Įkraunama...
Įkraunama...

Kaklo papuošalai

zibuoklexxx, mano skonio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuoklexxx @ 2011 09 06, 18:36)
Zgutas, altasine juostele, karoliukai, grandinele.


Aš tą žgutą dėčiau į priekį, o grandinėlę į galą smile.gif To žguto dabar beveik nesimato.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 09 06, 20:09)
Aš tą žgutą dėčiau į priekį, o grandinėlę į galą smile.gif To žguto dabar beveik nesimato.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Aš taip pat. Nes tikrai įdomiai sugalvota ir gražiai žiūrisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniuta @ 2011 09 06, 21:53)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Aš taip pat. Nes tikrai įdomiai sugalvota ir gražiai žiūrisi  ax.gif


hmmm dabar ir galvoju, gal perdaryt:) nors jauciu tiesiog apsukus ir taip viskas gerai butu:) reiks paziuret:)
Atsakyti
sveikos, 4u.gif pagyrimai darbams 4u.gif

noriu ir aš pasirodyti biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(wildpoppy @ 2011 09 06, 15:51)

dailu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2011 09 15, 11:19)
sveikos,  4u.gif  pagyrimai darbams  4u.gif

noriu ir aš pasirodyti  biggrin.gif

user posted image

user posted image


Fantastiškas papuošalas wub.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dekolina @ 2011 09 15, 14:01)
Fantastiškas papuošalas wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif


pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Aliete, labai gražus kaklo papuošalas... thumbup.gif ( aš tik auskarus dėčiau mažyčius, kažkaip vientisa gaunasi.. lotuliukas.gif , ai bet man dabar mažų auskarų manija, tad nekreipk dėmesio) biggrin.gif

zibuoklexxx, o aš nieko nekeisčiau... vis kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti
dėkui už pagyrimus rolleyes.gif

pulina , man taip pat atrodo kad geriau prie tokio masyvaus papuošalo derėtų maži auskariukai, užtektu tik apvalių agatulų į ausytes..., beje juos taip pat esu padariusi smile.gif , o šis variantas auskarų, matyt, bus taikomas jei nebus puošiamasi kaklo papuošalu, nes yra ir apyrankė tokio stiliaus padaryta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2011 09 15, 17:34)
pulina , man taip pat atrodo kad geriau prie tokio masyvaus papuošalo derėtų maži auskariukai, užtektu tik apvalių agatulų į ausytes..., beje juos taip pat esu padariusi  smile.gif  , o šis variantas auskarų, matyt,  bus taikomas jei nebus puošiamasi kaklo papuošalu, nes yra ir apyrankė tokio stiliaus padaryta  ax.gif

su apyranke tai čiki turėtų tikt thumbup.gif
Atsakyti
Keli naujesni darbeliai : biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti