Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams 4

Kinda, cia nerta vaseliu. Ir schema as pasipaisiusi ant popieriaus, o sitas rastas irgi paimtas is sitos temos 'pleduku'. Jau neviena mamyte jy nere. Laaaabai lengvas. Pavartyk temos puslapiukus ir susirasi su visais paaiskinimais. Dabar sita tema truputy apmirusi, nes tikriausiai del to kad vasara ir visi pledukai seniai nunerti biggrin.gif Sekmes kuriant pleduka savo mazyliui 4u.gif
ps. beja musu vaikiukai gime padieniui - atkreipk demesy wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carolina212: 01 rugpjūčio 2011 - 21:19
Oi kokių grožių pridėjot, auksarankės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2011 05 30, 07:14)
Maniškis  smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Labai dailus pledukas;)
Gal galėtumėt įkelti meškiukų schemutę - pradėjau megzti pleduką ir apsižiūrėjau, kad turiu tik pleduko nuotrauką, be schemutės...
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mano nertas pledukas dukrytei smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sikste: 07 rugpjūčio 2011 - 10:48
QUOTE(Sikste @ 2011 08 07, 11:41)
Mano nertas pledukas dukrytei smile.gif



WOW wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikste @ 2011 08 07, 10:41)
Mano nertas pledukas dukrytei smile.gif



labai grazus
wub.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidalius @ 2011 07 18, 16:35)
labai grazu ir as bandau  ax.gif

Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikste @ 2011 08 07, 11:41)
Mano nertas pledukas dukrytei smile.gif


Sakykit gal schemutę turite, man labai įdomu kaip tuos zuikelius įmezgėt, juos atskirai susinėrėt ir paskui primezgėt?
Atsakyti
Sveikos, auksarankės 4u.gif

Norėčiau paprašyti patarimo dėl pleduko rašto. Pilvinukas gimsta lapkričio mėn. - tai nutariau sumegzti didelį pledą į lovytę. Kad būtų pakankamai šiltas vaikelį užkloti (aišku, ne ant pliko kūnelio).
Nusipirkau pusvilnės...

Ir pasimečiau, kokio rašto reikėtų. Turiu keletą idėjų - sunėriau pavyzduką (apačioje nuotraukoje). Tai dabar nebežinau - ar geriau jį padaryti pūresniu ir kažkiek su kiauriaraščiu (pasirinkti tas garbanėles) ar padaryti jį tankesnį - sumegzti kūbelius...

user posted image

Būčiau labai dėkinga už patarimus ir mintis
Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2011 08 11, 13:11)
Sveikos, auksarankės  4u.gif

Norėčiau paprašyti patarimo dėl pleduko rašto. Pilvinukas gimsta lapkričio mėn. - tai nutariau sumegzti didelį pledą į lovytę. Kad būtų pakankamai šiltas vaikelį užkloti (aišku, ne ant pliko kūnelio).
Nusipirkau pusvilnės...

Ir pasimečiau, kokio rašto reikėtų. Turiu keletą idėjų - sunėriau pavyzduką (apačioje nuotraukoje). Tai dabar nebežinau - ar geriau jį padaryti pūresniu ir kažkiek su kiauriaraščiu (pasirinkti tas garbanėles) ar padaryti jį tankesnį - sumegzti kūbelius...

user posted image

Būčiau labai dėkinga už patarimus ir mintis

Kaip gerai, kad paklausei ! Aš batukų primezgus tom bangelėm, bet kaip ant pleduko bangelių raštas išsidėlioja, neturiu supratimo. Gal turi schemą, ar aprašymą to raščiuko? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aš sakyčiau ir šiaip, už puresnį, vien pleduku vistiek nebus apklotas, tai kad neužgultų, kaip tos kūdiškos kaldros, kad būna...
Atsakyti
Man tos bangeles grazesnes uz bet kokius kvadratukus;)o jei is pusvilnes tai del silumos nesijaudinciau.. tikrai jos uzteks:)
Atsakyti