Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(B_March @ 2010 10 20, 11:55)
o jeigu darbas su karoliukais ir panasiai, tai reminama be stiklo, ar irgi kaip kas nori?  g.gif

mano pavyzdziui mirabilijos karoliukai bus siuvinejami ne ant issiuvineto siuvinio o siusis ant aidos(i tuscius kryziukus) tai neturetu taip iskilti ir as ja butinai reminsiu su stiklu
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 10 21, 07:11)
Reikia pasirinkti tinkamo storio rėmą, kad visi reikalingi sluoksniai tilptų.


Tas tai taip, bet tinkamo storio rėmas ir kainuoja tinkamai doh.gif , o kai darbą darai dovanom, tai kažkaip labai jau brangu gaunasi kokį A4 dydžio po 150 Lt už rėmą mokėt, ypač, kai dar į medžiagas nemažai sukišta... tai ir sukies tada žmogus iš padėties...

P.S.- saulėgražos tikrai labai šaunios, o berniuko darbelis- tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mielosios cia turiu klausimeli ax.gif gal kas siuvot,ar siaip is kur gavot,kaip ka priderinot, tautinius rubelius berniukiui.i darzeli reiks 4m vaikui.na mum sake turi buti languoti marskineliai ir kelnytes.bet man rodos perdaug jau languotas g.gif
pasidalikit idejom 4u.gif kaip turi atrodyti tautiniai rubeliai,ir is kur gauti blink.gif

tureciau eit i siuvimo tema,bet cia ''savos '' thumbup.gif ir auksarankiu daug biggrin.gif

arba kas is klaipedos paskolintu,ar isnuomuotu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 spalio 2010 - 12:28
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 21, 10:15)
mielosios cia turiu klausimeli  ax.gif gal kas siuvot,ar siaip is kur gavot,kaip ka priderinot, tautinius rubelius berniukiui.i darzeli reiks 4m vaikui.na mum sake turi buti languoti marskineliai ir kelnytes.bet man rodos perdaug jau languotas  g.gif
pasidalikit idejom  4u.gif kaip turi atrodyti tautiniai rubeliai,ir is kur gauti  blink.gif

tureciau eit i siuvimo tema,bet cia ''savos ''  thumbup.gif ir auksarankiu daug  biggrin.gif

arba kas is klaipedos paskolintu,ar isnuomuotu  unsure.gif


Nesuprantu, kodėl languoti g.gif Jei autentiškai, tai pamenu tik languotus moterų sijonus. Marškiniai nebalintos drobės truputį pasiuvinėti prie apykaklės. O tokio amžiaus vaikai iš vis vaikščiojo be jokių kelnių gal iki 10 metų biggrin.gif
Atsakyti
Man tai išvis norėtus lininių rūbų ir per liemenį virvute perjuosta g.gif
Atsakyti
as ir galvoju schmoll.gif nei sis nei tas,bele sako bus gerai.mano vaikas po truputi risliai kalbeti mokosi.tai jis tik stoves vaidinimo metu,jau taip buvo doh.gif neiti ta diena irgi negrazu.dar turiu laiko iki gruodzio.po pigius rubus pavaikstinesiu.bet niekaip neisivaizduoju ko ieskoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 21, 13:53)
as ir galvoju  schmoll.gif nei sis nei tas,bele sako bus gerai.mano vaikas po truputi risliai kalbeti mokosi.tai jis tik stoves vaidinimo metu,jau taip buvo  doh.gif neiti ta diena irgi negrazu.dar turiu laiko iki gruodzio.po pigius rubus pavaikstinesiu.bet niekaip neisivaizduoju ko ieskoti  doh.gif

pagooglink, tautiniai kostiumai, daug gražių rūbų išmeta 4u.gif Užmačiau, tamsios kelnės, balti marškynukai ir languota liemenė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 21 spalio 2010 - 12:59
Laba visoms...mums irgi reikejo i mokykla tautiniu rubeliu,tai mergaitem buvo baltos linines bliuskutes-marskinukai ir languoti sijonukai,ant sijonuku risosi prijuosteles tokios apnertos,berniukam buvo smelio spalvos kelnytes,balti lininei marskinukai platesnem tokiom rankovem ir lemenes pasiuvinetos irgi smelinio lino ir buvo persijuose juostomis... Buvo laaaabai grazu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 21, 14:58)
pagooglink, tautiniai kostiumai, daug gražių rūbų išmeta  4u.gif Užmačiau, tamsios kelnės, balti marškynukai ir languota liemenė  thumbup.gif

dekui ,kazka bandziau ziuret,bet vistiek teks dar karta panarsyt.

mergaitem daug paprasciau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 spalio 2010 - 13:02
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 21, 13:15)
mielosios cia turiu klausimeli  ax.gif gal kas siuvot,ar siaip is kur gavot,kaip ka priderinot, tautinius rubelius berniukiui.i darzeli reiks 4m vaikui.na mum sake turi buti languoti marskineliai ir kelnytes.bet man rodos perdaug jau languotas  g.gif
pasidalikit idejom  4u.gif kaip turi atrodyti tautiniai rubeliai,ir is kur gauti  blink.gif

paprasciausias variantas tamsiai rudos/ juodos kokios kelnytes, marskinukai istraukti ant virsaus ir perristi virvele, arba sukisti i vidu ir ant virsaus liemene. Na, tikrai nebuvo lietuviu tautiniuose kostiumuose languotu marskiniu schmoll.gif 4u.gif
paprastai visokiems kostiumams pasitarnauja devetu rubu parduotuviu lobynai cool.gif
Atsakyti
QUOTE
tikrai nebuvo lietuviu tautiniuose kostiumuose languotu marskiniu  
paprastai visokiems kostiumams pasitarnauja devetu rubu parduotuviu lobynai


aciu uz issamu atsakyma bigsmile.gif cia tikriausiai durniu nori is mano vaiko padaryti g.gif

cia pavasari buvo taipat vaidinimas.reikejo ''butinai'' baltu basuciu ,baltu marskinuku,ir kelniu juodu .tai sakau pas mus batukai smelio spalvos,o ji :baltu neturit ?sakau kad ne,tai jau is bedos tiko paskui.o kelnes pakele,isiziurejo blink.gif sako o kitokiu neturit blink.gif ,nu ten buvo pora emblemyciu nedideliu .tai mano vyras namie sako kas per mados namai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 spalio 2010 - 13:42
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 21, 14:34)
aciu uz issamu atsakyma  bigsmile.gif cia tikriausiai durniu nori is mano vaiko padaryti  g.gif

cia pavasari buvo taipat vaidinimas.reikejo ''butinai'' baltu basuciu ,baltu marskinuku,ir kelniu juodu .tai sakau pas mus batukai smelio spalvos,o ji :baltu neturit ?sakau kad ne,tai jau is bedos tiko paskui.o kelnes pakele,isiziurejo  blink.gif sako o kitokiu neturit  blink.gif ,nu ten buvo pora emblemyciu nedideliu .tai mano vyras namie sako kas per mados namai  lotuliukas.gif

doh.gif nu be zodziu, tai as jos buciau paklausus, nuo kada berniukas turi turet baltas basutes blink.gif gal nebutina vaiko (jau nebe kudikio) daryti mergaite, jei jis yra berniukas schmoll.gif
Atsakyti