Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

laujus, nuostabios knygelės wub.gif wub.gif
Atsakyti
laujus, norėčiau būti tavo bendradarbe wub.gif
Smuikelis taip pat fainuolis thumbup.gif .

O aš sugėdinta giminaitės vėl prisiminiau savo Blackwork namelį, kurį "statau" jau visi metai. Tai sakau iki švenčių reik pabaigti, paskui nebebus kada hobiais užsiiminėti- laisvą minutę reiks miegeliui skirti.
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 24, 11:42)
O kaip tas juosteles garbanotas priklijuoji ant knygelės? O tos skiriamosios juostelės 'neatbryzga'? Aš irgi galvojau tokias daryti, tik nesugalvoju kaip užtvirtinti galiuką kad nenuirtų g.gif


Dėkui, merginos, už šiltus pagyros žodžius 4u.gif

Banguotas juosteles kiljavau tiesiog prie audinio pieštukiniais arba pva klijais. Lyg laiko. Jei draskysi, aišku, nulupsi, bet šiaip laikosi tikrai gerai, juo labiau, kad galiukai dar yra pakišti po priešlapiais ir paklijuoti.
O skiriamųjų juostelių galiuką tiesiog patepiau audinių standikliu - labai puikus dalykas, tarsi klijais sustandina tą vietą, yra bespalvis, nes be jo tai tikrai tos atlasinės juostytės spūra. Dar yra išeitis, kad mažiau spurtų, neturint standiklio, galiuke iškirpti tarsi trikampiuką - na tokį kaip gyvatės liežuvėlį padaryti , tada irgi mažiau spūra.
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2010 10 24, 11:09)

O čia, kad jau užsukau pas Jus, pasirodysiu paskutinius savo darbelius - užrašinių kolekcija - dovanos bendradarbėms blush2.gif


Jau kaip gražu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2010 10 24, 10:09)
O čia, kad jau užsukau pas Jus, pasirodysiu paskutinius savo darbelius - užrašinių kolekcija - dovanos bendradarbėms blush2.gif

Labai grazios, ypac ta su lavandom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 10 24, 10:19)
aciuks.gif
schema ziauriai gera thumbup.gif , pdf formatu ir nesmulki (vienas a4 lapas gaunasi kazkur 45*50 kryziuku), o spalvinis perejimas tai is viso, vietomis sunku atskirti 2-3 spalvas viena salia kitos. Nieko nuostabaus - 70 spalvu viso  cool.gif
super, tikrai labai grazi dovana  wub.gif
as sunkesnes vietas prie dienos sviesos siuvineju arba, kai visai niekas neblasko demesio. Aisku, sitas pomegis - ne vitaminas akims - faktas, niu bet irnesakyk.gif 

drinks_cheers.gif patinka man tokios schemos, lauksiu galutinio rezultato biggrin.gif ilgai reikės laukt, bet verta

QUOTE(buckizs @ 2010 10 24, 13:31)
Del formato atspejai, nes cia su baltu fonu yra 13x18, toks remelis, tai panasiai ir gaunasi smile.gif siaip nedidelis, labai greitai siuvinetas, sunkiausiai visi isvedziojimai buvo g.gif Schemos gautos is cia  smile.gif


Atrodo nedidukas paveiksliukas, bet labai dailus, norėčiau schemutės jei nesunku ax.gif 810@one.lt bandysiu ant lino 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 24 spalio 2010 - 17:40
QUOTE(murkse @ 2010 10 24, 18:39)
Atrodo nedidukas paveiksliukas, bet labai dailus, norėčiau schemutės  jei nesunku ax.gif 810@one.lt bandysiu ant lino  4u.gif


Aisku nesunku, jau issiunciau smile.gif
Atsakyti
dekui, Uodegyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 10 23, 16:05)
ir aš atsiėmiau savąjį

labai grazus darbas ir labai gerai ireminta atrodo smile.gif

QUOTE(buckizs @ 2010 10 24, 03:05)
Sveikutes  4u.gif
Noriu ir as pasirodyti toki nedideli darbeli, kuri tik ka padovanojau savo draugei gimtadienio proga. Ji groja smuiku, todel buvo labai patenkinta siuo paveiksleliu smile.gif Nuotrauka nelabai kokybiska blush2.gif

grazus smuikas wub.gif

QUOTE(laujus @ 2010 10 24, 10:09)
O čia, kad jau užsukau pas Jus, pasirodysiu paskutinius savo darbelius - užrašinių kolekcija - dovanos bendradarbėms blush2.gif

o jau kiek knyguciu uzderejo lotuliukas.gif labai visos grazios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 10 23, 10:15)
Naujas darbelis:
Užrašų knygutė "Slyvutės" Dydis 10x15cm. Linas

ploja.gif ploja.gif Labai labai grazus darbas wub.gif
QUOTE(Toli @ 2010 10 23, 15:34)
Man toks klausimas pasistojo... apie HAED. Na gal garsiai pamastysiu… biggrin.gif

