Įkraunama...
Įkraunama...

Kaklo papuošalai

"Vintage lady"

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

sorry uz foto nekokybe, vis neismokstu fotografavimo meno:(
Atsakyti
Keleta naujoviu i mano kolekcija:

"Ice heart"
user posted image
user posted image

"Smaragdine akis"
user posted image
user posted image

"Taste like CHANEL"
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dalitavit- superinis stilius thumbup.gif



RIEŠUTŲ ARBATA
Varis, katės akis, čekiškas stiklas

user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ar kuri nors apsiimtų pagaminti tokį vėrinį?

user posted image

arba tokį

user posted image

Lauksiu AŽ. Tik prašau parašykite tos, kurios gali pagaminti būtent TOKĮ vėrinį, o ne daugiau mažiau panašų. Ačiū 4u.gif


P.s. šioj temelėj radau labai dailių darbų, tad net neabejoju, jog atsiras tokių, kurios sugebės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2011 11 14, 11:05)
Sveikos 4u.gif
Ar kuri nors apsiimtų pagaminti tokį vėrinį?
Lauksiu AŽ. Tik prašau parašykite tos, kurios gali pagaminti būtent TOKĮ vėrinį, o ne daugiau mažiau panašų. Ačiū  4u.gif
P.s. šioj temelėj radau labai dailių darbų, tad net neabejoju, jog atsiras tokių, kurios sugebės  4u.gif

blink.gif blink.gif thumbup.gif įspūdingai atrodo!!!
Tikiuosi rasit kas padarys. Aš pati darau tokio tipo, tik gerokai smulkesnius blush2.gif ax.gif Bet labai norint manau viskas įmanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniuta: 14 lapkričio 2011 - 13:34
QUOTE(Taniuta @ 2011 11 14, 14:31)
blink.gif  blink.gif  thumbup.gif įspūdingai atrodo!!!


Aga ir man įspūdingi jie. Noriu vestuvėms pasipuošti. Kadangi originalūs kainuoja milžiniškus pinigus, manau lietuvaitės yra labai darbščios ir tikrai sugebėtų pagaminti tokį. 4u.gif
Čia kiek įžiūriu, nėra sudėtinga, svarbu tik rasti arba turėti tinkamų detalių, kažką plokščio, ant ko sukabinami atskiri karoliukai smile.gif Jei kas apsiimtų gaminti dar į komplektą paprašyčiau ir apyrankės su auskarais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2011 11 14, 13:44)
Čia kiek įžiūriu, nėra sudėtinga, svarbu tik rasti arba turėti tinkamų detalių, kažką plokščio, ant ko sukabinami atskiri karoliukai  smile.gif  Jei kas apsiimtų gaminti dar į komplektą paprašyčiau ir apyrankės su auskarais.  ax.gif

Manau nėra sudėtinga. Kiek įžiūriu , tai ant kažkokio skylėto disko, bet neneša galva kaip kitą pusę sutvarkyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniuta @ 2011 11 14, 15:21)
Manau nėra sudėtinga. Kiek įžiūriu , tai ant kažkokio skylėto disko, bet neneša galva kaip kitą pusę sutvarkyti  g.gif


Taniuta, tie skylėti diskai, kaip Jūs sakote, tiesiog suverti ant grandinėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2011 11 14, 14:55)
Taniuta, tie skylėti diskai, kaip Jūs sakote, tiesiog suverti ant grandinėlės  4u.gif

Elija, sakyk Tu, ne Jūs mirksiukas.gif O kaip adatėlės užlenktos? g.gif blush2.gif Vistiek kažkaip užtvirtinti reikia, kad neatsilenktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniuta @ 2011 11 14, 16:01)
Elija, sakyk Tu, ne Jūs  mirksiukas.gif  O kaip adatėlės užlenktos?  g.gif  blush2.gif Vistiek kažkaip užtvirtinti reikia, kad neatsilenktų  ax.gif


Taniuta, man atrodo, kad būtų galima iš adatėlių kilputes suformuot, o iš kitos pusės su valu jas prisiūt g.gif, gal net kokią grandinėlės kilputę prikabint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karla78 @ 2011 11 14, 15:14)
Taniuta, man atrodo, kad būtų galima iš adatėlių kilputes suformuot, o iš kitos pusės su valu jas prisiūt  g.gif, gal net kokią grandinėlės kilputę prikabint  g.gif

g.gif Bet ar patogu nešioti būtų?
Aš tai adatėlę perverčiau per diską, užsukčiau kilputę, užlenkčiau ir pripločiau prie disko. Paskui dėčiau kokią nors apsaugą, kad nesubraižytų kūno ax.gif Kitaip mano galva neneša, kaip padaryti blush2.gif
Atsakyti
Mergytės, labai sudėtingai mąstot ax.gif aš manau, čia tas diskelis apvalus ant kurio kabinasi karoliukai yra išgaubtas į viršų (nu vaivoryštės formos), ir tada ant jo kabinasi karoliukai ant tų jūsų vadinamų adatėlių, kurios užsukamos ant to apvalaus pagrindo kilpute. Kadangi jis yra išgaubtas truputi, vadinasi tos kilputės su oda nesiliečia ir nebraižo smile.gif Ar aiškiai nupasakojau?
Buvau radus vieną foto kaip atrodo iš kitos pusės, bet dabar neberandu doh.gif
Atsakyti