Įkraunama...
Įkraunama...

Stuburo išvarža

sveikutės 4u.gif
man labai dažnai pradėjo skaudėti nugara.nežinau kaip čia paaiškinti,stuburas ne atsikyšes,o per nugara griovys eina.lyg būtų idubęs.ieškojau info,bet nieko panašaus neradau. unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif stubura man operavo Kaune.Operavo gyd.Spakauskas tai buvo pries 10 metu.Opercija pavyko.Tik pooperacinis laikotarpis tai kaip pasakius.Sunki buvo pirma savaite. Po to sanatorinis gydymas.Su kiekviena diena vis buvo geriau.Po 2 menesiu isejau i darba.Bet noriu pasakyt visom kad bijodama issitirti kas is tikro man yra ,geriau stiprus vaistus,gydziausi kas kuo sake.Ko pasekoje susigadinau skrandi.
Atsakyti
sveikutes siandien tars gyd.galutini zodi.isvarza butu nedidele bet tarpslankstelinis 2,5cm.vinu zodziu bijau
Papildyta:
gal ka nors zinot apie Siauliu daktarus nes gyvenu cia kiek suprantu kad be to neapseisiu
Atsakyti
Rasuole bus viskas gerai . Gal dar nereiks operacijos. Bet jeigu zmogui reikia kesti skausmus diena nakti tai geriau nelaukti ir riztis operacija[tai mano nuomone] parasyk ka sakys gyd.sekmes tau. 4u.gif
Atsakyti
kol kas dar konkreciai nieko nesake,yra maza isvarza.liepe pasidaryti kompiuterine nuotrauka
Atsakyti
Gal but nereiks operacijos. Linkiu jums sveikateles 4u.gif
Atsakyti
tikesimes kad bus viskas gerai aciu.Bet skausmas eina per puse nugaros ir eina i koja desine
Atsakyti
QUOTE(RASUOLE@ @ 2008 11 06, 17:46)
tikesimes kad bus viskas gerai aciu.Bet skausmas eina per puse nugaros ir eina i koja desine

kai pasisdarysi nuotrauka - viskas bus aisku.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
ne tik man su stuburu negerai bet ir sunui (19m)krypsta.Lyg siol nezinojom o siandien viskas pasirode nes darbe eidamas atbulom krito ir susimuse uodegiuka o dabar biuletenis
Atsakyti
Padare kompiuterine nuotrauka. Nerado jokios isvarzos,tik reikes pereiti visas proceduras.
Atsakyti
QUOTE(Žiba @ 2008 11 02, 18:18)
Laba,
perskaičiau visą jūsų temelę, sėdėdama namie "ant biuletenio" blush2.gif Nustatė ir man tą išvaržą L4/L5... verysad.gif Išvarža nemaža labai, bent kiek gydytojai sako ir rašo, kad masyvi ir migruojanti... Taigi, viskas prasidėjo prie pora savaičių, kai nuėjau pas Girskį (kurį čia dauguma giria), jis man parodė kelis pratimukus daryti ir po tų pratimukų iš karto mane surietė doh.gif Sutraukė dešinės kojos kulną ir pirštą, dabar pėda pusiau nejautri... Trečiadienį guluosi operacijai, nes koja neatsigauna, o vis labiau tirpsta  verysad.gif Norėjau pasiteirauti, gal kas nors girdėjot, ar operavotės pas neurochirurgą Ričardą Breivą, nes jis turėtų operuot mane ax.gif Labai nenoriu operuotis, bet buvau jau pas tris gydytojus ir visi vienu balsu, matyt iš tikrųjų teks...  doh.gif

Jeigu pas jus migruojanti isvarza, vadinasi gabaliukas atplyses yra, tai matyt jis ir uzspaude jums nerva galutinai. doh.gif doh.gif Nemanau, kad cia Girskio pratimai jums taip "padejo". Uzspausti galejo nuo bet kokio pasisukimo, pasilenkimo ir t.t. doh.gif Pas mane irgi yra migruojantis isvarzos gabaliukas. Pas ta pati Girski as nuejau jau su sutraukta blauzda ir nutirpusia peda. Negaliu sakyti, kad man jo pratimai ir proceduros padejo, bet as turejau visa 3 men reabilitacijos kompleksa pas ji ir tuo paciu poliklinikoje. Tie pratimai pradzioje mane labai gelbedavo. Jie man kaip tik padedavo, kai visiskai suriesdavo. Dabar po keturiu men, zinau, kad tikrai nesioperuosiu, nes peda nenutirpusi, achilo refleksas pilnai atsistate thumbup.gif
Atsakyti
Pasiskaiciau as jusu komentaru ir nutariau parasyti.
Pas mane pries 5 metus diagnuzavo isvarza.Geriau papildomai b grupes vitaminus,patare nieko sunkiai nekilnoti ir tiek.Nieko nejutau,tik kartais ilgiau pasedejus tarytum tirpdavo nugara.
O dabar prasidejo nemalonus skausmas nugaros apacioje,lygtais kazkokia ten trintis butu ir atsiduoda i koja kai einu.tas skausmas buna dazniausiai rytais.Tai pasitepu tepaliuku laikinai padeda.O diklofenako gerti dar nesinori.Na teks keliauti i poliklinika,nes paskui uzleisiu dar blogiau bus.
Atsakyti