Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

Išbandžiau www.e-maxima.lt drinks_cheers.gif Malonus aptarnavimas , prekes atvežė nustatytu laiku, galioja visos akcijos, renkami lipdukai ir taškai į kortelę. Man patiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 09 vasario 2011 - 10:53
QUOTE(spiglys @ 2011 02 09, 11:52)
Išbandžiau www.e-maxima.lt drinks_cheers.gif Malonus aptarnavimas , prekes atvežė nustatytu laiku, galioja visos akcijos, renkami lipdukai ir taškai į kortelę. Man patiko ax.gif

Tik gaila kad tik Vilniuje verysad.gif
Atsakyti
sveiki, noreciau paklaust, pirkau vienoje lietuviskoje svetaineje ir atejo saskaita su mano asmens kodu, ar tai yra leistina?
niekur registruojantis jo nurodyti nereikejo g.gif , tiesiog idomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2011 02 10, 06:42)
sveiki, noreciau paklaust, pirkau vienoje lietuviskoje svetaineje ir atejo saskaita su mano asmens kodu, ar tai yra leistina?
niekur registruojantis jo nurodyti nereikejo  g.gif  , tiesiog idomu  bigsmile.gif

o tai iš kur jie jį paėmė, jei jūs nenurodėt? blink.gif čia sąskaitoj - faktūroj buvo nurodytas?
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2011 02 10, 06:42)
sveiki, noreciau paklaust, pirkau vienoje lietuviskoje svetaineje ir atejo saskaita su mano asmens kodu, ar tai yra leistina?
niekur registruojantis jo nurodyti nereikejo  g.gif  , tiesiog idomu  bigsmile.gif



Galima, nes ji gavo is banko, o banko sistemoje yra pasirinkimas, rodyti gavejui asmens koda ar ne darant apmokejima. Tai jie tiesiog ir iveda i saskaita faktura a.k. , kadangi jis nurodytas pavedimo informacijoje. Jei nenorite ateityje kad taip butu, pries atliekant pavedima pazymekite banko sistemoje "nerodyti a.k." mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fever Ray @ 2011 02 10, 09:02)
o tai iš kur jie jį paėmė, jei jūs nenurodėt?  blink.gif čia sąskaitoj - faktūroj buvo nurodytas?

mirksiukas.gif taip

QUOTE(maja7 @ 2011 02 10, 10:20)
Galima, nes ji gavo is banko, o banko sistemoje yra pasirinkimas, rodyti gavejui asmens koda ar ne darant apmokejima. Tai jie tiesiog ir iveda i saskaita faktura a.k. , kadangi jis nurodytas pavedimo informacijoje. Jei nenorite ateityje kad taip butu, pries atliekant pavedima pazymekite banko sistemoje "nerodyti a.k."  mirksiukas.gif

4u.gif aciu, niekada nebuvau susidurus, kazkaip galvojau bankas neperduoda treciajai saliai asmens kodo rolleyes.gif doh.gif , ir kita karta darant pavedima atidziau paziuresiu
Atsakyti
o gal jau bendet pirkti www.camelia.lt ?
Atsakyti
QUOTE(elfrabio @ 2011 02 07, 13:25)
Apsipirkinėjau:
Interntinė prduotuve E-senukai - čia pirkom kopėčias į sodybą, pristatymas ir man nelabai koks buvo, bet tai kompensavo nuolaidą kuria netikėtai gavau smile.gif Nežinau kodėl


pas juos pigiau nei pačiuose senukuose? pasižiūrėjau, bet kažkaip painoka susigaudyt tokioje didelėje svetainėje
Atsakyti
QUOTE(MisKaprizas @ 2011 02 15, 20:54)
pas juos pigiau nei pačiuose senukuose? pasižiūrėjau, bet kažkaip painoka susigaudyt tokioje didelėje svetainėje

Bet kiek pastebejau.. tai su pristatmu gaunas ta pati kaina kaip ir parduotuvei tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2011 02 15, 23:17)
Bet kiek pastebejau.. tai su pristatmu gaunas ta pati kaina kaip ir parduotuvei 

Kažin smile.gif Prekės tikrai pigesnės, o pristatymo kaina priklauso nuo kainos ir svorio, pvz. prekės, kainuojančios >500Lt ir sveriančios iki 100kg, pristatymas yra nemokamas.

Papildyta:
QUOTE(MisKaprizas @ 2011 02 15, 19:54)
pasižiūrėjau, bet kažkaip painoka susigaudyt tokioje didelėje svetainėje

Nematau ten nieko painaus g.gif
Atsakyti
O e-maxima matyt perdaug uzsakymu turi, kad naujiems vartotojams negalima prisiregistruot? g.gif
Atsakyti
Sveikos, kadangi cia kalbat apie lietuviskas internetines parduotuves, tai gal zinot kaip isitikint kad ta parduotuve tikrai egzistuoja ir pervedus pinigus tikrai gausi preke? g.gif
Atsakyti