Įkraunama...
Įkraunama...

Stuburo išvarža

O jis fainas ta prasme grazus ?smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
prasau pagalbos, vakar buvau pas neurologe poliklinikoje, daktare itare stuburo isvarza. Israse siuntima i Kauno apskrities ligonine KT arba BMR tyrimui. Paskambinu siandien ryte, man sako, kad tyrimai mokami, taciau, jeigu as turiu siuntima pas apskrities ligonines neurologe, gal jinai mane apziurejusi ir nemokomai praleistu. Nesuprantu, kokia cia tvarka ir kaip cia bus?
Aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(pykciurna @ 2008 12 09, 17:13)
Sveikos  4u.gif
prasau pagalbos, vakar buvau pas neurologe poliklinikoje, daktare itare stuburo isvarza. Israse siuntima i Kauno apskrities ligonine KT arba BMR tyrimui. Paskambinu siandien ryte, man sako, kad tyrimai mokami, taciau, jeigu as turiu siuntima pas apskrities ligonines neurologe, gal jinai mane apziurejusi ir nemokomai praleistu. Nesuprantu, kokia cia tvarka ir kaip cia bus?
Aciu uz atsakymus

Su tais mokėjimais ir nemokėjimais būna taip - jei nenori mokėt - lauksi keletą dienų, savaičių, gal mėnesių, kol ateis eilė tyrimui, jei pasakysi, kad gali mokėt, padarys tyrimą labai greitai, gal net tą pačią ar kitą dieną. mirksiukas.gif
Iš patirties žinau.
Atsakyti
Isvada viena, geriau sumoketi ir bus rami galva. Bet jau zinosiu atsakyma greiciau negu uz menesio ar dvieju...
Aciu _Jurga_ drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiba @ 2008 12 06, 12:08)
Sveikos,
aš šiuo metu dar sanatorijoj, dar liko savaitė, bet jau tikrai vaikštau daug geriau, skausmų irgi nėra, tfu tfu tfu  blush2.gif Kairė buvo labai užtirpus, tai jau beveik atsigavus, dar tik kulnai silpnesni, bet tikiuosi atsigaus...
Pati sanatorija tai primena labiau pernsionatą, nes jaunų žmonių labai mažai  ax.gif Bet procedūrų tikrai nemažai, o ir šiaip Druskininkai yra tikrai super thumbup.gif Taip, akd nebijokit, galima važiuoti drąsiai mirksiukas.gif


O tu esi tam vadinama stuburo centre?

QUOTE(a_drute @ 2008 12 06, 18:20)
dėl Martyno tai  drinks_cheers.gif  aš dabar specialiai pas jį užsiprašiau.. man patinka kaip jis dirba  thumbup.gif
planuoju pas jį dar pavažinėti..


Man jis labai patiko.Turbut vienintelis,kuris tikrai atsidaves savo darbui 4u.gif .Kol gyvenau Klp,tai dar retsykiais pas ji nuvziuodavau,o dabar kai jau esu rajone ir turiu labai daug darbo tai galiu tik pasapnuoti blush2.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(lucero @ 2008 12 06, 18:27)
O jis fainas  ta prasme grazus ?smile.gif


Jis savo darbe asas thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, o sakykit išvarža ir protrūzija yra tas pats unsure.gif ? man diagnozuotos L4/5 ir L5/S1 diskų protrūzija verysad.gif
Atsakyti
Sveikos visos. Perskaičiau viską nuo pradžiu iki galo apie šią temą ir mane nustebino kiek žmonių turi tą pačią problemą kaip ir aš ir padeda vieni kitiems, duoda patarimus ir paguodžia. Aš "draugauju" su išvarža jau 3 metus. Iki šiol nelabai rimtai žiūrėjau į tai. Bet paskutinį kartą taip užspaudė, kad gulėjau 2 mėn. iki šiol. Praėjau reabilitaciją poliklinikoje 16 dienų, dabar ruošiousi eiti į baseiną ir privačius masažus. Kaip ir dauguma tingėjau iki šiol daryti mankštą, bet turiu prisipažinti, kad tai vienas geriausių dalykų, kuris padeda normaliai judėti. Dariau KT (tomografija) - rado 2 išvaržas L4-L5, L5-S1. Daktarai sako, kad diagnozė visam gyvenimui, operuotis kol kas nesiūlo, nes kaip ir daug kas sakė, gali būti arba geriau arba blogiau. Manualinę griežtai uždraudė, gydytis patarė daryti mankštas, masažus, lankyti baseiną, nesilenkti. Sako, kad geriau nebus, bet tikslas yra, kad nebūtų blogiau bent jau artimiausiu metu. As noriu pastoti, bet taip bijau, kad dėl svorio gali būti paūmėjimų, o svarbiausia negalima nuskausminamujų vartoti...
Atsakyti
QUOTE(Margie @ 2008 12 19, 18:21)
Dariau KT (tomografija) - rado 2 išvaržas L4-L5, L5-S1. Daktarai sako, kad diagnozė visam gyvenimui, operuotis kol kas nesiūlo, nes kaip ir daug kas sakė, gali būti arba geriau arba blogiau. Manualinę griežtai uždraudė, gydytis patarė daryti mankštas, masažus, lankyti baseiną, nesilenkti. Sako, kad geriau nebus, bet tikslas yra, kad nebūtų blogiau bent jau artimiausiu metu. As noriu pastoti, bet taip bijau, kad dėl svorio gali būti paūmėjimų, o svarbiausia negalima nuskausminamujų vartoti...

