Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija lietuviškai ir ne tik-11 dalis,

QUOTE(Aušrytė @ 2011 07 26, 17:06)
galiu atsiųst pakvietimą wink.gif parašykit savo el.paštą.

aciu labai wub.gif
o ten tik rusu kalba blush2.gif , nezinot kur gaut lietuviska - nes maniske nesupras dar unsure.gif
Atsakyti
Nu va čia kažkas dar yra.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2011 07 26, 21:22)
Nu va čia kažkas dar yra..  g.gif

aciu aciu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif , nu bet pas jus ir gebejimai rast tai - apie ka as jau ne vienus metus svaigstu doh.gif
Atsakyti
gal jau ir radot, o kas dar ne žinot, va čiaKalnų daina bigsmile.gif ir šiaip geras puslapis rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif, kadangi jus zinot daug pasaku, tai reikia pagalbos.

gal zinot kaip pasaka vadinasi?..
zinau tik turini smile.gif, man papasakojo

tipo miske baigiasi vanduo, sausra. susirinko zverys, iseina lape ir sako "Zverys klausykite... oi pavargau , vandens man. duoda jai vandens.. "noriu jums pasakyti.. oi dar vandens"...atsigeria.. 'as turiu plana.. oi gerle isdziuvo.. mirstu.." visi zverys nesa vandens kiek kas turejo ir t.t. paciame gale pradeda lyti .. kazkas tokio.

gal kas girdejo?
Atsakyti
Sveikutes . 4u.gif Ieskau filmuko "Tigriukas arbatinuke".Gal kas turite?Tinka ir ne LT kalba. 4u.gif Buciau labai dekinga uz nuoroda. 4u.gif
Atsakyti
sveiki,

Norejau paklausti visikai nepamenu kaip filmukas vadinasi, kur martyna sumazino ir jis skrido ant zasies, veliau isgelbejo pili nuo ziurkiu su dudele grodamas. ten anderseno motyvais man atrodo.
Atsakyti
QUOTE(korkis @ 2011 08 17, 12:11)
sveiki,

Norejau paklausti visikai nepamenu kaip filmukas vadinasi, kur  martyna sumazino ir jis skrido ant zasies,  veliau isgelbejo pili nuo ziurkiu su dudele grodamas. ten anderseno motyvais man atrodo.

"Stebuklingosios Nilso kelionės" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(korkis @ 2011 08 17, 12:11)
sveiki,

Norejau paklausti visikai nepamenu kaip filmukas vadinasi, kur  martyna sumazino ir jis skrido ant zasies,  veliau isgelbejo pili nuo ziurkiu su dudele grodamas. ten anderseno motyvais man atrodo.



QUOTE(Aušrytė @ 2011 08 17, 12:14)
"Stebuklingosios Nilso kelionės" 4u.gif

Taigi puspalyje atgal yra parašyta apie šitą filmuką ax.gif Ir ne "stebuklingos nilso kelionės" jis vadinasi, o "Užburtas berniukas". Ir netgi nuoroda yra, iš kur galima šį filmuką parsisiųsti rolleyes.gif
Atsakyti
Oi... blush2.gif Rimtai.. doh.gif Kažkaip man iš karto knygos pavadinimas prisiminė ir leptelėjau, o atgal visai nepažiūrėjau... tongue.gif Atsiprašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 08 17, 12:18)
Taigi puspalyje atgal yra parašyta apie šitą filmuką  ax.gif Ir ne "stebuklingos nilso kelionės" jis vadinasi, o "Užburtas berniukas". Ir netgi nuoroda yra, iš kur galima šį filmuką parsisiųsti  rolleyes.gif



aciu labai bigsmile.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ieva.grudalas @ 2011 07 26, 16:58)
O gal turit filmuka apie meskiuka ir eziuka, kur snaiges valge ir sake :" tu grazi ir as tave suesiu ir tu busi mano pilve" ar dar kokiu is serijos apie meskiuka ir eziuka rolleyes.gif



Negi niekas neturit sito filmuko, merginos?
Atsakyti