Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Ieva V @ 2010 10 23, 10:26)
hmmm, as laiko sturiu iki penktadineio  smile.gif

spesi smile.gif slyvutes 'pagamintos' per 4-5d.
Papildyta:
zuzanele, vasarė, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(=== @ 2010 10 23, 08:00)
4u.gif Gal kas gali patarti, kaip sužinoti paveiksliuko dydį centimetrais, jei rašo 200x200 blush2.gif


ar 200 kryželių? Keliauk į pirmą puslapį ir perskaityk pirmą žinutę, ten surašyta, kokioje medžiagoje kiek kryželių telpa į 10 cm. Jei nežinai, kokia tavo medžiaga, tai pasiimk liniuotę ir atmatuok ant jos 10 cm ir tada skaičiuok, kiek toje atkarpėlėje telpa kryžiukų, o tada padalink juos iš 200 ir žinosi medžiagos ilgį.
Atsakyti
Rodausi su pirmaja Kaledine dovana, dar bus ilaminuota smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kaip graziai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 10 23, 11:47)
Kaip graziai wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 10 22, 22:18)
turetu buti 4 atskiros sio paveikslo dalys



bus labai grazus paveikslas 4u.gif

QUOTE(I.V.A. @ 2010 10 22, 22:32)
Mano paskutiniai du darbeliai laukiantys ireminimo:




wub.gif

QUOTE(ytut @ 2010 10 22, 22:44)
Mano pirmasis pabaigtas darbas. Pradėtas prieš kelis metus, kuomet dar atrodė gražus  doh.gif



Man labai grazus darbelis 4u.gif

QUOTE(murkse @ 2010 10 23, 09:15)
Naujas darbelis:



wub.gif

QUOTE(Ieva V @ 2010 10 23, 10:43)
Rodausi su pirmaja Kaledine dovana, dar bus ilaminuota smile.gif


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 23, 11:45)
Issiuvinet tai manau pavyktu greit, jei tik pavyktu gaut schemute, ta kurios noriu, paskelbiau paieksos temoi. As labiau apvilkimo bijau  smile.gif

Aš esu darius dar tik vieną knygutę. Irgi labai bijojau apvilkimo, bet gavosi viskas puikiai ir greitai thumbup.gif Tik dar su kampais norisi truputį padirbėt, kad dar geriau gautųsi ax.gif

QUOTE(Ieva V @ 2010 10 23, 12:43)
Rodausi su pirmaja Kaledine dovana, dar bus ilaminuota smile.gif

Gražu bigsmile.gif O kaip čia ir antra pusė tokia pati? g.gif Gal išsiuvinėjai ir susiuvai?
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 23, 14:28)

Gražu bigsmile.gif O kaip čia ir antra pusė tokia pati? g.gif Gal išsiuvinėjai ir susiuvai?



Jap, isiuinejau ir susiuvau, tikiuosi ilaminavus gerai bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 23, 10:40)
Aš ir taip dariau, bet vis į kitą puse išlenda doh.gif  Vyras sako, daryk atvirkščiai, iš blogosios pusės, tai išlįs į gerąją lotuliukas.gif

kai susuki siula ant adatos, ja besk ne i ta pacia skylute, o truputi toliau, kad kazkiek medziagos siuliuko butu tarpe, tai neislis atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 10 23, 15:01)
kai susuki siula ant adatos, ja besk ne i ta pacia skylute, o truputi toliau, kad kazkiek medziagos siuliuko butu tarpe, tai neislis atgal mirksiukas.gif


Išbandžiau - pavyko thumbup.gif Baiginėju paveikslėlį kalėdiniam atvirukui, o ten reiks uogytes iš tų mazgiukų daryt. Tada jau pasidarbuosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 10 23, 10:15)
Naujas darbelis:
Užrašų knygutė "Slyvutės" Dydis 10x15cm. Linas


Nuostabu bigsmile.gif

QUOTE(Ieva V @ 2010 10 23, 11:43)
Rodausi su pirmaja Kaledine dovana,


Puiki dovanėlė thumbup.gif

Na o aš atsiėmiau metriką įrėmintą, biškį kitaip pasportas turėjo būti išpjautas, bet ir taip man visai nieko ax.gif
user posted image
user posted image
tik rėmas nuotraukose baltas atrodo, bet jis ištikro toks gelsvas su auksine juostele blush2.gif
Atsakyti
Man toks klausimas pasistojo... apie HAED. Na gal garsiai pamastysiu… biggrin.gif

Na kai jauti, kad jau daugmaz gimines/draugai/namai apsiuvineti, susimastai apie didesni darba. Kustom Krafts niekuo neapzavi, Mystic Stitch kazkaip itartinai atrodo, apsistojam ties HAED. Kadangi dabar vienu metu kokius 4 darbus pradejau, tai butu pats tas naujais metais. Na is serijos New Year Resolution...

Nueinu i ju www, dar ir ispardavimas. biggrin.gif Perverciu schemas, susirandu viena labai labai, sumoku gerojo Paypal pagalba keleta euru ir schema saugiai nutupa ant darbastalio, o as slenku lovon.

Kita ryta imu nagrinetis schema. Na atostogai, laiko perteklius. 89 spalvos-na ok, isgyvensime, kai kuriu reikia po 2 ar 4, irgi isgyvensime. Yra gera pardaveja Ebay, is kurios 200 pasirinktinai siulu kainuoja apie 60 euru su atsiuntimu. Taigi-siulai ne problema. Schema-15 pilnu A4 lapu, plius keletas krastu, taigi apie 16 is viso...Ziauru, bet primetu, kad lapas per menesi butu super super, bet pazinodama save uzsibreziu pora metu. Na geriausiu variantu. blush2.gif Isgyvensime.
dar pagalvoju apie reminima Dubline. Na ne simtas, ne du, bet gal kaip simtmecio darbas, tai galima pasitaupyti...

o tada belieka smulkmena-susikaiciuoti medziaga. Paziuriu, kad HAED rekomenduoja 20 count. Na pagalvoju apie savo akutes. nors tfu tfu tfu problemu rimtu dar neturiu, bet kai siuvinejau nuotraukos dydzio namuka 18 count, akutes is pasitenkinimo nemurke. apie 20 net nesvajoju, ir apakt nenoriu. blush2.gif Be to, teko siuvineti ant ant 20 ar net 22 count, tai siuliukai gule tikrai negraziai. siaip man maximum 18 Aida arba 32 Linas/evenweave yra limitas. Primetu, kad visi kryziukai yra pilni, ir visas plotas issisiuvines, taigi geriausias variantas butu AIDA...

Suvokiu, kad net neparduoda toooookio plocio medziagos, nes darbas yra 400 x 300 kryziuku. Na truksta ne tiek ne daug, bet vis tiek... is kur parauti medziagos?..

p.s.Dar paklaidzioju po HAED tinklalapi ir randu akcija-pirk schema, issiuvinek paveiksla, atsiusk mums fotkiu savo darbo ir mes tau uz tokia pacia kaina kita schema duosime. O geriausi tai, kad ju www galima nusipirkti knyga, kuri kainuoja 100 baksu su 85 issiuvinetais darbais. Na neblogai ania, tu jiems atsiunti fotkiu, jie tada pamato (jei niekas kitas neatsiunte) kaip realiai atrodo darbas pagal ju schema.Tada tavo fotkes sudeda I knyga uz simta baksu… hmmmm…. Nors velnias zino, gal ir sumoka koki honorara, bo butu visai nesazininga. blush2.gif
Atsakyti