Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Ačiū už pagyras mano mergytei ir darbeliui smile.gif
Vasare, gražus laivas smile.gif
Atsakyti
brendule, Peachy_sheila, paukščiukas, ačiū


QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 23, 15:29)
Nuostabu bigsmile.gif
Puiki dovanėlė thumbup.gif

Na o aš atsiėmiau metriką įrėmintą, biškį kitaip pasportas turėjo būti išpjautas, bet ir taip man visai nieko ax.gif

Metrikas thumbup.gif ir įrėminta taip pats super wub.gif
Mergytė išvis nuostabi wub.gif

QUOTE(vasarė @ 2010 10 23, 16:05)
ir aš atsiėmiau savąjį

Gražus tiek darbas tiek rėmas, didelis doh.gif , tokiems dabar nerandu laiko, po Kalėdų tikriausiai, arba prieš pat Naujuosius. Šaunuolė 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 23, 16:16)
Labai gražus darbas wub.gif Paspartas puikiai priderintas thumbup.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(brendule @ 2010 10 23, 18:23)
labai labai grazu man  wub.gif  Pas mane darbeliai tai tokie paprasti, o jus cia, merginos, kad parodot, tai is susizavejimo sedziu ir ziuriu  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif

Toli, labai įdomus pasakojimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 23 spalio 2010 - 17:42
Mamulka123, gražūs paveikslai thumbup.gif O sūnus šaunuolis thumbup.gif

egle.k, labai dailu smile.gif

Peachy_sheila, labai graži knygutė ir procesai wub.gif Ir metrikas dailiai įrėmintas smile.gif

vasare, kokia graži pradžia paveikslo padaryta wub.gif Ir laivas įrėmintas gražiai smile.gif

I.V.A., abu darbeliai nuostabūs thumbup.gif

murkse, labai graži knygelė wub.gif

Ieva V, gražu smile.gif


O aš pabandžiau kelias knygeles apvilkt, atrodo, viskas gražiai pavyko, bet neseniai pamačiau, kaip atrodo mano apvilktos knygelės po maždaug pusmečio naudojimo ir nusprendžiau, kad daugiau neapvilkinėsiu schmoll.gif Atrodo, kad liną įtempiau labai stipriai ir priklijavau gerai (klijavau su dvipuse lipnia juostele), o va, po kurio laiko, tai medžiaga prasitampė ir dabar atrodo kaip su pūslėm doh.gif Spėju, kad blogai priklijavau unsure.gif Bandysiu dabar aplankalus siūt, žiūrėsiu, kaip jie nešiosis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wasara: 23 spalio 2010 - 18:05
Labutis, kiek daug gražių darbelių užderėjo, šaunuolės merginos. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 23, 16:16)
Labai gražus darbas wub.gif Paspartas puikiai priderintas thumbup.gif

kai rinkausi, net neakreipiau demesio, kad is saves dar smulkiai aukso dulkem zeri, bet tik krentant sviesai bigsmile.gif MB irgi ivertino, nes nemate, nei remo, nei pasporto pries tai.

QUOTE(brendule @ 2010 10 23, 18:23)
o jus cia, merginos, kad parodot, tai is susizavejimo sedziu ir ziuriu  bigsmile.gif

tai kad cia tikrai visi, net ir maziausi darbeliai, dvelkia subtilumu ir isiuvineta meile wub.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 23, 18:33)
Vasare, gražus laivas smile.gif

4u.gif

QUOTE(murkse @ 2010 10 23, 18:48)

Gražus tiek darbas tiek rėmas, didelis  doh.gif , tokiems dabar nerandu laiko, po Kalėdų tikriausiai, arba prieš pat Naujuosius. Šaunuolė  4u.gif

aha, kai isiremino - isdidejo thumbup.gif pasportas duoda savo, nors ir ne visiem jis patinka. Man kazkaip grazu tokiam butent piesiniui. O del to laiko, tai - mielai siuvineciau kiek pajegciau, jei nieko kito nereiketu daryti rolleyes.gif , kaip ir bet kuri kita turbut sios srities megeja.
Kitas dalykas, man labiau patinka ir labiau reikia didesnes apimties vaizdu, nei keliu mazesniu, tai gal del to tas stimulas toks vezantis - nezinau ax.gif Dekui mirksiukas.gif

QUOTE(Wasara @ 2010 10 23, 19:03)

vasare, kokia graži pradžia paveikslo padaryta wub.gif Ir laivas įrėmintas gražiai smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Vasare- puikus laivas thumbup.gif
Atsakyti
Wasara, ačiū

QUOTE(vasarė @ 2010 10 23, 19:32)
kai rinkausi, net neakreipiau demesio, kad is saves dar smulkiai aukso dulkem zeri, bet tik krentant sviesai  bigsmile.gif MB irgi ivertino, nes nemate, nei remo, nei pasporto pries tai.
tai kad cia tikrai visi, net ir maziausi darbeliai, dvelkia subtilumu ir isiuvineta meile  wub.gif
4u.gif
aha, kai isiremino - isdidejo  thumbup.gif pasportas duoda savo, nors ir ne visiem jis patinka. Man kazkaip grazu tokiam butent piesiniui. O del to laiko, tai - mielai siuvineciau kiek pajegciau, jei nieko kito nereiketu daryti rolleyes.gif , kaip ir bet kuri kita turbut sios srities megeja.
Kitas dalykas, man labiau patinka ir labiau reikia didesnes apimties vaizdu, nei keliu mazesniu, tai gal del to tas stimulas toks vezantis - nezinau  ax.gif Dekui  mirksiukas.gif
4u.gif

4u.gif drinks_cheers.gif vežantis biggrin.gif dar svarbu, kad schemutė gera būtų, spalvos švelniai pereitų..
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Noriu ir as pasirodyti toki nedideli darbeli, kuri tik ka padovanojau savo draugei gimtadienio proga. Ji groja smuiku, todel buvo labai patenkinta siuo paveiksleliu smile.gif Nuotrauka nelabai kokybiska blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 10 24, 03:05)
Sveikutes  4u.gif

Noriu ir as pasirodyti toki nedideli darbeli, kuri tik ka padovanojau savo draugei gimtadienio proga. Ji groja smuiku, todel buvo labai patenkinta siuo paveiksleliu smile.gif Nuotrauka nelabai kokybiska blush2.gif



įtariu 10x15 formatas?
labai gražu, labai gerai rėmas parinktas. Nematyta schemutė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 10 24, 04:05)
Sveikutes  4u.gif

Noriu ir as pasirodyti toki nedideli darbeli, kuri tik ka padovanojau savo draugei gimtadienio proga. Ji groja smuiku, todel buvo labai patenkinta siuo paveiksleliu smile.gif Nuotrauka nelabai kokybiska blush2.gif


Labai graži dovana wub.gif

QUOTE(murkse @ 2010 10 24, 08:12)
įtariu 10x15 formatas?


Manau didesnis rolleyes.gif
Atsakyti
buckizs, nuostabus smuikas wub.gif
Atsakyti
buckizs, super dovana thumbup.gif
Atsakyti