbo atlikimui ar pateikimui, klaidoms ar tam, ka kita karta tikrai galit padaryti geriau. Jei nori mokytis - turi buti mokytojas. Kitaip ir mokykloj vaikai visi vienas kitam vien desimtukus surasytu, nepriklausomai kiek klaidu padaryta. Jei dedat darba bet koki ir nenorit gauti tokiu komentaru, kad kreivai ir pan., pridekit : 'priimu tik pagyrimus, kritika nepageidaujama'. Ir tada tylesiu.
Viskas, baigiau, daugiau nebumbesiu. Jusu darbai, jusu darbu albumai, jus sprendziat kada, kam ir ka rodyti. censored2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 26 spalio 2010 - 14:41
QUOTE(Višniukė @ 2010 10 26, 10:09)
Veidrodukas boruziukas
Siuvinėtas draugei dovanų gimtadieniuko proga.
Panaudota 18 aida, 12 DMC spalvų (plius 4 blendingo). Dizainas "DIMPLES"


wub.gif , kodėl neturiu draugės, kuri siuvinėtų biggrin.gif Superinė dovana

QUOTE(Eugute @ 2010 10 26, 10:42)
Sveikos, savaitgali siuvom prijuoste dukrai i darzelio paroda "Lino kelias". Bandem kazka ismastyt greitai, ir dukra norejo pasiuvinet pati, tai teko ant aidos gabalelio issiuvinet jos vardo pirmaja raide, nes ant lino dar net man paciai nesigauna graziai  blush2.gif  Rodausi su savo siuviniu (buvo itraukta i darbus ir mano mama, nes nelabai gavos is pradziu) 


thumbup.gif labai gražus šeimyninis darbas
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 10 26, 16:05)
Nepriimkit mane uz bambekle...  ax.gif Taip, reiktu parodyti grozi tada, kai jis pilnai atsiskleidzia: svarus, islygintas, iremintas... Juk butent tuo gerites pacios, draugai, pazistami ir gimines. Kuo mes blogesnes, kad galutinio rezultato mums nerodot?  blush2.gif

Viskas, baigiau, daugiau nebumbesiu. Jusu darbai, jusu darbu albumai, jus sprendziat kada, kam ir ka rodyti. censored2.gif


Nemanau, kad čia bumbėjimas. Visada turime priimti kritiką ir patarimus, pasidžiaugti pagyrimais. Tam čia ir lankomės (aš taip manau). Jei aš nebūčiau čia skaičius patarimų, pamokymų, tikrai nebūčiau atkreipus dėmesio. Dabar ir aš galiu šį tą patarti ir su kiekvienu darbu vis daugiau išmokstu thumbup.gif Už tai galim būti dėkingos vienos kitom mirksiukas.gif

Kai prieš metus pamačiau savo pusseserės išsiuvinėtą darbą ir pakabintą jos namuose, man atrodė jis nuostabus wub.gif Buvau primiršus siuvinėjimą ax.gif Dabar jau prisikabinau: kreivai įrėmintas, nelygiai įtempti siūlai, kryžiukai ne į vieną pusę gula, mazgai persišviečia, siūlai nenukirpti. Tapau priekabi blush2.gif Vadinasi aš mokausi iš savo ir kitų klaidų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 26 spalio 2010 - 14:19
Aciu visom visom uz grazius zodelius boruziukui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 26, 07:16)
wub.gif Nuostabus komplektukas ir žavinga atvirutė. Džeina, keliais siūliukais tas gėlytes siuvinėjai, aš viename paveiksliuke siuvinėjau vienu, nes taip buvo parašyta, bet tokio efekto neišgavau schmoll.gif

4u.gif
Aš siuvinėjau dviem siūlais, vienu turbut reiktu tik laaabai maža rožyte sukti smile.gif

QUOTE(etaeta @ 2010 10 26, 07:36)
Džeinė labai mieli darbai  4u.gif

4u.gif

QUOTE(brendule @ 2010 10 26, 10:23)
Neispasakytas dailumas, kruopstumas ir grazumas  wub.gif

