Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(I.V.A. @ 2010 10 23, 00:32)
Mano paskutiniai du darbeliai laukiantys ireminimo:



Super thumbup.gif ta feja tai is vis nereali..... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ytut @ 2010 10 23, 00:44)
Mano pirmasis pabaigtas darbas. Pradėtas prieš kelis metus, kuomet dar atrodė gražus  doh.gif

http://yfrog.com/f1img2798jj 
(nepykit, tačiau niekaip neišsiaiškinau kaip kitaip įkelti  blush2.gif )


Labai grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 10 22, 22:09)
mama siandien sako - jetus, kada gi tu baigsi, ai sakau, jei ne siais metais, tai gal kitais irnesakyk.gif svarbu smagu siuvinet  thumbup.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif nesvarbu kada baigsi, svarbu, kad malonu siuvinėt butu mirksiukas.gif

QUOTE(I.V.A. @ 2010 10 22, 22:32)
Vis sukau galva kur deti paruostus ireminimui darbelius, kad vaikai nesugadintu. Turiu jau tris ir niekaip nenunesu ireminti. Pati sau netiketai sugalvojau pakabinti ant "sijonu" pakabos  thumbup.gif Gal kam pravers si mintis blush2.gif

nebloga mintis thumbup.gif thumbup.gif

Visų darbai ir procesai labai gražūs ir įdomūs 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
600 prancūziškų mazgelių doh.gif Man vieno žmoniškai padaryti neišeina blush2.gif Pasižiūriu, atrodo viskas aišku, reikia padaryti - niekaip g.gif Dabar užsiėmiau darbeliu, kur jų bus gal virš 10, tai jau tikrai turėčiau išmokti ax.gif



Man buvo lengviau, kai ant ismeigtos i medziaga adatos itempdavau siula ir laikydavau ji itempta tol, kol visa siula istraukiu i blogaja puse... tada mazgelis graziai susisukes gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Naujas darbelis:
Užrašų knygutė "Slyvutės" Dydis 10x15cm. Linas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 10 23, 11:15)
Naujas darbelis:
Užrašų knygutė "Slyvutės" Dydis 10x15cm. Linas

user posted image


Labai labai grazu... thumbup.gif as irgi planuoju mamai gimimo dienos proga padaryt uzrasu knygute, tai suku galva kaip cia kas, nes pirma kart darysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 10 23, 10:17)
Labai labai grazu...  thumbup.gif  as irgi planuoju mamai gimimo dienos proga padaryt uzrasu knygute, tai suku galva kaip cia kas, nes pirma kart darysiu  smile.gif

drinks_cheers.gif
mamai buvau kita padarius, bet ji taip sia isgyre uzrasu knygute, tai pamaniau arba ja po eglute desiu, arba sio stiliaus reik ieskot su aguonom, nes jas megsta baisiai.

gausis gausis, tik ilgai darysis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 10 23, 11:25)
drinks_cheers.gif
mamai buvau kita padarius, bet ji taip sia isgyre uzrasu knygute, tai pamaniau arba ja po eglute desiu, arba sio stiliaus reik ieskot su aguonom, nes jas megsta baisiai.

gausis gausis, tik ilgai darysis  smile.gif


hmmm, as laiko sturiu iki penktadineio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(I.V.A. @ 2010 10 23, 11:08)
Man buvo lengviau, kai ant ismeigtos i medziaga adatos itempdavau siula ir laikydavau ji itempta tol, kol visa siula istraukiu i blogaja puse... tada mazgelis graziai susisukes gaunasi  thumbup.gif

Aš ir taip dariau, bet vis į kitą puse išlenda doh.gif Vyras sako, daryk atvirkščiai, iš blogosios pusės, tai išlįs į gerąją lotuliukas.gif

QUOTE(murkse @ 2010 10 23, 11:15)
Naujas darbelis:
Užrašų knygutė "Slyvutės" Dydis 10x15cm. Linas

Gražu bigsmile.gif


QUOTE(Ieva V @ 2010 10 23, 11:26)
hmmm, as laiko sturiu iki penktadineio  smile.gif


Apvilksi knygutę labai greit, tik va neaišku, kiek laiko užtruksi siuvinėdama unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 23, 11:40)

Apvilksi knygutę labai greit, tik va neaišku, kiek laiko užtruksi siuvinėdama unsure.gif


Issiuvinet tai manau pavyktu greit, jei tik pavyktu gaut schemute, ta kurios noriu, paskelbiau paieksos temoi. As labiau apvilkimo bijau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 10 23, 10:15)
Naujas darbelis:
Užrašų knygutė "Slyvutės" Dydis 10x15cm. Linas


Super thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Gal kas gali patarti, kaip sužinoti paveiksliuko dydį centimetrais, jei rašo 200x200 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 10 22, 12:53)
siaip tokiu neblogu, kvadrato formos ir tokiu idomesniu formu 9vidus arba vien baltas arba lnijom) yra mole, tokioj smutkiu parduotuvej "Tiger"...tensiaip visokiu smulkmiu pilna ir yra knygeliu tokiu.. mirksiukas.gif

OI, Aciu Daisiuke uz info. Reiks butinai pasidairyti.


QUOTE(brendule @ 2010 10 22, 16:43)
Urmo bazeje 5 sandelyje (kur 2 sujungti tokie neisvaizdus sandeliai) yra lino uz 13Lt. tiesa maciau tik pilko ir jis standus toks buvo  4u.gif

Aciu Drebule. Reiks visi Urmo baze apibegti, reikalas pribrendo. biggrin.gif

O cia kazkas ieskojo info apie knygeliu aptraukima. Man cia geriausias totorial.
http://loretablog.bl...k-tutorial.html
Atsakyti