Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija lietuviškai ir ne tik-11 dalis,

[quote=Rasmucka,2011 04 05, 13:15]
[quote=mina25,2011 04 05, 12:09]sveikutes,

buvo kalba kad "Batuotas katinas" yra tik rusu kalba
bandziau ieskoti bet neradau internete

gal kas pasufleruosit nuoroda kur bent rusu kalba ji rasti?

Aciu!
http://www.2shared.c...RQBAw/50/avi/lt
cia yra lietuviskas batuotas katinas
[/quote]

Dekui, tik ta japoniska versija man nepatinka schmoll.gif 4u.gif

gal kas turit rusiskai bet ta rusu versija? trumpas grazus filmukas?
bent rusiskai
Atsakyti
QUOTE(mina25 @ 2011 04 05, 16:06)
Dekui, tik ta japoniska versija man nepatinka  schmoll.gif  4u.gif

gal kas turit rusiskai bet ta rusu versija? trumpas grazus filmukas?
bent rusiskai


Rusiškiems filmukams yra atskira tema ir prašymams t.p. Esam jau ne kartą aptarę, kad rusiškų filmukų ir tų, kurie nereikalauja vertimo į 2Sharedą nededame ir ir kitas saugyklas t.p., nes yra rusiški saitai, iš kur galima siųstis tiek paprastai, tiek torentais smile.gif
iš čiia ir pvz taip

Renkiesi arba http arba torrent smile.gif
Atsakyti
Aciu labai vetre!

4u.gif
Atsakyti
ieskau filmuko "olgo plauko istorija" gal kas zino kur galimetu parsisiusti? lietuviu kalba
Atsakyti
O gal kas zinot koks cia animacinis filmukas. Man istriges vienas epizodas. Mieganciai raganai kazkas istepa kojas klijais, kai ragana pabudusi atsistoja, pedos prilimpa prie grindu, ji visaip bando istrukti. Galiausiai ragana islupa prie pedu prilipusias grindu lentas ir pabega i miska. Kazkaip jos namai sudega ir tarp pelenu lieka spindeti rutulys. Sunkiausia, kad nepamenu, nei pavadinimo, nei pagrindiniu heroju, jau visaip bandziau ieskoti. Dauguma lyg kazka pamena, bet nieko tiksliai. Busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegrazyte @ 2011 04 07, 19:32)
O gal kas zinot koks cia animacinis filmukas. Man istriges vienas epizodas. Mieganciai raganai kazkas istepa kojas klijais, kai ragana pabudusi atsistoja, pedos prilimpa prie grindu, ji visaip bando istrukti. Galiausiai ragana islupa prie pedu prilipusias grindu lentas ir pabega i miska. Kazkaip jos namai sudega ir tarp pelenu lieka spindeti rutulys. Sunkiausia, kad nepamenu, nei pavadinimo, nei pagrindiniu heroju, jau visaip bandziau ieskoti. Dauguma lyg kazka pamena, bet nieko tiksliai. Busiu labai dekinga smile.gif


Man rodos, kad cia "Pavogtas veidas". rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lydekaite @ 2011 04 08, 16:09)
Man rodos, kad cia "Pavogtas veidas".  rolleyes.gif



Taip! Didelis aciu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lydekaite @ 2011 04 08, 16:09)
Man rodos, kad cia "Pavogtas veidas".  rolleyes.gif


Atsiminimams pagyvinti tik vokiškai, rusiškai nieko neradau, apart pasiūlymo pirkti smile.gif

Pavogtas veidas You Tube
Atsakyti
Mergaites, reikia pagalbos 4u.gif

gal kuri zinot, kur rasti filmuka apie drakoniuka sokolado fabrike? smile.gif tiesa sakant, nezinau pavadinimo, tai net neturiu minciu kaip ieskoti blush2.gif
kadangi pas mazaji zmogu kartais labai smarkiai isikeroja egoizmas, manau butu labai sveika paziureti ir pasidaryti tinkamas isvadas ax.gif

Labai Jums aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simutee @ 2011 04 09, 20:03)
Mergaites, reikia pagalbos 4u.gif

gal kuri zinot, kur rasti filmuka apie drakoniuka sokolado fabrike? smile.gif tiesa sakant, nezinau pavadinimo, tai net neturiu minciu kaip ieskoti blush2.gif 
kadangi pas mazaji zmogu kartais labai smarkiai isikeroja egoizmas, manau butu labai sveika paziureti ir pasidaryti tinkamas isvadas  ax.gif

Labai Jums aciu 4u.gif

SALDI PASAKA.LT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2011 04 09, 21:07)

aciu dideliausias!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simutee @ 2011 04 09, 17:03)
Mergaites, reikia pagalbos 4u.gif

gal kuri zinot, kur rasti filmuka apie drakoniuka sokolado fabrike? smile.gif tiesa sakant, nezinau pavadinimo, tai net neturiu minciu kaip ieskoti blush2.gif 
kadangi pas mazaji zmogu kartais labai smarkiai isikeroja egoizmas, manau butu labai sveika paziureti ir pasidaryti tinkamas isvadas  ax.gif

Labai Jums aciu 4u.gif

thumbup.gif maniškiui labai gerai suveikia Dantų šepetukų karalienė ir Nesiprausėlis biggrin.gif
Atsakyti