Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

ačiū visoms už pagyras prijuostei,ale vsio dabar galutinai įsimylėjau lietuvišką liną ir kaifuoju suvinėdama prijuostes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 10 25, 18:25)
tada kitame forume parasiau, o cia praleidau blush2.gif O siaip nemanau, kad verta gadinti cia forume zinutemis apie tai kokios man buvo aplinkybes ir kodel as neturiu galutinio varianto. Ir kaip mano darbu albumas atrodo cia jau mano reikalas ax.gif Bet kad praziopsojau ir neparasiau, tai tiesa doh.gif  Bet aciu uz nuomone  mirksiukas.gif
Super  thumbup.gif

Be abejo tavo reikalas. Tik aš visuomet laikiausi ir laikysiuosi nuomonės, kad be papildomų komentarų apie aplinkybes, apie tai, kad nebaigtas, nelygintas ir pan. visada reikia rodyti galutinį vaizdą. Kitaip galim visos girtis suglamžytais nuo siuvinėjimo darbais, tik ar tem matysis visas grožis?
QUOTE(banni @ 2010 10 25, 23:32)
senokai nebuvau čia nosies įkišus,rodausi savo pabaigtukus
dovana draugei,ale kažkaiptais gaila ir dovanot pasidarė... 
prijuostę pasiuvo Rugsėjė,lietuviškas linas,kryžiukai 3*3, DMC siūlai, DIMENSIONS vištelės pleputės,VERVACO saldumynai

clap_1.gif clap_1.gif ploja.gif ploja.gif Fantastika ploja.gif Super ploja.gif clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 26 spalio 2010 - 08:46
QUOTE(banni @ 2010 10 25, 23:32)
dovana draugei,ale kažkaiptais gaila ir dovanot pasidarė... 
prijuostę pasiuvo Rugsėjė,lietuviškas linas,kryžiukai 3*3, DMC siūlai, DIMENSIONS vištelės pleputės,VERVACO saldumynai

Nu super prijuostė wub.gif wub.gif wub.gif Norėčiau būt ta drauge lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Banni, Dzeine thumbup.gif wub.gif

seniai jau besirodziau blush2.gif

Veidrodukas boruziukas
Siuvinėtas draugei dovanų gimtadieniuko proga.
Panaudota 18 aida, 12 DMC spalvų (plius 4 blendingo). Dizainas "DIMPLES"

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 10 26, 11:09)
Sveikutes,

Banni, Dzeine thumbup.gif  wub.gif

seniai jau besirodziau blush2.gif

Veidrodukas boruziukas
Siuvinėtas draugei dovanų gimtadieniuko proga.
Panaudota 18 aida, 12 DMC spalvų (plius 4 blendingo). Dizainas "DIMPLES"


thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, savaitgali siuvom prijuoste dukrai i darzelio paroda "Lino kelias". Bandem kazka ismastyt greitai, ir dukra norejo pasiuvinet pati, tai teko ant aidos gabalelio issiuvinet jos vardo pirmaja raide, nes ant lino dar net man paciai nesigauna graziai blush2.gif Rodausi su savo siuviniu (buvo itraukta i darbus ir mano mama, nes nelabai gavos is pradziu)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 10 25, 16:04)
Pasirodysiu ir aš su naujais darbeliais  ax.gif



Neispasakytas dailumas, kruopstumas ir grazumas wub.gif

QUOTE(banni @ 2010 10 25, 22:32)
senokai nebuvau čia nosies įkišus,rodausi savo pabaigtukus



Meskutis labai mielas, o prijuoste tai be zodziu thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Višniukė @ 2010 10 26, 09:09)

Veidrodukas boruziukas



Labai grazu ir pateikimas bigsmile.gif

QUOTE(Eugute @ 2010 10 26, 09:42)



4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 10 26, 10:09)

Veidrodukas boruziukas


thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eugute @ 2010 10 26, 10:42)
Sveikos, savaitgali siuvom prijuoste dukrai i darzelio paroda "Lino kelias". Bandem kazka ismastyt greitai, ir dukra norejo pasiuvinet pati, tai teko ant aidos gabalelio issiuvinet jos vardo pirmaja raide, nes ant lino dar net man paciai nesigauna graziai  blush2.gif  Rodausi su savo siuviniu (buvo itraukta i darbus ir mano mama, nes nelabai gavos is pradziu) 

Na superinis darbas (o dar labiau smagu, kad darbavosi visi) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2010 10 25, 23:32)

dovana draugei,ale kažkaiptais gaila ir dovanot pasidarė... 
prijuostę pasiuvo Rugsėjė,lietuviškas linas,kryžiukai 3*3, DMC siūlai, DIMENSIONS vištelės pleputės,VERVACO saldumynai



QUOTE(zefiriukas @ 2010 10 25, 23:44)
Prijuostė fantastiška wub.gif  swoon.gif  Ir man būtų gaila tokia dovanot  ax.gif

Man ir dovanot butu gaila, ir sau pasilikus nesiot gaila doh.gif Gal tik ziureciau pasidejus. Fantastiskai grazu wub.gif
Eugute, ir jusu seimyninis darbas labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2010 10 25, 23:32)
dovana draugei,ale kažkaiptais gaila ir dovanot pasidarė... 
prijuostę pasiuvo Rugsėjė,lietuviškas linas,kryžiukai 3*3, DMC siūlai, DIMENSIONS vištelės pleputės,VERVACO saldumynai


Tokios prijuostes ir as noreciau mirksiukas.gif Super thumbup.gif

QUOTE(Dvi @ 2010 10 26, 09:44)
Be abejo tavo reikalas. Tik aš visuomet laikiausi ir laikysiuosi nuomonės, kad be papildomų komentarų apie aplinkybes, apie tai, kad nebaigtas, nelygintas ir pan. visada reikia rodyti galutinį vaizdą. Kitaip galim visos girtis suglamžytais nuo siuvinėjimo darbais, tik ar tem matysis visas grožis?


As matau ir manau kas nori mato smile.gif Atsiprasau jeigu jums taip uzkliuvo mano darbas forume, tiesiog norejosi kuo greiciau pasirodyti... Ir nematau cia problemos jokios smile.gif

QUOTE(Višniukė @ 2010 10 26, 10:09)
Veidrodukas boruziukas
Siuvinėtas draugei dovanų gimtadieniuko proga.
Panaudota 18 aida, 12 DMC spalvų (plius 4 blendingo). Dizainas "DIMPLES"


Kokia smagi dovanele, kad as tiek kruopstumo tureciau 4u.gif

QUOTE(Eugute @ 2010 10 26, 10:42)
Sveikos, savaitgali siuvom prijuoste dukrai i darzelio paroda "Lino kelias".


Tikrai graziai visi kartu padirbejot thumbup.gif
Atsakyti
Kiek daug gražių darbelių užderėjo. wub.gif

Ir aš baigiau RR siuvinėti, tai dabar galėsiu dirbti savo malonumui.
Atsakyti