Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

as tai galvoju, kaip jums tie galai lieka? Nes as kiekviena uzkisu uz kitu siuliuku ir jokie galai nebuna islinde.. Juo labiau tiek, kad matytusi is gerosios puses.. g.gif
Atsakyti
Įrėminta gražiai, bet niekaip nesuprantu, kam kaltinti rėmintoją, jei pati palikai tokius ilgus galus blink.gif . Per baltą audinį visi tamsesni siūlai matos, o čia net juodas. Nukerpi prieš rėminant, nebebus ką kaltint 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai grazus darbeliai merginos thumbup.gif Metrikiukas, pirtinukas, kavos mergike wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 10 20, 04:50)
Rodausi su savo "kavos mergaite". Nelabai esu patenkinta galutiniu rezultatu. Vietomis matosi siuliu galai. Kam rodziau, visiems patiko ir nieks nieko nemate, kad kazkas ne taip, bet as pati matau... verysad.gif Lyg ir ne pirma karta reminau pas ta pati zmogu, bet mano manymu nelabai kruopsciai si karta dirbo.
Ka jus apie tai manot? g.gif


Labai grazu, man pats remas labai graziai parinktas thumbup.gif o del tu siuliuku, manau kad nieko tokio... juk pati sakei, kad visi gerai darbeli vertina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamulka123 @ 2010 10 18, 20:39)
Labas,
O aš čia http://vkontakte.ru/id103356375 Noriu draugauti  4u.gif

P.S. merginos, taip ir nesulaukiu Jūsų idėjų dėl dovanos darbuotojams. Apie raktu pakabuką su policijos ženklu galvojau ir pati, bet neina ant tiek susmulkinti - per daug jis sudėtingas. Gal ką galite kito pasiūlyti  g.gif ?


Gal pabandyk kokių angeliukų paieškoti. Tipo Angelų sargų biggrin.gif Jei pavyktų uždėti policininko kepurę (ar kaip ji ten vadinasi?? g.gif ) visai smagiai atrodytų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 10 20, 04:50)
Rodausi su savo "kavos mergaite". Nelabai esu patenkinta galutiniu rezultatu. Vietomis matosi siuliu galai. Kam rodziau, visiems patiko ir nieks nieko nemate, kad kazkas ne taip, bet as pati matau... verysad.gif Lyg ir ne pirma karta reminau pas ta pati zmogu, bet mano manymu nelabai kruopsciai si karta dirbo.
Ka jus apie tai manot? g.gif
user posted image

o jau remelio pritaikymas user posted image
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 10 20, 03:50)
Rodausi su savo "kavos mergaite". Nelabai esu patenkinta galutiniu rezultatu. Vietomis matosi siuliu galai. Kam rodziau, visiems patiko ir nieks nieko nemate, kad kazkas ne taip, bet as pati matau... verysad.gif Lyg ir ne pirma karta reminau pas ta pati zmogu, bet mano manymu nelabai kruopsciai si karta dirbo.
Ka jus apie tai manot? g.gif

Labai grazu wub.gif
Atsakyti
aga1, rėmelis pritaikytas nuostabiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 10 20, 09:16)
o jau remelio pritaikymas user posted image


Pritariu del remelio 100 proc thumbup.gif
Atsakyti
Kavos mergaite su remeliu pasakiska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 10 19, 10:47)
Na ir as truputeli pasistumejau

labai grazus darbelis turetu buti smile.gif

QUOTE(excoliuke @ 2010 10 19, 12:10)
Na cia tai jau grozis! Super radinukas  thumbup.gif

tikrai labai grazu, as kol kas nesiryzciau tokiam darbui smile.gif

QUOTE(angeliukė9 @ 2010 10 19, 21:45)

labai labai patinka man tie namukai. wub.gif

QUOTE(aga1 @ 2010 10 20, 03:50)
Rodausi su savo "kavos mergaite". Nelabai esu patenkinta galutiniu rezultatu. Vietomis matosi siuliu galai. Kam rodziau, visiems patiko ir nieks nieko nemate, kad kazkas ne taip, bet as pati matau... verysad.gif Lyg ir ne pirma karta reminau pas ta pati zmogu, bet mano manymu nelabai kruopsciai si karta dirbo.
Ka jus apie tai manot? g.gif

as pritarsiu Pauksciukui ir pasakysiu tik tiek kad remintojas neturi atsakyti uz tavo klaidas. pati turi sutvarkyti savo darbeli taip kad nepersisviestu siulu galai. Remintojas cia niekuo detas, jo darba ireminti, o ne su siulais zaisti. Siaip labai grazus darbas ir graziai parinkti remai, bei kiek mano akys mato tai kokybiskai ireminta. Patarsiu kita karta siuliukus paciai paslepti ar nukarpyti taip kad nesisviestu jie ir nereikes kaltinti daugiau remintojo. P.S. prasau neisizeisti, nepiktai rasiau.
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 10 20, 03:50)
Rodausi su savo "kavos mergaite".


man labai grazu wub.gif del siulu galiuku, kita karta issispresi manau 4u.gif

tiesa, kaip suprantu nedetas joks stiklas ax.gif o kodel?
nesu reminus nieko, kol kas tik nunesiau savo laiva issiuvineta, tureciau sestad pasiimti, bet as dejau ant virsaus matini stikla ir galvoju kaip graziau - su ar be. Del ilgalaikiskumo, tai manau stiklas reikalingas rolleyes.gif
Atsakyti