Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Mingomi @ 2010 10 22, 11:25)
Dar yra Laisves al. Lino namai. Ten lietuviskas linas, manau tikrai galima rasti tokio ant kurio galima siuvineti. aisku jis nebus kaip Zweighart, bet pagalvelem tai liuks. Ir mano nuomone pagalvelem geriausia pirkti atraizas, jos buna visai nemazos, ale kainos skirtumas tai didelis  smile.gif

drinks_cheers.gif
kiek lino namuose kainuoja tai nzn, bet toj firminej lino pardej, tai priklauso nuo medziagos, bet siaip metras kainuoja kokie 15lt apytiksliai..vieni maziau kiti daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 10 21, 22:06)
nežinau ar padėsiu, bet mes mokykloj štai tokius tautinius rubus vaikam siuvom  smile.gif
user posted image

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 10 22, 11:17)
urmo bazej geltono pasazo berods 4 skyriuj yra lino parduotuve (sitos firmos). ten ir ivairiu spalvu ir ivairiu audimu lino yra...aisku ten tokio lygaus, skirto siuvinejimui reiktu paieskot...gal ir galima rast...bet tieiosg lietuvisko paprasto ino ir minkstesnio ir grubesnio tikrai yra... pries gera savaite ten pirkau rozines spalvos linine medziagyte, knygutei man reikejo... rolleyes.gif

Wau, reiks nulekti viena diena. Senokai bazeje nebuvusi.

QUOTE(Mingomi @ 2010 10 22, 12:25)
Dar yra Laisves al. Lino namai. Ten lietuviskas linas, manau tikrai galima rasti tokio ant kurio galima siuvineti. aisku jis nebus kaip Zweighart, bet pagalvelem tai liuks. Ir mano nuomone pagalvelem geriausia pirkti atraizas, jos buna visai nemazos, ale kainos skirtumas tai didelis  smile.gif


Nu manau, tokiu atveju galesiu ir sau ir dovanu prisiuti. Nes kai tokios kainos siuvinejimo lino, tai galvojau reiks i metus po viena pagalvele siutis ... biggrin.gif

Aciu tikrai jums uz pagalba. Dabar reiks ieskotis uzrasu knygeliu aptraukimui, nes atsibodo paciai darytis. Laiko stygius, o Kaledoms reikia jau dovaneles ruosti seimynai ir draugams.

Aciu mergaites labai labai...
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2010 10 22, 11:50)
Wau, reiks nulekti viena diena. Senokai bazeje nebuvusi.
Nu manau, tokiu atveju galesiu ir sau ir dovanu prisiuti. Nes kai tokios kainos siuvinejimo lino, tai galvojau reiks i metus po viena pagalvele siutis ... biggrin.gif

Aciu tikrai jums uz pagalba. Dabar reiks ieskotis uzrasu knygeliu aptraukimui, nes atsibodo paciai darytis. Laiko stygius, o Kaledoms reikia jau dovaneles ruosti seimynai ir draugams.

Aciu mergaites labai labai...


siaip tokiu neblogu, kvadrato formos ir tokiu idomesniu formu 9vidus arba vien baltas arba lnijom) yra mole, tokioj smutkiu parduotuvej "Tiger"...tensiaip visokiu smulkmiu pilna ir yra knygeliu tokiu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2010 10 22, 08:47)

Gal zinote kur Kaune yra pirkti lino ne tokio brangaus



Urmo bazeje 5 sandelyje (kur 2 sujungti tokie neisvaizdus sandeliai) yra lino uz 13Lt. tiesa maciau tik pilko ir jis standus toks buvo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Na per šiandien apvilkau savo pirmą knygelę, kampai baisūs doh.gif niekaip nesugalvojau kaip juos lygiai sujungti sad.gif Na bet turiu minčių, kitą kai vilksiu reiks bandyt g.gif
user posted image
Ir dar du procesai stovi. Metrikas:
user posted image
ir sesei dovana:
user posted image
tikiuosi viską spėsiu smile.gif

Gerų darbų ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 22, 19:29)
Sveikos,
Na per šiandien apvilkau savo pirmą knygelę, kampai baisūs doh.gif niekaip nesugalvojau kaip juos lygiai sujungti sad.gif Na bet turiu minčių, kitą kai vilksiu reiks bandyt g.gif



Gražiai knygelė atrodo thumbup.gif Procesai išduota naujus gražius darbus bigsmile.gif

O minčių visada atsiranda padarius darbą mirksiukas.gif Man irgi mano pirmosios knygelės kampai nepatinka, nors kiti nesupranta kas blogai. Bet kitos kampus tvarkysiu jau kitaip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 22 spalio 2010 - 18:06
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 22, 18:29)
Sveikos,
Na per šiandien apvilkau savo pirmą knygelę, kampai baisūs doh.gif niekaip nesugalvojau kaip juos lygiai sujungti sad.gif Na bet turiu minčių, kitą kai vilksiu reiks bandyt g.gif
[

įdomu kodėl nesigavo grąžūs kampai?t.y. kas būtent nesigavo
bendras vaizdas tai man gražus, dar tušinukas vykusiai padėtas 4u.gif thumbup.gif
patinka tokios raitytos raidelės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 22 spalio 2010 - 18:10
Gal ir ne visai į temą, bet kaip pradedančiajai iškilo toks klausimas: kaip reikia apvilkti knygelę? Gal internete yra medžiagos kaip tai padaryti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 22, 19:03)
Gražiai knygelė atrodo thumbup.gif Procesai išduota naujus gražius darbus bigsmile.gif


4u.gif

QUOTE(murkse @ 2010 10 22, 19:07)
įdomu kodėl nesigavo grąžūs kampai?t

4u.gif nes jie gavosi nelygūs ir stori sad.gif Jau sugalvojau kad kitos knygelės kirpsiu kampus trikampukais ir sulietus suklijuosiu, tikiuosi gausis doh.gif

QUOTE(Metaxa @ 2010 10 22, 19:14)
Gal ir ne visai į temą, bet kaip pradedančiajai iškilo toks klausimas: kaip reikia apvilkti knygelę? Gal internete yra medžiagos kaip tai padaryti? blush2.gif

Aš dariau pagal šią pamokėlę: ://blog.kasiulai.lt/uzrasu-knygele.html
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 22, 17:29)
Sveikos,
Na per šiandien apvilkau savo pirmą knygelę, kampai baisūs doh.gif niekaip nesugalvojau kaip juos lygiai sujungti sad.gif



Mano akimis ziurint, tai knygele super, labai grazios raides 4u.gif O kiti du darbeliukai irgi bus nuostabus bigsmile.gif

Pas mane irgi planu begale. taip noretusi sventems dovaneles padaryti, bet laiko ne marios blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 22, 19:29)

Super knygute atrodo o ir procesai saunus... thumbup.gif
Atsakyti