Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(vasarė @ 2010 10 20, 12:26)
nesu reminus nieko, kol kas tik nunesiau savo laiva issiuvineta, tureciau sestad pasiimti, bet as dejau ant virsaus matini stikla ir galvoju kaip graziau - su ar be. Del ilgalaikiskumo, tai manau stiklas reikalingas 


čia kaip kas nori: kai kam su stiklu gražiau, kai kam ne; dėl praktiškumo lygiai taip pat atsirastų argumentų už ir prieš mirksiukas.gif Kažkada diskutuota dėl stiklo, tai labai rimti tongue.gif argumentai buvo iš abiejų pusių ir padaryta išvada- skonio reikalas
dulkes galima nubraukt, ar išrėminus perskalbt, o blunka visi jei "ant saulės" pakabinti (sakiau, kad buvo labai rimti argumentai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 20 spalio 2010 - 10:38
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 10 20, 11:32)
čia kaip kas nori: kai kam su stiklu gražiau, kai kam ne; dėl praktiškumo lygiai taip pat atsirastų argumentų  už ir prieš mirksiukas.gif

man visada atrodo, kad tokie dalykai ne po stiklu labiau traukia i save dulkes, greiciau blunka, na gal cia tik mano prisigalvojimai mastau.gif
Atsakyti
sveikos, auksarankes, jus ca viska mokat ir zinot, ar galima piesinuka kazkaip ant languoto popieriaus perkelt, kad nereiktu paciai kazkaip piest ? nu ta prasme yra piesinukas baltame lape, o kazkaip perkelt gal su kokia programa, kad butu ant languoto popieriaus.
aciu uz info 4u.gif ir jei taip, prasysiu pagalbos

Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 10 20, 11:32)
Kažkada diskutuota dėl stiklo


o jeigu darbas su karoliukais ir panasiai, tai reminama be stiklo, ar irgi kaip kas nori? g.gif
Atsakyti
ne i ta temele parasiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meka: 20 spalio 2010 - 12:39
QUOTE(Akva0004 @ 2010 10 20, 09:52)
sveikos, auksarankes, jus ca viska mokat ir zinot, ar galima piesinuka kazkaip ant languoto popieriaus perkelt, kad nereiktu paciai kazkaip piest ? nu ta prasme yra piesinukas baltame lape, o kazkaip perkelt gal su kokia programa, kad butu ant languoto popieriaus.
aciu uz info  4u.gif  ir jei taip, prasysiu pagalbos


Turi kažkokį piešinuką ir nori jį išsiuvinėti? Tada reikia jį nuskanuoti ir su programa padaryti schemą. Tik ne viskas taip paprasta ir tuom nesibaigia. Labai priklauso, kiek spalvų yra piešinuke, ar labai jis sudėtingas, ar daug jame yra smulkių detalių. Tada dar reikia apsispręsti, kokio dydžio jį nori siuvinėti, t.y. kiek kryžiukų. Sudėtingo ir daug spalvų turinčio piešinuko mažos schemutės padaryti tiesiog nepavyks. O prie didelių schemų darbuojasi profesionalai, už tai gaunantys pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Akva0004 @ 2010 10 20, 11:52)
ar galima piesinuka kazkaip ant languoto popieriaus perkelt


Kaip Donalita ir sakė- viskas įmanoma, nesudėtingus dalykėlius esu pasidariusi su programike, bet jei sudėtingas (daug spalvų), tai tikrai sunku gražiai padaryti schemą.
Jei ką- kreipkis- pabandysim pagelbėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 10 20, 09:39)
Įrėminta gražiai, bet niekaip nesuprantu, kam kaltinti rėmintoją, jei pati palikai tokius ilgus galus  blink.gif . Per baltą audinį visi tamsesni siūlai matos, o čia net juodas. Nukerpi prieš rėminant, nebebus ką kaltint  4u.gif  4u.gif

Jetau, nepagalvok, kad as cia viska verciu ant to, kuris remino.
Kitam darbe tamsius siulus jis paslepe, siatm jau ne, tik tiek.
Palieku ilgiau nes turiu skaudzios patirties, kai apkarpiau kelis kartus hihihi.gif


Vasare, stiklas detas. Tik jo nuotraukose nesimato. Neblizga jis.


P.S. Aciu uz pastabas ir pagyras visoms.
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 10 20, 15:41)
Vasare, stiklas detas. Tik jo nuotraukose nesimato. Neblizga jis.

jeee thumbup.gif , tai ir pas mane reiskia bus toks vaizdas - stiklas yr, stiklo ner new_russian.gif nes ir as emiau neblizgu cool.gif
o del tu nukirpimu ir man baisu unsure.gif nors ir uzkaisau, kai nukerpu dar palieku koki cm kita, cia matyt paranoja dar del patirties stokos, man vis atrodo, kad pabegs blush2.gif
Atsakyti
tai jei labai bijot, nukirpkit, kai darbas išplautas ir išygintas, niekas neikur nebepabėgs mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 20 spalio 2010 - 17:18
Sveikutės 4u.gif

Gal kartais galit patarti pagal kokią lentelę geriau konvertuoti Anchor siūlus į DMC? Radau google nemažai konverterių, bet skirtingai rodo konvertuojamus siūlus. Kaip atsirinkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 20, 19:30)
Sveikutės 4u.gif

Gal kartais galit patarti pagal kokią lentelę geriau konvertuoti Anchor siūlus į DMC? Radau google nemažai konverterių, bet skirtingai rodo konvertuojamus siūlus. Kaip atsirinkti? g.gif



Zinau tikrai, kad tai, kas yra kasiulai.lt visiska nesamone, sakau is savo patirties. smile.gif
Atsakyti