Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Praskaidrint tokia niuria diena nuotaika smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiksiuke: 21 spalio 2010 - 14:33
QUOTE(Mamulka123 @ 2010 10 20, 19:45)
O cia mano 7 metu sunaus pirmasis siuvinetas paveikslas.


koks saunuolis thumbup.gif bet remino turbut ne sunus?.. man pasirode, kad nevisai istempta medziagyte ax.gif
Atsakyti
***** kaip susinervinau sad.gif Siuvinėju metriką draugės sūnėnui, tai tik dabar, pusę išsiuvinėjusi, pamačiau, kad ne taip siuvinėju ir vienam krašte lieka tik 1-2cm kraštelis sad.gif ar eis įrėminti ar prisiūti kaip nors daugiau medžiagos? neš rėminti Kaune į saloną, tai ten man atrodo klijuoja darbelius? na netempia ant kartono g.gif tai jei klijuos tai gal nieko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peachy_sheila: 21 spalio 2010 - 15:30
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 21, 13:15)
mielosios cia turiu klausimeli  ax.gif gal kas siuvot,ar siaip is kur gavot,kaip ka priderinot, tautinius rubelius berniukiui.i darzeli reiks 4m vaikui.na mum sake turi buti languoti marskineliai ir kelnytes.bet man rodos perdaug jau languotas  g.gif
pasidalikit idejom  4u.gif kaip turi atrodyti tautiniai rubeliai,ir is kur gauti  blink.gif

tureciau eit i siuvimo tema,bet cia ''savos ''  thumbup.gif ir auksarankiu daug  biggrin.gif

arba kas is klaipedos paskolintu,ar isnuomuotu  unsure.gif

Labuka, va aš turiu nusifotkinus berniuką su tautiniais rūbeliais (mamos leidimu ax.gif ax.gif ) Gal pagelbėsiu mirksiukas.gif mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 10 21, 17:30)
Labuka, va aš turiu nusifotkinus berniuką su tautiniais rūbeliais (mamos leidimu  ax.gif  ax.gif ) Gal pagelbėsiu  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
user posted image

aciu bigsmile.gif zinoma pagelbes ,renku kas tik imanoma,poto svarstysiu.

o gal zinot kur juosta gauti g.gif nes namanau kad rasiu pigiuose rubuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 spalio 2010 - 15:45
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 21, 16:43)
aciu  bigsmile.gif zinoma pagelbes ,renku kas tik imanoma,poto svarstysiu.

o gal zinot kur juosta gauti  g.gif nes namanau kad rasiu pigiuose rubuose.

Na čia jau reiktų kreiptis arba į tautinio šokių kolektyvo arba į folkloro kolektyvo vadovus... Arba bent jau dalyvius, nes nežinau kaip ir kur kitus būtų galima gaut.... g.gif g.gif g.gif
P.S.Juostą aš tau gausiu, paskambink man (parašiau į až tel... )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 21 spalio 2010 - 16:08
QUOTE(e.meskine @ 2010 10 21, 10:42)
mano pavyzdziui mirabilijos karoliukai bus siuvinejami ne ant issiuvineto siuvinio o siusis ant aidos(i tuscius kryziukus) tai neturetu taip iskilti ir as ja butinai reminsiu su stiklu

as irgi su stiklu zadu mirabilia remint (jei kada nors pagaliau pabaigsiu as ja doh.gif). Viena mergina remino nimue porele kur i menuli ziuri, nedejo pasporto, bet dejo tokia juostele is remo vidiniu krastu, kad atitraukti siuvini. Kadangi as nemegstu det pasporto, kai siuvinys ne pilnai uzpildytas, tai zadu pasinaudot tokiu reminimo budu bigsmile.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 10 21, 16:26)
***** kaip susinervinau sad.gif Siuvinėju metriką draugės sūnėnui, tai tik dabar, pusę išsiuvinėjusi, pamačiau, kad ne taip siuvinėju ir vienam krašte lieka tik 1-2cm kraštelis sad.gif ar eis įrėminti ar prisiūti kaip nors daugiau medžiagos? neš rėminti Kaune į saloną, tai ten man atrodo klijuoja darbelius? na netempia ant kartono g.gif tai jei klijuos tai gal nieko?

jeigu desi pasporta, tai pasisleps tas krastelis. dirbtuvese turbut visada klijuoja, nebent pasiprasai kad neklijuotu g.gif dar gali remint pati ir siuti prie kartono mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 21, 17:43)
o gal zinot kur juosta gauti  g.gif nes namanau kad rasiu pigiuose rubuose.

Juostu buna pirkti dailes parduotuvese.
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2010 10 21, 15:32)
Praskaidrint tokia niuria diena nuotaika smile.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 10 21, 15:34)
koks saunuolis  thumbup.gif bet remino turbut ne sunus?.. man pasirode, kad nevisai istempta medziagyte  ax.gif


Medziagyte tikrai nera gerai istempta, nes per maza skiaute buvau davusi blush2.gif . O jis pageidavo butent tu remeliu, tai teko suktis kaip iseina. Veliau gal perkalbesiu perreminti biggrin.gif
Su mano saulegrazomis turiu rimta beda, reikia patarimo, kokos spalvos pasportas ir remas labiau tiktu. Bijau nepadaryti geltona geltonuota ar zalia zaliuota.
Atsakyti
Ačiū už patarimus. Nulėkiau į dirbtuves, nunešiau dukriuko metriką įrėminti ir pklausiau, sakė viską padarys ir bus ok smile.gif
Atsakyti
labas vakaras merginos smile.gif ,turiu toki klausymeli kokios firmos sie siulai???
user posted image

noriu pasirodyti su nauju savo darbeliu ax.gif

user posted image
Atsakyti