Įkraunama...
Įkraunama...

Kaklo papuošalai

Dekolina, labai grazus verinukai wub.gif o paskutinis tai man labiausiai, gal kad klasikinis juodai pilkai baltai derinys. Paprastas bet ne prastas mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekolina- gėriai thumbup.gif



LAIKO RATAI


user posted image
Atsakyti
Dekolina, gražūs vėrinukai thumbup.gif tik pirmas įdomiai krenta g.gif
Atsakyti
Gražus darbas wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 09 19, 12:36)
Dekolina, gražūs vėrinukai thumbup.gif  tik pirmas įdomiai krenta g.gif


Kuria prasme įdomiai? Gal nuotraukoje kaip nors ne taip atrodo, nes realiai tai kaip ir tvarkingai krenta g.gif

Mergaitės, ačiū ir visoms po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2011 02 14, 15:01)
Aciu labai wub.gif
Papildyta:
dar viena naujove:  smile.gif

user posted image

Super,truksta zodziu thumbup.gif
Atsakyti
Atlekiu pas visas darbštuoles su prašyt pagalbos. Kokio storio vielutę patartumėt naudoti stiklo ir krištolo vėriniui (Swarovski tipo)? Karoliukų dydis - 6-10mm su sėklinių karoliukų intarpais. Norėjau verti ant 0,6, bet gal negerai mąstau g.gif Dėkui už patarimus iš anksto.
Atsakyti
Sorceress, labai priklauso nuo to, kokį vėrinį veri, jei jungsi atskirus karoliukus, tai tada naudoji vielutę (tinka ir 6mm)/vinukus, o jei veriamas vientisas vėrinukas, tada jau aš naudočiau troselį, kad forma neišsikraipytų.. nesu tikra ar suprantamai išsireiškiau unsure.gif
Atsakyti
Sauluutte, dėkui už atsakymą smile.gif Nusiuntojau tau až, gal nesupyksi labai blush2.gif
Atsakyti
Mano paprastas verinukas:)

user posted image

user posted image
Atsakyti
Paskutinis mano pelėdžiukas. bigsmile.gif

user posted image

daugiau darbelių čia

4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Mano vardas Hilda, gyvenu Vilniuje. Noriu parodyti jums savo kūrybą.

Žiemos saulė
Paskutinės žiemos dienos, artėjančio pavasario nuojauta.

user posted image user posted image

Djumotjeritas, sintetinis saulės akmuo, čekiški karoliukai, mėnulio akmuo, granatai, stiklo karoliukai, furnitūra. 45 cm

Žiemos nakties pasaka.
Šalčio piešiniai ant stiklo, vėjo ūžimas, naktį iškritusio sniego sniego blizgesys ryte, snaigių šokis, žibinto vos apšviestos sutemos...

user posted image user posted image user posted image user posted image

Agatas, ametistas, akvamarinas, mėnulio akmuo, granatas, čekiški karoliukai, furnitūra. 47 cm, su grandinėle 85.

Skilęs dangus
Sutemos - melsvos, mėlynos, žydros - daugybė dangaus atspalvių, ore tvyro artėjančio lietaus kvapas.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Agatas „dragon veins“, ametistas, mėnulio akmuo, furnitūra, čekiški karoliukai. 40 cm, su grandinėle 45.






Atsakyti