Įkraunama...
Įkraunama...

Stuburo išvarža

Sveikute.Pasidaryk geriau kompiuterine nuotrauka tada geraiu bus matyti kas yra su stuburu , man panasiai taip buvo tai yra dabar, geriau pamate. Pasirodo ten . maza ataugele trina kita slanksteli ir uztai duoda skausma verysad.gif parepk su tepalu Diclak man truputi padeda
Atsakyti
As nejauciau nuo Diclak tepalo jokio poveikio. Man labai padejo tepalas Histalgan. Efektas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saganija @ 2008 11 11, 09:45)
Jeigu pas jus migruojanti isvarza, vadinasi gabaliukas atplyses yra, tai matyt jis ir uzspaude jums nerva galutinai.  doh.gif  doh.gif  Nemanau, kad cia Girskio pratimai jums taip "padejo". Uzspausti galejo nuo bet kokio pasisukimo, pasilenkimo ir t.t.   doh.gif Pas mane irgi yra migruojantis isvarzos gabaliukas. Pas ta pati Girski as nuejau jau su sutraukta blauzda ir nutirpusia peda. Negaliu sakyti, kad man jo pratimai ir proceduros padejo, bet as turejau visa 3 men reabilitacijos kompleksa pas ji ir tuo paciu poliklinikoje. Tie pratimai pradzioje mane labai gelbedavo. Jie man kaip tik padedavo, kai visiskai suriesdavo. Dabar po keturiu men, zinau, kad tikrai nesioperuosiu, nes peda nenutirpusi, achilo refleksas pilnai atsistate  thumbup.gif


Atsiprašau, bet taip ir nesupratau, ar Girskio klinikoj jums padėjo reabilitacija?
Manau, kad Girskio pratimai man viską pagreitino, kaip kitaip paaiškinti, jei į jo kabinetą atėjau dar sveikom, nenutripusiom kojom, o kai išėjau - jau pradėjo traukti dešinę koją doh.gif Po dviejų dienų, jau dešinės kojos pėda visiškai nutirpo verysad.gif Nežinau, jei jis kam padėjo - tai super, aš irgi ėjau pas jį pagal draugės rekomendaciją... Bet mes nuo pat pirmos minutės bendravimo neradom kalbos žmoniškos... Tiesa pasakius, taip ir nesupratau, iš jo kabineto išėjus ką man toliau daryti, maniau jis pasiūlys kažkokią reabilitaciją, nuotrauką galų gale pasidaryti magnetinio rezonanso, o jau tada rodyti pratimukus kokius doh.gif

Dabar aš jau po operacijos, jaučiuosi tikrai geriau, važiuosiu į reabilitaciją Druskininkuose, tikiuosi kairė koja atsistatys pilnai...

Dar norėjau paklausti, gal kas pasidalinsit savo patirtimi iš sanatorijos, ar padėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiba: 12 lapkričio 2008 - 19:33
sveikute.Kiek zinau ir paciai teko pabuti sanatorijoje Line tai tikrai padeda ,Atvaziavau su lazdele oisvaziavau be jos.Buvo ir susvarzomis tai pv,dabar jauciasi tikrai neblogai, smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiba @ 2008 11 12, 19:30)
Atsiprašau, bet taip ir nesupratau, ar Girskio klinikoj jums padėjo reabilitacija?
Manau, kad Girskio pratimai man viską pagreitino, kaip kitaip paaiškinti, jei į jo kabinetą atėjau dar sveikom, nenutripusiom kojom, o kai išėjau - jau pradėjo traukti dešinę koją doh.gif Po dviejų dienų, jau dešinės kojos pėda visiškai nutirpo verysad.gif Nežinau, jei jis kam padėjo - tai super, aš irgi ėjau pas jį pagal draugės rekomendaciją... Bet mes nuo pat pirmos minutės bendravimo neradom kalbos žmoniškos... Tiesa pasakius, taip ir nesupratau, iš jo kabineto išėjus ką man toliau daryti, maniau jis pasiūlys kažkokią reabilitaciją, nuotrauką galų gale pasidaryti magnetinio rezonanso, o jau tada rodyti pratimukus kokius doh.gif

Dabar aš jau po operacijos, jaučiuosi tikrai geriau, važiuosiu į reabilitaciją Druskininkuose, tikiuosi kairė koja atsistatys pilnai...

