Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams 4

Lullaby, grooooožis... wub.gif
Atsakyti
Sveiki,

QUOTE(vaidalius @ 2011 07 12, 14:33)
sveikutes. gal galima sito vokelio- pleduko schemute  4u.gif  ax.gif  ir is kokiu siulu neret smile.gif  ir noriu pkalaust kaip suprast vaseliu dydzius blush2.gif  labai aciu  4u.gif


schema sita

user posted image

originalas

user posted image

nerta is maxi siulu,o vaselis neatsimenu arba 1.3 arba 1.5 ax.gif as dazniausiai vadovaujuos kas parasyta ant siulu etiketes, t.y. neriu su rekomenduojamu vaseliu.
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2011 07 18, 10:05)
neriant paskutini ratuka (balta) kas 3 stulpelius prineriama prie ankstesniosios  4u.gif

va CIA yra pamokele kaip tai padaryti step by step wink.gif

ir rodau saviski pabaigta smile.gif

100 proc bamboo siulai, 6 matkeliai
80*60 cm

user posted image

labai grazu ir as bandau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Puanc @ 2011 07 10, 12:25)

Superinis pledukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2011 07 18, 10:05)
ir rodau saviski pabaigta smile.gif

Oho blink.gif kaip greitai thumbup.gif Nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
~lullaby~, labai grazus siltas mielas pledukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidalius @ 2011 07 18, 17:35)
labai grazu ir as bandau  ax.gif

lullaby o kaip tu paskui krastelius apnerei? ax.gif blush2.gif as gelytes netaip suneraiu o sumezgiau gaila ardyt blush2.gif kaip sakant pirmas blynas prisviles.... nors man asmeniskai grazu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2011 03 10, 18:48)
o mesta vien gerosiomis ir blogosiomis akimis..
niekaip neradau kur rasta pasidaryti, tai panaudojau siuvinejimo kryzeliu programele. ten kur gavossi juodas kryziukas mezgiau bloga aki  mirksiukas.gif
ir viskas tiek gudrybes  ax.gif

Susidomėjau ir aš tokiu mezgimo budu ax.gif sakykit, o jūs kokiu masteliu mezgėt? Vienas kryžiukas viena gera akis ar daugiau akių emėt?
Atsakyti
Sveikos, parodau ir aš savo pleduką, nertas mažam berniukui, pledukas 150x90 cm 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Soni, ~lullaby~, labai grazus darbai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2011 07 20, 21:24)
Susidomėjau ir aš tokiu mezgimo budu  ax.gif sakykit, o jūs kokiu masteliu mezgėt? Vienas kryžiukas viena gera akis ar daugiau akių emėt?

1:1 4u.gif
*sugalvojau kokio dydzio noriu pleduka
**nusimezgiau medinuka
***aspsiskaiciavau kiek reikes akiu ausideti ir kiek eiluciu i ilgi numegzti
****i siuvinejimo schemu programele susivedziau tuos kaiciukus ir pasidariau mezgimo schema.. vien is baltu ir juodu landeliu
kur balta mezgiau gera aki, kur juodas isvirksciu.. ir atvirksciai isvirksciojoj pusej..

ir nesiuvau jokiu pamusalu.. ir yra grazus is abieju pusiu.. beje yra labai siltas ir labai gerai devisi..
jau menesius kasdien trinam ir jokiu burbuliuku neatsirado 4u.gif

turbut siulai tikrai geri
Atsakyti
atnesiau dar viena seniau nerta, na pries pora menesiu baigta ir taip pat sekmingai devima pleduka..
medvine
labai gerai uzdengt ant vezimo nuo saules 4u.gif
arba ikyruoliu smalsuoliu akiu hihihi.gif

user posted image
Atsakyti