Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija lietuviškai ir ne tik-11 dalis,

QUOTE(Stikliukas @ 2011 08 20, 16:01)
Gal kas žinot, kur galima parsisiųsti lietuviškų filmų
Eglė Žalčių karalienė
Strazdanota vasara
Geltonų plytų kelias...




Strazdanota vasara LT 1988 m

Atsakyti
Sveikos

Ieskom filmuko ''papugos paklydeles sugryzimas'' 4u.gif Rusiskai randu,o lietuviskai ne verysad.gif O gal ir nera jo lietuvisko vertimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2011 08 30, 09:54)
Dar radau.. "Kapitono Vrungelio nuotykiai"  4u.gif Tik reikia prisiregistruoti ir parsisiųsti.

dekui uz varga deja ir cia neveikia sad.gif
Atsakyti
Sveiki, gal žinote kokia nuoroda kur rasti Buratino nuotykius lietuviškai,geros kokybės ,nes radau tik prastos. ačiu
Atsakyti
Gal galėtumėte pasakyti bent pavadinimą filmuko kur buvo du sekliai, vienas su diplomu, kitas be diplomo ir gaudė paršelį. O kai nepagavo ir pasakojo savo pavojingus nuotykius: "kulkos pro ausis švilpė", tai stora boba paleido batą rėkdama: "o batai nešvilpė". Kiek atsimenu, buvo labai nuotaikingas filmukas.
Atsakyti
Buvau įkėlus apie Svarelį 4u.gif Reikia susirasti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites,
matyt, jau kas nors ieskojo, as daug psl temos perverciau ir nerandu filmuko... To, kuriame senas arklys dainuoja: ,,Kadaise, kadaise, tos dienos negris, buvau as, buvau as grazuolis arklys"...
Butu lengviau, jei pavadinima zinociau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2011 09 20, 08:04)
Buvau įkėlus apie Svarelį  4u.gif Reikia susirasti  mirksiukas.gif

Taip, radau, jūsų buvo įkelti sausio mėn. Deja, nuorodos jau neveikia verysad.gif . Gal galėtumėte pakartoti? Būsim labai dėkingos smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2011 09 23, 20:34)
Sveikos, mergaites,
matyt, jau kas nors ieskojo, as daug psl temos perverciau ir nerandu filmuko... To, kuriame senas arklys dainuoja: ,,Kadaise, kadaise, tos dienos negris, buvau as, buvau as grazuolis arklys"...
Butu lengviau, jei pavadinima zinociau...  ax.gif

"Didieji šalčiai" 4u.gif
Atsakyti
O kokiame filmuke buvo zodziai: ar is balos tas grazumas tavo prigimimo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutka: 24 rugsėjo 2011 - 08:52
"Svarelis ir sekliai"
Papildyta:
"Svarelis ir senelė su ūsais"
Papildyta:
"Svarelis cirke"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušrytė: 24 rugsėjo 2011 - 08:56
QUOTE(Aušrytė @ 2011 09 24, 09:57)

Labai ačiū smile.gif . O "Nesugaunamas Svarelis" jau neturit? Kažkada buvot ir jį įkėlusi.
Atsakyti