4u.gif

Višniuke, banni labai dailu wub.gif
Atsakyti
Man neseniai prireikė išsiuvinėtos pagalvėlės ant lietuviško lino kryžiuku, bet kai pasiėmiau pavyzduką pabandyti man kažkodėl neišeina gražiai. gal jus siuvinėjat ant kokio specialaus lino ar kokia kita yra gudrybė, nes man nesuprantama g.gif kaip lygiai išsisiuvinėti ir kaip pasiskaičiuoti, kad gautūsi taisyklingas raštas, o nebilekoks. Ant kanvos moku gerai siuvinėti net didelius ir sudėtingus paveikslus. Iš anksto ačiū
Atsakyti
gražūs ir nuostabūs darbai wub.gif
Toli jau Dvi atsakė beveik viską biggrin.gif , aš nuo savęs pridėsiu (siuvinėju HEAD 450*366, jei cm apie 42*30): pasiėmiau pirmą lapą, susiradau pačio pirmojo ženklo siūlo Nr. ir juo išsiuvinėjau, tada pasiėmiau sekantį siūlo Nr ir t.t. Bandžiau pradžioj eilutėm siuvinėt kaip i-nete mačiau, man per daug siūlų galų lieka - pasimečiau. Aišku ir taip koki ženkliuką prazivalinu blush2.gif
Siuvinėju ant 30 ar 32 ar 36 doh.gif (buvau išsiaiškinus ir vėl pamiršau) per 1 siūlą gobeleniniu dygsniu stengiuosi, bet kai daug pavieniu tai nelabai gaunas. O juo labiau jei stulpeliu eina - niekaip nepavyksta gobeleninio išgaut
Papildyta:
QUOTE(prapieste @ 2010 10 26, 17:32)
Man neseniai prireikė išsiuvinėtos pagalvėlės ant lietuviško lino kryžiuku, bet kai pasiėmiau pavyzduką pabandyti man kažkodėl neišeina gražiai. gal jus siuvinėjat ant kokio specialaus lino ar kokia kita yra gudrybė, nes man nesuprantama g.gif  kaip lygiai išsisiuvinėti ir kaip pasiskaičiuoti, kad gautūsi taisyklingas raštas, o nebilekoks. Ant kanvos moku gerai siuvinėti net didelius ir sudėtingus paveikslus. Iš anksto ačiū


Priklauso nuo gijų storio todėl dažnai siuvinėjama prigriebiant skirtingą siūliukų kiekį, pvz kryžiukas 2 ir 3 (2 į šoną, 3 į apačią ar atvirkčiai) Tada gaunasi kvadratinis kryželis. Reik bandyt
Atsakyti
Ateinu pagirt prijuostės ir boružiuko thumbup.gif Niu grožis neišpasakytas wub.gif

O aš nete ką radau biggrin.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Boriužiukas nuostabus, šilta žiūrėt į tokius darbelius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 10 26, 18:10)

O aš nete ką radau  biggrin.gif  thumbup.gif


Gerulis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 10 25, 16:04)
Pasirodysiu ir aš su naujais darbeliais  ax.gif


Džeine- kaip visada puiku thumbup.gif

O dėl kritikos- kai ji yra konstruktyvi, o ne išsakoma tik- man tokie paveikslai nepatinka, negražu ir t.t-, tada galima ir pasimokyti. Man pačiai pasižiūrėjus į savus pirmuosius darbus net juokas neima dėl jų prastos kokybės (nors nemokantys siuvinėti juos giria doh.gif ), dabar kartais net viename darbe pagerėjimą matau jei jis ilgiau siuvinėjamas.
Tad profės- mokykit mus, mokykit notworthy.gif biggrin.gif

P.S.- prijuostė su vištukėm labai faina- ir man būtų gaila tokią dovanoti.
Atsakyti