Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams 4

QUOTE(SAULYTE5 @ 2011 10 08, 11:07)
Sveikos. Noriu nerti pleduka pagal si rasteli. kaip suprantu jis visas nertas stulpeliais, tik nesuprantu patys konturai kaip yra neriami, na  tie pilni langiai/gal kas zinote?aciu



nu as tokia mezgeja blush2.gif bet as manau kad pats pledas jei vienspalvis jis, tada meginti gerosiosmis akimis megsti visa, i ten kur pilnas langelis blogaja akimi - turetu matytis piesinukas, arba jau kelias spalvas ivesti, bet tada antroje bpuseje teks siuti audinuka, kad nesimatytu siuliuku

tikiuosi nenusisnekejau i pievas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 10 08, 16:39)
nu as tokia mezgeja  blush2.gif bet as manau kad pats pledas jei vienspalvis jis, tada meginti gerosiosmis akimis megsti visa, i ten kur pilnas langelis blogaja akimi - turetu matytis piesinukas, arba jau kelias spalvas ivesti, bet tada antroje bpuseje teks siuti audinuka, kad nesimatytu siuliuku

tikiuosi nenusisnekejau i pievas  biggrin.gif



o jei vaseliu neriama, tada kur pilnas langelis ten i vidury irgi inerti kilpute, o kur tusti langeliai ten darai stulpely, kilpute ir vel stulpely ) ar 2 kilputes). O kur pilnas langelis (kartojuosi) tada ineri i vidu viena ar du stulpelius-cia prieklauso kiek kilpuciu dedi.
NU JEETUS kaip nemoku paaiskinti aiskiai ir koks noras didelis padeti ir paaiskinti..ai einu miegoti..labanakt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano neįmantrus medvilninis pledukas ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 09 spalio 2011 - 08:30
Aciu merginos kurios bandete padeti. kai nuotraukoj ziuriu jau nunerta tai tas meskutis kuo puikiausiai matosi. o man ,ne. visaip jau bandau nesuprantu ka ne taip darau. aisku jei megsciau, gerai matytusi, gal taip ir reuser posted imageik daryti .aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SAULYTE5: 10 spalio 2011 - 17:43
QUOTE(SAULYTE5 @ 2011 10 10, 18:42)
Aciu merginos kurios bandete padeti. kai nuotraukoj ziuriu jau nunerta tai tas meskutis kuo puikiausiai matosi. o man ,ne. visaip jau bandau nesuprantu ka ne taip darau. aisku jei megsciau, gerai matytusi, gal taip ir reuser posted imageik daryti .aciu

mano nuomone tai kad tas meškiukas matytusi reikia purius stulpelius tose vietose nerti o pati pleduka arba vienu užmetimu arba stulpelis ir kilpute ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(SAULYTE5 @ 2011 10 10, 18:42)
Aciu merginos kurios bandete padeti. kai nuotraukoj ziuriu jau nunerta tai tas meskutis kuo puikiausiai matosi. o man ,ne. visaip jau bandau nesuprantu ka ne taip darau. aisku jei megsciau, gerai matytusi, gal taip ir reuser posted imageik daryti .aciu



as manau taip..kad matytusi konturai meskiuko darai taip:
visa pleduka neri stulpeliais su 1 uzmetimu, o kai jau reikia kad matytusi konturas ismezgi 5 stulpelius is vieno ir po to pertrauki per visus 5 ir vel pasidaro vienas. O va kur akytes tai matau dar iskilesnis, tai darai 6 stulpelius is vieno, bet sumezgi tik pirmaji ir paskutinijy stulpelius (viduriniai 4 lieka normaliai uzbaigti 'kaboti'). Turetu gautis liuksiskas pledukas. Rimtai labai grazu issirinkai wub.gif

ps. arba cia nunerta zemais stulpeliais ir issiuvineta paskui g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carolina212: 10 spalio 2011 - 21:55
QUOTE(sauadsa @ 2011 10 09, 08:27)
Mano neįmantrus medvilninis pledukas ax.gif


koks fainutis wub.gif tie neįmantrūs dažniausiai ir mieliausi būna smile.gif iš kokių siūlų čia, irisas?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2011 10 10, 19:11)
mano nuomone tai kad tas meškiukas matytusi reikia purius stulpelius tose vietose nerti o pati pleduka arba vienu užmetimu arba stulpelis ir kilpute ir t.t.


O gal butu galima nuoroda, kur rasciau pilna scema? Labai fainas thumbup.gif
As irgi galvoju, kad cia kur tie pilni langeliai, tai purus "burbuliukas" is 5-6 stulpeliu, o akys gal net su 2 uzmetimais, kad taip pakilusios atrodo??? Reiketu pabandyti. Esu kazka panasaus nerusi su tais puresniais, tai dariau is 5 stulpeliu, gavosi toks lyg reljefas...
Atsakyti
Ot kad nerti burbuliukais net nepagalvojau, reiks pabandyti ,turetu gautis. aciu.
Man jis labai patinka, toks mielas, tikras pledukas vaikuciui. as pilno aprasymo jo tai neturiu tik ta schemute.
Atsakyti
sveikos, pasigirsiu ir aš darbeliu, tai buvo dovana, man šiek tiek neįprastas mezginys, bet malonus, nėriau mintimis siųsdama gerąją energiją wub.gif nerta iš 100 proc bambuko
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2011 10 12, 10:29)
]



Matosi kad tiek daug meiles ideta wub.gif klausimas: o kur nosytes meskiuku ir akytes? o del tos juosteles..as saviskiui su juostele iverta buvau nunarpliojusi irgi pleduka, bet po pirmo pusvalandzio naudojimo - emiau ir isveriau ja lauk, nes ji paimdavo ir issitempdavo - gaudavosi vienur suraukta kitur istyse. Net nzn kaip tiksliai cia pasakius. Tai manau vienintele iseitis kad taip neatsitiktu- reikia ta justele iverus-prisiuti kas keli cm, kad ji nejudetu (cia tik mano pastebejimas is praktiskos puses). Bet as jau tada patingejau terliotis daugiau su pleduku ir palikau jy toki koki turime siandienai. Bet siaip gavusi tokia dovana kokia nunerei tu Lotaa - labai labai apsidziaugciau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Medula @ 2011 10 11, 11:53)
koks fainutis  wub.gif tie neįmantrūs dažniausiai ir mieliausi būna smile.gif iš kokių siūlų čia, irisas?

Nertas iš medvilnės su viskoze, panašūs siūliukai į Yarnart Summer ( tik tokių baltų mano "kaimo" parduotuvė turėjo :ax:
Atsakyti