Dar norėjau paklausti, gal kas pasidalinsit savo patirtimi iš sanatorijos, ar padėjo?

Saunu, kad jauciates po operacijos geriau biggrin.gif thumbup.gif , bet as tai tik paskutiniu atveju gulsiu ant operacinio stalo. O ko jus iskarto puolete pas Girski, as asmeniskai pradejau viska poliklinikoje ir pratimus labai panasius dave poliklinikoje daryti, tik deja toje bendroje maseje niekas tiksliai neparode kaip juos daryti, todel ir kreipiausi pas Girski. O ji pati maciau tik du kartus, visa laika dirbau su jo komanda. Buvau 8 kartus (po ju tikrai blogiau nebuvo), bet pagrindine proceduru dalis buvo poliklinikoje (apie 50 seansu)
Poliklinikoje man irgi iskarto pasiule operuotis nes tipo 12 mm isvarza yra didele ir t.t.t. peda nutirpusi, blauzda sutraukta, reflekso nera ir neatsistatys. Gerai jei pades, o jei ne g.gif g.gif Todel as tris menesius ariau su proceduromis ir makstomis ir to rezultatas - neurologe kuri sake, kad be operacijos neissisuksiu, pasake, kad tikrai jokios operacijos nereikia, refleksai atsistate - achilo pilnai, kelio beveik pilnai, blauzda ir peda jautrios. thumbup.gif Bet tai uztruko ir pedos nutirpimas bei blauzdos sutraukimas ilgai buvo - tikrai ne savaite ir ne dvi.
Del reabilitacijos - mano sesuo po operacijos ir reabilitacijos kelis menesius negalejo is lovos islipti, vos invalidumo nepaskyre, prireike dar karta ligonineje paguleti tik tada pagerejo, po visu adatu ir kruvos vaistu. Dabar jinai jau 7 metai kaip jauciasi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saganija: 13 lapkričio 2008 - 11:48
aš turiu dvi išvaržas stubure, viena labai didelė, daktarai siūlo operuoti, o aš nutariau kad operacija bus paskutiniu atveju....skausmas nežmoniškas, tačiau noras pasveikti didesnis...išbandžiau įvairius nuskausminamuosius, tik vieni naktį apmažina skausmą bent jau iki minimalaus.
Su daug daktarų konsultavausi, viena išvarža spaudžia dešinės kojos nervą... Ėjau į laužimus kaulų, kol kas efekto nebuvo, dabar bandau gydytis pas savo homeopatą, jis man leidžia vaistus į stuburą, žiūrėsiu kas bus toliau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2008 11 13, 12:09)
aš turiu dvi išvaržas stubure, viena labai didelė, daktarai siūlo operuoti, o aš nutariau kad operacija bus paskutiniu atveju....skausmas nežmoniškas, tačiau noras pasveikti didesnis...išbandžiau įvairius nuskausminamuosius, tik vieni naktį apmažina skausmą bent jau iki minimalaus.
Su daug daktarų konsultavausi, viena išvarža spaudžia dešinės kojos nervą... Ėjau į laužimus kaulų, kol kas efekto nebuvo, dabar bandau gydytis pas savo homeopatą, jis man leidžia vaistus į stuburą, žiūrėsiu kas bus toliau  unsure.gif

Sekmes 4u.gif man homeopatas yra parinkes vaistuka, kuris mane isgelbejo ne is vienos bedos. Gal tokiam mano pagerejimui jis irgi turejo itakos. g.gif Man lauzymus iskarto uzdraude, kai suzinojo, kad yra isvarzos atplaisa, nors kokius 4 metus jie mane labai gelbejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiba @ 2008 11 12, 19:30)
Dar norėjau paklausti, gal kas pasidalinsit savo patirtimi iš sanatorijos, ar padėjo?


