Įkraunama...
Įkraunama...

Kaklo papuošalai

QUOTE(ELlJA @ 2011 11 14, 16:02)
Mergytės, labai sudėtingai mąstot  ax.gif  aš manau, čia tas diskelis apvalus ant kurio kabinasi karoliukai yra išgaubtas į viršų (nu vaivoryštės formos), ir tada ant jo kabinasi karoliukai ant tų jūsų vadinamų adatėlių, kurios užsukamos ant to apvalaus pagrindo kilpute. Kadangi jis yra išgaubtas truputi, vadinasi tos kilputės su oda nesiliečia ir nebraižo  smile.gif Ar aiškiai nupasakojau?
Buvau radus vieną foto kaip atrodo iš kitos pusės, bet dabar neberandu  doh.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif Man jau viskas aišku! Tada gan paprasta viskas. tik reikalingas kalnas adatėlių ir karoliukų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniuta @ 2011 11 14, 17:14)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif Man jau viskas aišku! Tada gan paprasta viskas. tik reikalingas kalnas adatėlių ir karoliukų  rolleyes.gif


Labai gerai įvardinai, tikras kalnas visko smile.gif Bet manau vertas dėmesio ir darbo toks papuošalas. na aišku, kalbu tik apie savo skonį smile.gif nes šiaip nuotakos labiau mėgėjos rinktis kažką mažo, subtilaus, tačiau renkasi puošnias sukneles, o pas mane bus viskas atvirkščiai ax.gif
Atsakyti
Manau siam darbeliui sukurti galimi pora variantu: ant perforuoto disko karoliukai "prisiuvami" valu, arba kiekvienas kilputem, jas uzlankstant, o kitai pusei gi buna tie vadinami "sagiu pagrindai, tai toki uzdedi ir tiek. Arba jei labai reik, galima kokios medziageles/ odo/flico gabaliuka prisiut/priklijuot, nes tas pats diskas, kad ir isgaubtas, bet jo prakrasteliai gali braizyt, beto ir vinukas koks neklauzada gali islyt, tai geriau jau kad bent ta sages ar pan nugarele uzsidetu ir tada tikrai butu ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2011 11 14, 18:10)
Labai gerai įvardinai, tikras kalnas visko  smile.gif  Bet manau vertas dėmesio ir darbo toks papuošalas. na aišku, kalbu tik apie savo skonį  smile.gif nes šiaip nuotakos labiau mėgėjos rinktis kažką mažo, subtilaus, tačiau renkasi puošnias sukneles, o pas mane bus viskas atvirkščiai  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Tikiuosi rasi auksarankę kuri padarys. Manau tikrai verta pabandyti thumbup.gif Aišku paskui ir mums parodysi koks rezultatas gavosi blush2.gif
Atsakyti
[quote=hobite,2011 10 04, 16:03]
Jusu teismui mano pirmas rimtas verinys. Is komplekto. Yra priderinti auskarai ir apyranke.


Labai gražus! Aš pati kažką panašaus gaminu, nes labai aptinka vadinamas "kekių" motyvas wub.gif
Atsakyti
Laba ryta.
Parodysiu ir savo viena kurini smile.gif mielas, nes pagaliau radau kur pritaikyt plunksna dervoje smile.gif
user posted image
Atsakyti
LeeLu, atrodo puikiai, ir ta plunksna labai ten tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LeeLu @ 2011 11 16, 10:13)
Laba ryta.
Parodysiu ir savo viena kurini smile.gif mielas, nes pagaliau radau kur pritaikyt plunksna dervoje smile.gif

gražu tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Fantastiškas komplektas, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai grazus komplektukas smile.gif
Atsakyti
"Orange ribbon"
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
LeeLu thumbup.gif
Atsakyti