Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija lietuviškai ir ne tik-11 dalis,

Man išvis rašo: "File download limit has been exceeded. If you want to download this file, please purchase a premium subscription or login if you are already a premium user". Puikiausi siuntėsi ryte, dabar šitaip, kaži ar čia taip ilgam ar nebeleis sad.gif Gal kam nors taip buvo?
Atsakyti
"Kurmis ir degtukai"

"Kurmis ir Kalėdos" 4u.gif

Atsakyti
Aušryte labai labai dėkui, bet man vistiek rašo, kad "File download limit has been exceeded", bandysiu kitą dieną, nes iki šiol kokį pusmetį iš jūsų nuorodų siunčiuosi vargo neturėjau, viskas aišku, paparasta, šnd kažkas nutiko, gal čia mano PC problemos, palauksiu. Bet kokiu atveju dėkui labai už nuorodas - mano vaikai kurmiu susižavėjo wub.gif , bandysiu vėliau 4u.gif
Atsakyti
Dar vienas "Kurmių" rinkinukas 4u.gif
Atsakyti
Sveiki.

Gal kas žino kokių animacinių filmukų, kad jame veikėjai būtų ragana ar laumės, velniai ar vandeniai ir pan. ?

Man rodos, kad senojoj animacijoj tokių buvo, tik niekaip nepamenu jų pavadinimų.

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(smele @ 2011 02 14, 17:54)
Sveiki.

Gal kas žino kokių animacinių filmukų, kad jame veikėjai būtų ragana ar laumės, velniai ar vandeniai ir pan. ?

Man rodos, kad senojoj animacijoj tokių buvo, tik niekaip nepamenu jų pavadinimų.

Ačiū.

lazdyno rykstele, Jurate ir Kastytis, batuotas katinas
Atsakyti
Skraidantis laivas, Sesuo Alionuška ir broliukas Ivanuška 4u.gif
Atsakyti
http://www.cinema.lt/movie/5697/
Raganėlė ir kiti
user posted image

Varlė karalienė
Undinėlė
dar vienas multikas pagal Anderseną?, primenantis lietuvių liaudies "12 brolių, juodvarniais lakstančių".
Atsakyti
Mamytės labai ieškome Raudonkepuraitės LT kalba smile.gif gal kas turite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2011 02 14, 20:50)
http://www.cinema.lt/movie/5697/
dar vienas multikas pagal Anderseną?, primenantis lietuvių liaudies "12 brolių, juodvarniais lakstančių".


Laukinės gulbės mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, gal kas galetumet ideti raudonkepuraite (lietuviu kalba) ? labai reikia iki 02.22 (ryto). visas parduotuves pravaiksciojau niekur nera dvd. o reik i anglija vezt. Gal kas turit ar zinot is kur parsisiust? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubasas: 20 vasario 2011 - 20:33
QUOTE(kubasas @ 2011 02 20, 21:30)
Labas, gal kas galetumet ideti raudonkepuraite (lietuviu kalba) ? labai reikia iki 02.22 (ryto). visas parduotuves pravaiksciojau niekur nera dvd. o reik i anglija vezt. Gal kas turit ar zinot is kur parsisiust?  4u.gif


Iš mūsiškių niekas ir neturėjo LT Raudonkepurės, deje unsure.gif Esu tik girdėjusi čia forume, kad kažkas matė per Gala televiziją LT, daugiau visi turim rusišką variantą, bet vaikai tas pasakas mintinai moka, jokia čia bėda rusiškai pasižiūrėti, o kaip mūsų vaikai per kabeline TV n metų anglų kalba žiūri, nieko nesupranta, bet vis tiek žiūri smile.gif
Atsakyti