Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

SIMPL, tai gal jūs čia apie atsiskaitymus tarp įmonių šnekat? biggrin.gif o ne apie eilines internetines partduotuves? briedai absoliutūs biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fever Ray: 26 sausio 2011 - 08:05
nu tai visi mato kad briedai biggrin.gif tik jis vienas tiki savo tiesa ir savo isprusimu ........ ir imones ne visos gauna dar tuos po prekiu gavimo, turi sutarti sudaryti, turi igaliotas asmuo buti..... nėr kvailos tos imnes ir uz telefonus kai mokame sutarti sudarome, turi jie priejimus prie musu duomenų visų ir pan. o cia atidave preke, nu tu zmogau irodyk kad as ja gavau eilinis fizinis asmuo...... pabandykit kas nors pasukti i pigu, lt ir pasakyti kad as apmokesiu po prekiu gavimo pavedimu biggrin.gif arba telefona pasiimti be jokiu dokmentu siaip pakalbesiu ir apmokesiu......

siaipr eliai gal ir parduotuvej galima taip jeigu jau internetines toleruoja, tik visa savo kietuma pasitelkti reikia lotuliukas.gif ....... maximoj prisikrausiu vezima, sakysiu pavedimu moku, pareisiu namo ir padarysiu pavedima...... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 26 sausio 2011 - 09:09
Jau pirmam puslapy buvau nurodzius kelias el. parduotuves, is kuriu buvau pirkus ax.gif

Papildau:
www.tuka.lt - uzsakytas kalendorius su nuotraukom. Padare greitai ir labai graziai thumbup.gif

O vat neigiamas atsiliepimas apie www.laisvalaikiopasiulymas.lt ax.gif turejo akcija nusipirkti 50% nuolaida restorane Italiska vynine. Taigi atydziai peskaiciau salygas ir sumokejus 6 Lt. nusipirkau 50% nuolaida saskaita. Tik kai rytojaus diena atsiunte nuolaidu kupona, jis buvo papildytas dar viena salyga: kad saskaitai negali virsyti 100 Lt. verysad.gif Paskambinau pasitikslinti. Paaiskino, kad tik po pietu jie papilde ta papildoma salyga ir kad nieko cia pakeisti negalima. Paaiskinau, kad man tada nereikia to nuolaidu kupono ir po ilgu diskuciju, pinigai uz kupona buvo grazinti bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites, o kas pirkot is Open24? Gal turit kas nuolaidu koduka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fever Ray @ 2011 01 26, 08:05)
SIMPL, tai gal jūs čia apie atsiskaitymus tarp įmonių šnekat? biggrin.gif o ne apie eilines internetines partduotuves?  briedai absoliutūs biggrin.gif

apie internetines parduotuves, kuriose perka fizinis asmuo. Sakykit, ar jums yra skirtumas kas perka: fizinis asmuo ar imone?kur didesne rizika, kad istatys ragus: ar imone ar fizinis asmuo?
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 01 28, 19:54)
apie internetines parduotuves, kuriose perka fizinis asmuo. Sakykit, ar jums yra skirtumas kas perka: fizinis asmuo ar imone?kur didesne rizika, kad istatys ragus: ar imone ar fizinis asmuo?

man tai vienodai kas kur ir ką perka. bet aš galiu suprasti tam tikromis sąlygomis atidėjimą mokėjimo įmonei, arba kai su pirkėju pasirašoma sutartis kažkokia apie mokėjimo būdo pakeitimą.

o jūs gal konkrečiai apšvieskit, katros parduotuvės internetinės čia taip leidžia sumokėt po visko bigsmile.gif mažu užsisakyčiau ką kaimyno vardu, prie vartelių jo pastovėčiau atsiimdama, o paskui jau ne mano reikalas, kaip ten aks mokės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fever Ray @ 2011 01 28, 20:24)
1.man tai vienodai kas kur ir ką perka. bet aš galiu suprasti tam tikromis sąlygomis atidėjimą mokėjimo įmonei, arba kai su pirkėju pasirašoma sutartis kažkokia apie mokėjimo būdo pakeitimą.

