Įkraunama...
Įkraunama...

Kaklo papuošalai

QUOTE(Giagute @ 2011 06 14, 14:05)
vaivorykste:),SimonaV, dalitavit, rosebud1, meskutejolanta, Ausruze, ačiū Jums labai labai  4u.gif  wub.gif

Čia jau Ispanijon iškeliavęs "Švelnumas":

user posted image

user posted image



Begalo skoninga .... thumbup.gif ... tikrai labai grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš su nauju vėrinuku ax.gif Agatas, čekiškas stiklas, antikinio žalvario spalvos metalas

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Koks fainas tas agato žiedukas bigsmile.gif
Atsakyti
man irgi is karto i aki krito tas agatas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na, pasigirsiu ir aš savo darbu smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos, pastebėjau, kad dabar labai populiarios pelėdos. Daug radau pirkti iš žmonių, bet nenoriu permokėti, nes matosi , kad yra daryta pačių nes visur skiriasi grandinėlių ilgis. Gal galėtumėt padėti ir įmesti keletą rankdarbių prekių tinklapių kuriuose būtų tokių arba panašių pelėdų.
user posted image

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(blizgutis11 @ 2011 09 04, 16:17)


Nenorit permokėti, tada pabandykit pati paieškoti biggrin.gif Yra tema apie tinklapius, pereikit kelis ir rasit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 09 04, 17:09)
Nenorit permokėti, tada pabandykit pati paieškoti biggrin.gif Yra tema apie tinklapius, pereikit kelis ir rasit mirksiukas.gif

Ieškojau tokio pat, bet nėra. Kam mokėt 20lt jei gali pasidaryt uz 10 arba is tikrojo tinklapio nusipirkti tikraja kaina.
Atsakyti
QUOTE(blizgutis11 @ 2011 09 04, 18:05)
Ieškojau tokio pat, bet nėra. Kam mokėt 20lt jei gali pasidaryt uz 10 arba is tikrojo tinklapio nusipirkti tikraja kaina.

g.gif Sumokėsit siuntimo išlaidas ir išeis tas pats smile.gif O je dar paaiškės, kad tvirtinimui kažkokios detalės trūksta bigsmile.gif O jei neturėsit tinkamo įrankio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blizgutis11 @ 2011 09 04, 18:05)
Ieškojau tokio pat, bet nėra. Kam mokėt 20lt jei gali pasidaryt uz 10 arba is tikrojo tinklapio nusipirkti tikraja kaina.

Na jeigu nėra, tai nėra. Kur mes rasim? smile.gif Tiesa, pilnas ebėjus tokių wink.gif
Atsakyti
Taip pilnas ebejus už kapeikas

http://www.ebay.com/...n...tpos=&gbr=1
Atsakyti

Zgutas, altasine juostele, karoliukai, grandinele.

user posted image

user posted image
Atsakyti