Sveika, pas mane tos pacios isvarzos verysad.gif Dabar apsigydziau ir vel normaliai judu ir viska dirbu. Manau, jei pastosi ir pasisaugosi, tai viskas bus gerai...
Atsakyti
QUOTE(Margie @ 2008 12 19, 19:21)
Sveikos visos. Perskaičiau viską nuo pradžiu iki galo apie šią temą ir mane nustebino kiek žmonių turi tą pačią problemą kaip ir aš ir padeda vieni kitiems, duoda patarimus ir paguodžia. Aš "draugauju" su išvarža jau 3 metus. Iki šiol nelabai rimtai žiūrėjau į tai. Bet paskutinį kartą taip užspaudė, kad gulėjau 2 mėn. iki šiol. Praėjau reabilitaciją poliklinikoje 16 dienų, dabar ruošiousi eiti į baseiną ir privačius masažus. Kaip ir dauguma tingėjau iki šiol daryti mankštą, bet turiu prisipažinti, kad tai vienas geriausių dalykų, kuris padeda normaliai judėti. Dariau KT (tomografija) - rado 2 išvaržas L4-L5, L5-S1. Daktarai sako, kad diagnozė visam gyvenimui, operuotis kol kas nesiūlo, nes kaip ir daug kas sakė, gali būti arba geriau arba blogiau. Manualinę griežtai uždraudė, gydytis patarė daryti mankštas, masažus, lankyti baseiną, nesilenkti. Sako, kad geriau nebus, bet tikslas yra, kad nebūtų blogiau bent jau artimiausiu metu. As noriu pastoti, bet taip bijau, kad dėl svorio gali būti paūmėjimų, o svarbiausia negalima nuskausminamujų vartoti...


Sveikute


na del to nezinau kiekvienam savas atvejis as isnesiojau maziuli ir viskas buvo normaliai o diagnoze kad turiu isvarza suzinojau neseniai nors maziuliui trys metai jau. o isvarza kaip pasirodo jau isisenejusi, skaudejo ir man nugara kai vaiksciojau su maziuliui kadangi skaudejo nugara israse gydytoja vaistu ir geriau nieko neatsitiko jos geriau zino... gal labiau gydytojais pasitikejau nes buvau uzsienyje tikrai ten visai kitaip nei pas mus....sekmes tau .. console.gif
Atsakyti
Ačiu jums už gerus žodžius, visus sveikinu su Kalėdom 4u.gif ir linkiu DAUG DAUG sveikatos, kadangi tik dabar supratau kaip tai yra svarbu!!!
Dave daryti tokius pratimus, siunciu tiems kas dar neturi
www.pasveik.lt/img/ideti/Pratimai.pdf
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 12 19, 19:34)
Sveika, pas mane tos pacios isvarzos  verysad.gif  Dabar apsigydziau ir vel normaliai judu ir viska dirbu. Manau, jei pastosi ir pasisaugosi, tai viskas bus gerai...

turiu ir as isvarzele juosmens srityje , kai suzinojau, kad laukiuos mazojo, tikru tikriausiai issigandau; iki tol buvo pasakyta, kad nesti galiu ne didesni kaip 6 kg svori, o cia... doh.gif
na taip, tikrai nestumo metu skaudedavo nugara, naktimis, ziauuuuriai (nes nebenoredavau ir nakti deveti palaikomojo dirzo, KURIS BEJE DIENA MAN SKAUSMUS LABAI ZENKLIAI SUMAZINDAVO thumbup.gif ), ir daktarai pasiule paciai negimdyti, daryti cezari. As ir pati tik apie tai galvojau ax.gif
kaip dabar/
na, aisku, paskauda kai kada, ypac kai mazaji daugiau pakilnoju, o mazasis jau visi 15 kg biggrin.gif
Atsakyti
Na, nors man ir ne vieta sitame forume, bet pamates sia tema nesusivaldziau nepapasakojes savo ir savo tevo istorijos.
Mano tevui ,panasiai pries 3 metus, prasidejo nugaros skausmai. Pasilankius po gydymo istaigas buvo nustatyta stuburo isvarza ir jam jau siule darytis operacija, nes jis jau beveik nebegalejo paeiti, nes nejaute kaires kojos. Bet radome masaziste, kuri masazais atstato stubura. Nuo to laiko jis nebejaucia jokiu nugaros skausmu.
Praitu metu pavasari taip pat prasidejo nugaros skausmai. Apsilankius pas gydytojus suzinojau, kad yra truputeli pasislinkes vienas slankstelis ir del to prasidejes nerviniu galuneliu uzdegimas. Bet su nugaros skausmu kovoti yra labai sunku, nes po kiek laiko negalejau net pasilenkti. Kreipiausi pas ta pacia masaziste kaip ir mano tevas. Ji, pasiziurejusi i mano stuburo nuotrauka, pasake, kad vienas slankstelis yra stipriai pasislinkes ir pats stuburas i pakrites i dubeni, delto ir kilo man visi skausmai. Jau po pirmojo seanso nebejauciau nugaros skausmo (seansu isviso buvo 5). Tik po visu seansu dar 2 savaites neleido sedeti. Tai jau manau kur kas geriau nei kokia operacija, kurioje daktarai duoda 50% , kad po jos viskas bus gerai. Net ir tie masazai yra visiskai beskausmiai, nes pradzioje visiskai atpalaiduoja tavo raumenis, o tik poto atstato stubura i vieta( girdisi tik traskejimas, bet skausmo nera ).
P.S. Pries pirmaji seansa atpalaidavus visus raumenis ir gulint ant pilvo mano koju ilgis skyresi panasiai 1cm, o po visu seansu skirtumo nebeliko.
Atsakyti