Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams 4

QUOTE(Cashmere @ 2011 08 11, 11:13)
Sakykit gal schemutę turite, man labai įdomu kaip tuos zuikelius įmezgėt, juos atskirai susinėrėt ir paskui primezgėt?

as vakare surasiu schemutes ir idesiu
Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2011 08 11, 12:11)
Norėčiau paprašyti patarimo dėl pleduko rašto...



Aš megzčiau puresnį, kiauraraščiu. Yra kiauraraščių su panašiomis bangelėmis. Man regis toks būtų mielesnis, lengvesnis, o jei vaikiukas pasimuistęs nosį po pleduku pakiš, bus daugiau oro 4u.gif
Atsakyti
bet jei dideles skylutes, tada leliukui pirstukai i jas lenda ir susipainioja - taip kad atsargiai rinkdamasi kiaurarasty 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina212 @ 2011 08 11, 20:53)
bet jei dideles skylutes, tada leliukui pirstukai i jas lenda ir susipainioja - taip kad atsargiai rinkdamasi kiaurarasty  4u.gif

pamušaliuka reikia pasiuti jei skylutes dideles
Atsakyti
Dėkoju visoms pasisakiusioms 4u.gif
Bandysiu banguotą raštą - nelabai ten didelis kiauriaraštis, bet tikrai pūresnis už kitus.

Mice to rašto aprašymą worde turiu. Tai jei reikia - pasakyk, persiųsiu kur pasakysi.

Pasirodysiu su visais trim pledais, kai šį pabaigsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2011 08 11, 22:47)
Dėkoju visoms pasisakiusioms  4u.gif
Bandysiu banguotą raštą - nelabai ten didelis kiauriaraštis, bet tikrai pūresnis už kitus.

Mice to rašto aprašymą worde turiu. Tai jei reikia - pasakyk, persiųsiu kur pasakysi.

Pasirodysiu su visais trim pledais, kai šį pabaigsiu biggrin.gif


independentlyakfak@gmail.com bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas man reiketu labai jusu pagalbos gal galit man padeti as labai noriu numegzti savo busimam leliui pleduka ir vat negaliu isverst shemos tinkamai gal kuri nors galetu man pagelbet
http://img138.images...869972424sq.jpg

man reikia paaiskinimo kokiu rastu cia reikia megzti
Atsakyti
Rodausi ir aš savo megstą pledą. Sunaudojau apie 0,5 kg pusvilnės siūlų, dydis gavos apie 110x70cm. kad būtų tvirtesnis dar pasiūtas pašiltinimas smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(19gelyte @ 2011 08 13, 07:57)
Labas rytas man reiketu labai jusu pagalbos gal galit man padeti  as labai noriu numegzti savo busimam leliui pleduka ir vat negaliu isverst shemos tinkamai gal kuri nors galetu man pagelbet 
http://img138.images...869972424sq.jpg

man reikia paaiskinimo kokiu rastu cia reikia megzti



as manau, kad cia paprasciausios akys be jokiu uzmetimu, t.y. zemas stulpelis.
Atsakyti
Nors cia mezgimo ir nerimo tema, bet parodysiu kiek kitoki pleduka, siuvineta kryziuku:

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lasvegiete: 14 rugpjūčio 2011 - 19:44
idedu pazadetus rastus Pleduko Su Zuikiais

cia kaip megsti zuikius ir kaip juos apmegzti (as pasikoregavau apmezgima, nes pagal schema mano zuikiai buvo per mazi)
user posted image

o cia vidurio rastas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sikste: 15 rugpjūčio 2011 - 11:16
QUOTE(Sikste @ 2011 08 07, 11:41)
Mano nertas pledukas dukrytei smile.gif



pamacius Jusu pleduka, savo busimai dukruzei dar vieno uzsimaniau lotuliukas.gif labai originalus, grazus ir dvelkia vaikyste wub.gif

QUOTE(Sikste @ 2011 08 15, 12:09)
idedu pazadetus rastus


didelis dekui 4u.gif
aciuks.gif
Atsakyti