Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams 4

QUOTE(JustinaKind @ 2011 09 05, 16:46)
Sveikos,
Kreipiuosi patarimo, nes itariu, jus daugiau patyrusios tokiuose dalykuose. Noriu numegzti kudikiui pleduka, vilnoni, ir iskilo dilema del siulu. Ar rinktis 100 % vilna, ar visgi pamaisyta su akrilanu? Dekoju uz patarimus.  4u.gif


As asmeniskai megzti pradesiu is vilnos 50% su akrilanu 50%(jau turiu siuliukus nusipirkus)... Man jie mielesni, ne tokie siurkstus... Bet ziurint dar kokia vilna rinksites, nes kitos sako mezga is ivairiu lamu, merino ir pan, jos irgi svelnios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JustinaKind @ 2011 09 05, 14:46)
Sveikos,
Kreipiuosi patarimo, nes itariu, jus daugiau patyrusios tokiuose dalykuose. Noriu numegzti kudikiui pleduka, vilnoni, ir iskilo dilema del siulu. Ar rinktis 100 % vilna, ar visgi pamaisyta su akrilanu? Dekoju uz patarimus.  4u.gif


labas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
yra sliliukai baby merino - labai minksti ir silti, tik siulas plonas.. ir nesikandzioja..
as savo pleduka, gal pamni ta su meskuciu mezgiau is 50vilna 50medvine - labai faini siulai, nekanda, nesivelia, nesusidare bumbuliuku, gerai plaunasi ir netysta.. siltas baisiai, bet neprakaituoja..
labai esu patenkinta jau 3 menesiai pastoviai trinamas 4u.gif

Atsakyti
Dekui uz patarimus, bet jau uzsisakiau siulus is ebay. ai, bandysiu su 100 % vilna, jei netiks, kam nors kitam sunaudosiu. vilnos, maisytos su medvilne tam puslapy is kur perku, neradau. Bet kiek ziurinejau parduotuvinius tinklapius, visur pledukai, apkloteliai kudikiams is 100 % vilnos pagaminti. O siandien mothercare maciau labai fainuti apklotuka, is grynos medvilnes, toks posunkis, bet labai maloniai prie odos jauciasi. smile.gif
Simuonele, 3 menesiai jau, vaje vaje, kokie jus dideli. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JustinaKind @ 2011 09 05, 23:01)
Dekui uz patarimus, bet jau uzsisakiau siulus is ebay. ai, bandysiu su 100 % vilna, jei netiks, kam nors kitam sunaudosiu. vilnos, maisytos su medvilne tam puslapy is kur perku, neradau. Bet kiek ziurinejau parduotuvinius tinklapius, visur pledukai, apkloteliai kudikiams is 100 % vilnos pagaminti. O siandien mothercare maciau labai fainuti apklotuka, is grynos medvilnes, toks posunkis, bet labai maloniai prie odos jauciasi.  smile.gif
Simuonele, 3 menesiai jau, vaje vaje, kokie jus dideli.  4u.gif

ziurek kad nekastu 4u.gif
vilna ta prasme hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgėjėlės 4u.gif

Virbalus paimu į rankas retai, bet vat pleduką ir aš norėčiau nusimegzti. Nusipirkau 100% medvilnės siūlų dviejų spalvų ir jau vieną spalvą pabaigiau ir dabar kilo klausimas, kaip tą antrą spalvą įvesti į mezginį... Tiesiog pririški naujos spalvos siūlą prie senosios spalvos ir apkirpti kraštus? Bet tai mazgelis vis tiek toks nedailus gaunasi ir matysis, kad ir iš pat krašto būtų...

Būčiau labai dėkinga už patarimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter_Tale @ 2011 09 07, 18:07)
Sveikos, mezgėjėlės  4u.gif

Virbalus paimu į rankas retai, bet vat pleduką ir aš norėčiau nusimegzti. Nusipirkau 100% medvilnės siūlų dviejų spalvų ir jau vieną spalvą pabaigiau ir dabar kilo klausimas, kaip tą antrą spalvą įvesti į mezginį... Tiesiog pririški naujos spalvos siūlą prie senosios spalvos ir apkirpti kraštus? Bet tai mazgelis vis tiek toks nedailus gaunasi ir matysis, kad ir iš pat krašto būtų...

Būčiau labai dėkinga už patarimą mirksiukas.gif

Nauja siula pririskite eiles pradzioje, po to kai pabaigsite visa mezgini, darydama apdaila (apnerdama ar apmegzdama krastus) paslepsite ta siuliuka.
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 09 07, 18:04)
Nauja siula pririskite eiles pradzioje, po to kai pabaigsite visa mezgini, darydama apdaila (apnerdama ar apmegzdama krastus) paslepsite ta siuliuka.


Ačiū už atsakymą 4u.gif dar man įdomu, ar, pavyzdžiui, skalbiant, neatsiriš tas mazgelis...? na, rodos, tvirtai užrišau, bet vis tiek neramu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Visaikitokia @ 2011 08 21, 15:04)
Besparnis angelėlis priglūsta prie krūties,
Švelniausios žemėj rankos jį glaudžia prie širdies.
Ir motiniška ašara išnyksta vystykluos,
Na, štai ir susitikote gyvenimo keliuos.


wow, kokia graži dovana wub.gif
Atsakyti
Sakykit, kokio dydzio mezgat pledukus?
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2011 09 08, 15:29)
Sakykit, kokio dydzio mezgat pledukus?

o kam naudosi? jei i vežimeli užtenka 70x70 jei ant lovytes tiesti tai 120x90 (toki dariau ir aš nes ir vaika apkloti galiu ir ant lovytes ptiesti universalesnis) gali daryti ir toki koki tik siulai leidžia... juk standartu nereikia laikytis juk gaminsi vienetini ranku darbo gaminuka tai kam daryti viska kaip kiti daro?
Atsakyti
QUOTE(Adlim'a @ 2011 08 02, 19:34)
Labai dailus pledukas;)
Gal galėtumėt įkelti meškiukų schemutę - pradėjau megzti pleduką ir apsižiūrėjau, kad turiu tik pleduko nuotrauką, be schemutės...
Ačiū  4u.gif


gal galima gauti meskiuku schema? wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal galėtumėte patarti iš kokių siūlų geriausia būtų nerti pleduką? nes esu nedaug nėrus ir nė neįsivaizduoju kokius pirkti, kad būtų švelnus, šiltas ir lengvai nertųsi 4u.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
man patiko is siu http://www.gyvapagun...i/deze-075_web/, nors as irgi nedaug nerusi esu..
Atsakyti