Taip po operacijos buvau sanatorijoj Druskininkuose "Draugystej" man buvo labai gerai.Bet ...tas mano gerai buvo todel,kad man po operacijos jau buvo labai gerai.tikrai ,as nejuokauju,nes ta ka teko istvert iki opercijos as nelabai apibudinsiu,tik zinau,kad as jau nevaiksciojau.Su ta minute ,kai atsigavau po narkozes,as nuo tos minutes neisgeriau nei vieno vaisto,net antibiotiku,kurie paprastai skiraimi po operacijos.Taciau cia daug priklauso kaip pasiseka operacija ir manau dar tai ,kas operuoja.Sanatorijoj maciau ivairiausiu atveju,kaip moterys su skausmais tiek pries op.tiek po op.Tada ir sanatorija nemiela ,nes reikia gert vaistus,aisku ,kad vyksta uzdegimas,todel negalima daryt daugelio proceduru ir t.t.

Bet jei Tau viskas gerai,tai manau sanatorija tave tik sustiprins.Sekmes
Atsakyti
QUOTE(RASUOLE@ @ 2008 11 13, 07:56)
sveikute.Kiek zinau ir paciai teko pabuti sanatorijoje Line tai tikrai padeda ,Atvaziavau su lazdele oisvaziavau be jos.Buvo ir susvarzomis tai pv,dabar jauciasi tikrai neblogai, smile.gif  smile.gif  smile.gif


sveikos.Line dirbo kineziterapuetas Martynas,fainas biciukas.Kiek ten yra paneliu,jos kazkaip neitin dirba su mankstom,o jis tai thumbup.gif .Po nauju planuoju vel vaziuti i Lina tik kada tiksliai dar nezinau,nes klo uzeina skausmo priepuolai tai sakau,kad vaziuosiu,kai tik atlgsta tai ir vel nusimeta blush2.gif .Man labai patinka povandeniai masazai po ju geriau truputka buna tik,kad man ju nelabai skirti nori verysad.gif
Atsakyti
o man yra iskrypes stuburas ir kompresinis stuburo luzis , ar del to man gali gresti stuburo isvarza?
Atsakyti
Sveikos,
aš šiuo metu dar sanatorijoj, dar liko savaitė, bet jau tikrai vaikštau daug geriau, skausmų irgi nėra, tfu tfu tfu blush2.gif Kairė buvo labai užtirpus, tai jau beveik atsigavus, dar tik kulnai silpnesni, bet tikiuosi atsigaus...
Pati sanatorija tai primena labiau pernsionatą, nes jaunų žmonių labai mažai ax.gif Bet procedūrų tikrai nemažai, o ir šiaip Druskininkai yra tikrai super thumbup.gif Taip, akd nebijokit, galima važiuoti drąsiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2008 12 05, 23:58)
sveikos.Line dirbo kineziterapuetas Martynas,fainas biciukas.Kiek ten yra paneliu,jos kazkaip neitin dirba su mankstom,o jis tai  thumbup.gif .Po nauju planuoju vel vaziuti i Lina tik kada tiksliai dar nezinau,nes klo uzeina skausmo priepuolai tai sakau,kad vaziuosiu,kai tik atlgsta tai ir vel nusimeta blush2.gif .Man labai patinka povandeniai masazai po ju geriau truputka buna tik,kad man ju nelabai skirti nori verysad.gif

dėl Martyno tai drinks_cheers.gif aš dabar specialiai pas jį užsiprašiau.. man patinka kaip jis dirba thumbup.gif
planuoju pas jį dar pavažinėti..
Atsakyti