Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(murkse @ 2010 10 17, 20:48)
Nauja tema - naujas darbelis. Užrašų knygutės "Našlaitės". Dydis 10x15cm. Linas. Madeira.

Nereali uzrasine wub.gif ant kokio tankio lino siuvineta?
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 10 17, 21:56)
Beje, pakvieskit ir mane jei nesunku i draugus smile.gif blush2.gif

Aš tai visas sukviečiau pas save, kurių tik adresiukus čia radau mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
ot kvesa, paprasiau kad pakviestumet, o neidejau savo nuorodeles doh.gif http://vkontakte.ru/id103216947
Atsakyti
Aciu, kas pasikvietet i svecius... kiek draugu turiu smile.gif
bandysim pildytis albumus smile.gif
Atsakyti
Aciu uz nauja pastoge 4u.gif

QUOTE(letena95 @ 2010 10 17, 18:30)
vasare o kaip galima pasikeisti?

as keiciausi registruojantis, bet jau maciau parase ir viskas issisprende ir po registracijos thumbup.gif

QUOTE(murkse @ 2010 10 17, 20:48)

Nauja tema - naujas darbelis. Užrašų knygutės "Našlaitės". Dydis 10x15cm. Linas. Madeira.

wub.gif

del to psl, tai patogiai labiai keliasi foto, tik vat man irgi klausimas, o kaip bus su pasiemimu (kad butu original dydis) arba vaizdo ikelimu i SM g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 10 17, 22:32)
del to psl, tai patogiai labiai keliasi foto, tik vat man irgi klausimas, o kaip bus su pasiemimu (kad butu original dydis) arba vaizdo ikelimu i SM  g.gif

vat man sis klausimas irgi idomus, nes neatrodo kad leistu originalu dydi matyti verysad.gif
Atsakyti
Mergaitės aš sudėjau savo darbus ir bandžiau albumą pasižiūrėt,pasirinkau nuotrauką ir ten po ja yra užrašas padidinti paspaudus ten, rodo nemažą ekrane ir kompe tokia išsisaugoja,tik gal tokia kokią įdedam,schemos nebandžiau dėti dar,bet reiktų pabandyt,ar eina įžiūrėt ką nors ax.gif
viskas man rodos gerai ,kėliau didelę nuotrauką ir ji didelė išsisaugojo kompe thumbup.gif ,tik kai keli reikia kad būtų varnelė uždėta ,kad kelti originalą,ten pačioj pradžioj kai pradedi kelti,pasidarykit lietuvių kalbą ir viskas tada aišku būna thumbup.gif man atrodo bus viskas gerai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 17 spalio 2010 - 21:54
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 17, 19:21)
tute28, kokie gražūs žodžiai wub.gif

Aš ir visas, kurias radau, pasikviečiau mirksiukas.gif

Tai kad ten DVI žodžiai, ne mano. Aš tik nukopinau ir įkėliau. ax.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 17, 19:50)
tute ar išsiaiškinai dėl foto kėlimo, man po 50 leidžia. Tik neišsiaiškinau, kaip reikia originalią išsisaugoti ir kaip foto į forumą įkelt  g.gif

Nu kad neišsiaiškinau g.gif Paspaudžiu pridėti nuotraukas ir atsidaro, kad įkelti standartiniu įkėlėju. Ir atsidaro tik trys laukeliai užkraut nuotraukom po vieną. Nu nerandu schmoll.gif
O schemas tai tikrai reikia ieškot, kaip originalą kelt, nes tikrai nieko nesimato. Ir savo bandžiau ir Paukščiuko, dar Florestinos lyg. Tai išdidini ten kur zoom ženkliukas, tai truputį padidina, bet išsisaugojus kompe blogai matosi. Tai reikia ieškot, kaip kelt originalus.
Atsakyti
as irgi noriu tureti draugu, kol dar pati neisiaiskinau kaip pakviesti, labai laukiu kvietimu ax.gif

draugaukim 4u.gif

http://vkontakte.ru/id103227548
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingomi: 17 spalio 2010 - 22:29
QUOTE(cacukas @ 2010 10 15, 18:56)
O aš šiandien parsivežiau jau įrėmintus.

jau įrėminta, tai pasaka wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(murkse @ 2010 10 17, 20:48)

Nauja tema - naujas darbelis. Užrašų knygutės "Našlaitės". Dydis 10x15cm. Linas. Madeira.


labai LABAI gražu!! thumbup.gif wub.gif wub.gif

Dantiste nepatikėsi, bet šianakt tave sapnavau biggrin.gif neįsivaizduoju, kodėl, kažkokio kontakto lyg ir nesam tuėjusios. gal nikas įstrigo pasamonėj lotuliukas.gif rolleyes.gif

aš taip pat pakviečiau visas į draugus 4u.gif
Atsakyti
Ir as noriu su jumis visomis draugauti.... wub.gif wub.gif wub.gif
http://vkontakte.ru/id103243648
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 10 17, 23:29)
as irgi noriu tureti draugu, kol dar pati neisiaiskinau kaip pakviesti, labai laukiu kvietimu  ax.gif
draugaukim  4u.gif

Pakvieciau smile.gif

QUOTE(Domė @ 2010 10 18, 08:42)
Ir as noriu su jumis visomis draugauti.... wub.gif  wub.gif  wub.gif


Pakvieciau smile.gif

visas merginas is praeitos temos kuriu neturejau drauguose dar pakvieciau, persiprasau labai jeigu gausit po du kvietimus is manes, nes nebeprisiminiau kuriom siunciau vakar vakare kuriom ne smile.gif blush2.gif
Atsakyti