Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Kaip gerai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamulka123 @ 2010 10 21, 19:22)
kokos spalvos pasportas ir remas labiau tiktu. Bijau nepadaryti geltona geltonuota ar zalia zaliuota.

as deciau kazka rudo atspalvio - sviesaus ar tamsaus nezinau, ziureciau vietoj. Geltono ir zalio jau tikrai gal nereiketu rolleyes.gif

QUOTE(egle.k @ 2010 10 21, 20:03)

noriu pasirodyti su nauju savo darbeliu  ax.gif


šauniai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Aij dar buvau Lino namuose tai nusipirkau kelias atraižėles tik už 1,72lt clap_1.gif negalėjau patikėti smile.gif
Atsakyti
vasarė,zuzanele aciu rolleyes.gif bandysim puosti virtuve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 21, 12:53)
as ir galvoju  schmoll.gif nei sis nei tas,bele sako bus gerai.mano vaikas po truputi risliai kalbeti mokosi.tai jis tik stoves vaidinimo metu,jau taip buvo  doh.gif neiti ta diena irgi negrazu.dar turiu laiko iki gruodzio.po pigius rubus pavaikstinesiu.bet niekaip neisivaizduoju ko ieskoti  doh.gif

nežinau ar padėsiu, bet mes mokykloj štai tokius tautinius rubus vaikam siuvom smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egle.k @ 2010 10 21, 20:03)

ŠAUNUS DARBELIS 4u.gif gerai atrodys virtuvėj
Atsakyti
QUOTE(egle.k @ 2010 10 21, 17:03)


noriu pasirodyti su nauju savo darbeliu  ax.gif



Labai fainas darbelis smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.k @ 2010 10 21, 20:03)
noriu pasirodyti su nauju savo darbeliu  ax.gif


Gražus darbelis 4u.gif
Atsakyti
Merginos, noriu pasisiuti daug graziu pagalveliu is lino ir siuvinetu motyvu. Bet kazkaip upas dingo kai paskaiciavau kiek tai man kainuos.
Gal zinote kur Kaune yra pirkti lino ne tokio brangaus kaip siuvinejimo, nes "Gerose Akyse" metro kaina 129 lt, "KaSiulai" gabaliuko 29 Lt. Man gerokai per brangu.
Gal kuri atradote kur yra pigiau ir tinkamo siuvinejimui.
Atsakyti
QUOTE(egle.k @ 2010 10 21, 20:03)
labas vakaras merginos smile.gif  ,turiu toki klausymeli kokios firmos sie siulai???

Parodyk kokiam cia dizainui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 22 spalio 2010 - 09:07
QUOTE(Domė @ 2010 10 22, 09:47)
Merginos, noriu pasisiuti daug graziu pagalveliu is lino ir siuvinetu motyvu. Bet kazkaip upas dingo kai paskaiciavau kiek  tai man kainuos.
Gal zinote kur Kaune yra pirkti lino ne tokio brangaus kaip siuvinejimo, nes "Gerose Akyse" metro kaina 129 lt, "KaSiulai" gabaliuko 29 Lt. Man gerokai per brangu.
Gal kuri atradote kur yra pigiau ir tinkamo  siuvinejimui.


urmo bazej geltono pasazo berods 4 skyriuj yra lino parduotuve (sitos firmos). ten ir ivairiu spalvu ir ivairiu audimu lino yra...aisku ten tokio lygaus, skirto siuvinejimui reiktu paieskot...gal ir galima rast...bet tieiosg lietuvisko paprasto ino ir minkstesnio ir grubesnio tikrai yra... pries gera savaite ten pirkau rozines spalvos linine medziagyte, knygutei man reikejo... rolleyes.gif
Atsakyti
Dar yra Laisves al. Lino namai. Ten lietuviskas linas, manau tikrai galima rasti tokio ant kurio galima siuvineti. aisku jis nebus kaip Zweighart, bet pagalvelem tai liuks. Ir mano nuomone pagalvelem geriausia pirkti atraizas, jos buna visai nemazos, ale kainos skirtumas tai didelis smile.gif
Atsakyti