Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams 4

Mano paskutinis darbas, per iseigines iskalbtas ir islygintas wub.gif
Siulai 100% vilna. dydis 88/95 cm
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2011 10 03, 20:48)
Mano paskutinis darbas, per iseigines iskalbtas ir islygintas  wub.gif


pasakiskas wub.gif wub.gif wub.gif saunuole 4u.gif gal galima schemute ? labai buciau dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2011 10 03, 19:48)
Mano paskutinis darbas, per iseigines iskalbtas ir islygintas  wub.gif
Siulai 100% vilna. dydis 88/95 cm


pasaka wub.gif chia Jarred Flood 'Umaro' pledas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 10 04, 08:51)
pasakiskas  wub.gif  wub.gif  wub.gif  saunuole  4u.gif  gal galima schemute ? labai buciau dekinga  mirksiukas.gif


Aciu ax.gif turiu tik popierini varianta blush2.gif

QUOTE(uups @ 2011 10 04, 09:00)
pasaka wub.gif  chia Jarred Flood 'Umaro' pledas? g.gif


Jap 'Umaro' wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2011 10 04, 11:08)
Aciu  ax.gif turiu tik popierini varianta  blush2.gif
Jap  'Umaro' wub.gif


tiks mirksiukas.gif gali nufotkint?
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2011 10 04, 10:08)
Jap  'Umaro' wub.gif


ash vis gundausi juo bigsmile.gif o sunkiai- ilgai mezgasi tos pynes? nu, taip nelabai daug mezganchiam zmogui? unsure.gif
Atsakyti
Uzsukau i tema jusu pasispoksot. Oho kokios darbstuoles smile.gif Man neuztentu kantrybes tikriausiai pleduka sumegzt, nors labai noreciau. Jauciu daug laiko uzima. As savo dukrytei tik rubelius mezgu. smile.gif
Atsakyti
sweikos,as ir bandau prie jusu kompanijos jungtis 4u.gif
bandysiu megzti arba nerti pleduka maziukui..tik db galwoju jei megzsiu,tarkim pleduka i lovyte,tai kiek jus akiu ant virbalo apmetat? kazkaip niekaip nesuwokiu kiek tu akiu det,welniskai daug ju iseina ant to wirbalelio...
Atsakyti
QUOTE(***qwe*** @ 2011 10 07, 22:26)
sweikos,as ir bandau prie jusu kompanijos jungtis  4u.gif
bandysiu megzti arba nerti pleduka maziukui..tik db galwoju jei megzsiu,tarkim pleduka i lovyte,tai kiek jus akiu ant virbalo apmetat? kazkaip niekaip nesuwokiu kiek tu akiu det,welniskai daug ju iseina ant to wirbalelio...

Jei nori didesnio pleduko, gal bandyk naudoti virbalus su valu, bus patogiau. 4u.gif
o as siaip pavyzdeli pasidariau nediduka, pamatavau mazdaug, o tada pasidauginau akiu skaiciu is cm, kokio platumo apytiksliai noreciau. smile.gif
Atsakyti
dekui uz atsakyma 4u.gif visz del to turbut nersiu..bet wa kazin kaip i nerini inerti kita spalwa?ta prasme neriu vienos spalvos siulu o po to noriu kur nors per viduri kita spalwa... g.gif
Atsakyti
Taigi i esama kilpute ineri kita siula, o galiukus surisi. nezinau tiksliai, kaip geriau, as savamoksle. 4u.gif
man asmeniskai megzti minkstesni ir jaukesni atrodo. nerciau turbut vasarini pleduka labiau. smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Noriu nerti pleduka pagal si rasteli. kaip suprantu jis visas nertas stulpeliais, tik nesuprantu patys konturai kaip yra neriami, na tie pilni langiai/gal kas zinote?aciu
user posted image
Atsakyti