Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija lietuviškai ir ne tik-11 dalis,

QUOTE(vzilma @ 2011 11 10, 10:21)
4u.gif 
g.gif  o is cia galima parsisiusti,ar reikia ziureti on-line??


Parsiusti i kompa labai patogu su USDownloader (imk is mano paraso)

Kai atsidaro langas, paspaudi desiniam apatiniam filmuko kampe kur parasyta "wach on youtube/ daylymotion..." nukopijuoji to issokusio lango adresiuka ir pakisi USD.

Adresiukas atrodys taip:

http://www.dailymoti...elis_shortfilms

Sekmes drinks_cheers.gif

Apie USDownloader darba esu rases SM. Nenoreciau kartotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2011 11 10, 08:26)
Atrodo, kad tik on-line  g.gif


Jei naudoji internetui narsyti Firefox, tai galima jam parsitempti visokiu priedu (add on), nezinau, ar yra kokie lietuviski parinkti terminai. Ir vienas is tu patogiu dalykeliu yra Download Helper - su juo galima bet koki filmuka is interneto parsitempti. Ikonos paveiksliukas pradeda judeti besikraunant puslapiui, kuriame yra filmuku - spausti ant jo, pasirinkti pavadinima ir tempti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2011 11 11, 11:18)
Jei naudoji internetui narsyti Firefox, tai galima jam parsitempti visokiu priedu (add on), nezinau, ar yra kokie lietuviski parinkti terminai. Ir vienas is tu patogiu dalykeliu yra Download Helper - su juo galima bet koki filmuka is interneto parsitempti. Ikonos paveiksliukas pradeda judeti besikraunant puslapiui, kuriame yra filmuku - spausti ant jo, pasirinkti pavadinima ir tempti smile.gif

Kaip tik Firefox naudoju.. bigsmile.gif Ačiū, Donalita 4u.gif Bandysim..
Atsakyti
Na niekur nerandu (pagal mano paieskos galimybes blush2.gif ) Pasakos TRYS PARSIUKAI 4u.gif
Gal kas pagelbesite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Perla* @ 2011 11 16, 19:33)
Na niekur nerandu (pagal mano paieskos galimybes blush2.gif ) Pasakos TRYS PARSIUKAI 4u.gif
Gal kas pagelbesite ax.gif


lietuviško varianto nėra, nebent Dž.Siaurusaitis įgarsins smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,gal kas turite tom ir jerry ax.gif zyzia vaikas,nerandu parsisiusti,bent pora seriju ax.gif dekinga buciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene27 @ 2011 11 22, 11:09)
Sveikos mamytes,gal kas turite tom ir jerry ax.gif zyzia vaikas,nerandu parsisiusti,bent pora seriju ax.gif dekinga buciau 4u.gif

http://smailas_net/tom-and-jerry/

viskas online
Atsakyti
Aciu,musele,bet mums reikia atsisiuntimui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene27 @ 2011 11 22, 12:09)
Sveikos mamytes,gal kas turite tom ir jerry ax.gif zyzia vaikas,nerandu parsisiusti,bent pora seriju ax.gif dekinga buciau 4u.gif


Tomas ir Džeris torentais

Tomas ir Džeris paprastai siųstis
Atsakyti
Aciu labai Vetre 4u.gif o gal turite na palauk,varciau ir senas temas,radau pora seriju,bet jau neveikia tos nuorodos verysad.gif
Atsakyti
Senos animacijos filmuku svetaine: http://www_senoji-animacija_lt/
Atsakyti
QUOTE(Vandene27 @ 2011 11 22, 18:20)
Aciu labai Vetre 4u.gif o gal turite na palauk,varciau ir senas temas,radau pora seriju,bet jau neveikia tos nuorodos verysad.gif


Pasieškok temoj senoji animacija rusų kalba, ten sočiai nuorodų į rusų saitus, iš kur gali siųstis nemokamai, nes vertimo tokiems filmukams nereikia. Čia ne ta tema mirksiukas.gif
Atsakyti