Ziauru, bet primetu, kad lapas per menesi butu super super, bet pazinodama save uzsibreziu pora metu.

o tada belieka smulkmena-susikaiciuoti medziaga. Paziuriu, kad HAED rekomenduoja 20 count. Na pagalvoju apie savo akutes. nors tfu tfu tfu problemu rimtu dar neturiu, bet kai siuvinejau nuotraukos dydzio namuka 18 count, akutes is pasitenkinimo nemurke. apie 20 net nesvajoju, ir apakt nenoriu.  blush2.gif Be to, teko siuvineti ant ant 20 ar net 22 count, tai siuliukai gule tikrai negraziai. siaip man maximum 18 Aida arba 32 Linas/evenweave yra limitas. Primetu, kad visi kryziukai yra pilni, ir visas plotas issisiuvines, taigi geriausias variantas butu AIDA...

Suvokiu, kad net neparduoda toooookio plocio medziagos, nes darbas yra 400 x 300 kryziuku. Na truksta ne tiek ne daug, bet vis tiek... is kur parauti medziagos?..

20ct medziaga zenkliai stambesne uz 18 Aida arba 32 lina. Ant 20ct siuvineja 1x1, o ne 2x2. Tada gaunasi ir paveikslas zenkliai mazesnis, ir medziagu bei siulu sanaudos zenkliai mazesnes. Ir su medziagos plociu tada tilpsi bet kur lotuliukas.gif Ir dar - HAED'as siuvinejamas ne kryziuku, o gobeleniniu dygsniu, del ko siuvinejimas pasidaro zymiai greitesnis. Tada ir 2 metu nereiks. Bet kokiu atveju pries pradedama uzpirkimus ir siuvinejima pasiieskok internete informacijos apie HAED siuvinejima, kad paskui nereiktu nagu grauzti. Negaliu dabar parasyt tiksliai, bet del gobelenines siules svarbu kaip orientuosi medziaga, nes kitaip gatavas darbas bus istrizas; greiciausiai vargu ar apsieisi su tiek spalvu be siulu organaizerio; geras platus remas tokiuose darbuose - puse pacio darbo; ir t.t. ir pan.
QUOTE(Wasara @ 2010 10 23, 19:03)
O aš pabandžiau kelias knygeles apvilkt, atrodo, viskas gražiai pavyko, bet neseniai pamačiau, kaip atrodo mano apvilktos knygelės po maždaug pusmečio naudojimo ir nusprendžiau, kad daugiau neapvilkinėsiu schmoll.gif  Atrodo, kad liną įtempiau labai stipriai ir priklijavau gerai (klijavau su dvipuse lipnia juostele), o va, po kurio laiko, tai medžiaga prasitampė ir dabar atrodo kaip su pūslėm doh.gif Spėju, kad blogai priklijavau unsure.gif  Bandysiu dabar aplankalus siūt, žiūrėsiu, kaip jie nešiosis

Klijuok su klijais, o ne su lipnia juostele. Tada tokiu problemu nebus ir po 10 metu.
QUOTE(buckizs @ 2010 10 24, 03:05)
Noriu ir as pasirodyti toki nedideli darbeli, kuri tik ka padovanojau savo draugei gimtadienio proga. Ji groja smuiku, todel buvo labai patenkinta siuo paveiksleliu smile.gif Nuotrauka nelabai kokybiska blush2.gif

Darbas grazus, bet medziaga itempta labai kreivai. Kai buna tik piesinys, taip i akis nekrinta, bet kai penkline nera tiesi kaip styga, tada labai jau matosi. Juk aida pagal langucius taip lengva istempti ir islygiuoti... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 25 spalio 2010 - 09:55
Sveikos, merginos. Seniai pas Jus lankiausi...visų darbeliai labai gražūs, kruopštūs wub.gif
Štai mano naujausias metrikiukas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2010 10 24, 16:31)


Ačiū už info 4u.gif

QUOTE(*Radvileee @ 2010 10 25, 10:57)
Sveikos, merginos. Seniai pas Jus lankiausi...visų darbeliai labai gražūs, kruopštūs wub.gif
Štai mano naujausias metrikiukas:


Aš dabar tokį siuvinėju bigsmile.gif Tikrai gražiai išėjo thumbup.gif
Atsakyti