2..o jūs gal konkrečiai apšvieskit, katros parduotuvės internetinės čia taip leidžia sumokėt po visko  bigsmile.gif
3. mažu užsisakyčiau ką kaimyno vardu, prie vartelių jo pastovėčiau atsiimdama, o paskui jau ne mano reikalas, kaip ten aks mokės  bigsmile.gif

1. Man patikimiau mokejima atideti fiziniam asmeniui (kol nera fiziniu asmenu bankroto istatymo-is jo visada gali issireikalauti). O imone siandien gyva-ryt nemoki ir net suo nesulos.
2.Prasom, as jau minejau, kad galite pabandyti taip atsiskaityti kad ir ciapigiau.lt, paskutini karta preke kainavo 1500 lt, kadangi ja reikejo specialiai uzsakyti, kad atveztu ir ji keliavo pora savaiciu, tai paprase pervesti avansu bent 50lt, pervedziau 100lt, likusius pervedziau kada preke gavau ir patikrinau ar be defektu.
3. Apgauti visada galima sugalvoti kaip, jeigu to siekiate. Kai apgausite-parasykite, kaip sekesi.
P.s. Jeigu jums tokiu budu neiseina atsiskaityt, as apgailestauju, nes man nekyla net mintis kazka apgauti, matyt ir kitiems nekyla minciu, kad galiu juos apgauti.
Papildyta:
QUOTE(Saga @ 2011 01 26, 08:48)
nu tai visi mato kad briedai biggrin.gif tik jis vienas tiki savo tiesa ir savo isprusimu ........  ir imones ne visos gauna dar tuos po prekiu gavimo, turi sutarti sudaryti, turi igaliotas asmuo buti.....  nėr kvailos tos imnes ir uz telefonus kai mokame sutarti sudarome, turi jie priejimus prie musu duomenų visų ir pan. o cia atidave preke, nu tu zmogau irodyk kad as ja gavau eilinis fizinis asmuo...... pabandykit kas nors pasukti i pigu, lt ir pasakyti kad as apmokesiu po prekiu gavimo pavedimu biggrin.gif arba telefona pasiimti be jokiu dokmentu siaip pakalbesiu ir apmokesiu......

siaipr eliai gal ir parduotuvej galima taip jeigu jau internetines toleruoja, tik visa savo kietuma pasitelkti reikia  lotuliukas.gif ....... maximoj prisikrausiu vezima, sakysiu pavedimu moku, pareisiu namo ir padarysiu pavedima......  lotuliukas.gif

As nenoriu nieko jums irodineti, nes ir Koperniku niekas is pradziu netikejo, kad zeme apvali, kai pirma karta pabandysite ir taip atsiskaitykite, jus tikrai prisiminsite mane.
Atsakyti
o be tos jau jūsų linksniuojamos parduotuvės su tokiu atsiskaitymu gal dar vieną kitą papasakotumėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fever Ray @ 2011 01 30, 09:03)
o be tos jau jūsų linksniuojamos parduotuvės su tokiu atsiskaitymu gal dar vieną kitą papasakotumėt?  g.gif

link kur jus linkstate?kad as ja proteguoju?renkuosi , kaip ir visi, kur pigiausia. Niekad nesakiau, kad visur toks atsiskaitymo budas priimtinas, kitur atsiskaitau visaip, tik norejau pasakyti, kad atsiskaityti pavedimu po prekes gavimo taip pat galima, juk jus pasirasote ant saskaitos fakturos, o tai dokumentas. ai, nusibodo man cia kazkam kazka be jokio tikslo irodinet, parasysiu dar pardaveja, vel itars , kad proteguoju, nes kitur taip nera-neiprasta, na vienu zodziu gaunasi, kaip su baltom varnom, ieskokite patys ir rasite, juk jei nezinote, tai net ir nebandete.
Atsakyti
QUOTE(agne_ja @ 2011 01 12, 00:44)
Perku savo pupai:
www.mesmadingi.lt,
www.vaikomanija.lt,
www.assorti.lt
www.nextkid.lt


perziurejau- kaip vis gi brangu unsure.gif
man pigiau gaunasi is uzsienio internet-parduotuviu parsisiusti doh.gif
Atsakyti
o kaip jums apsipirkimas www.e-senukai.lt?
Atsakyti
QUOTE(scared @ 2011 02 07, 12:24)
o kaip jums apsipirkimas www.e-senukai.lt?


Pats apsipirkimas buvo super, viska ko norejome uzsisakeme, gavome visus patvirtinimus, tik DHL paskui pasiko, neatveze laiku, o tik kita diena, kai paskambinau, kodel neatveze. Sako oj susimaisem.. doh.gif Kai atveze viska uznese, kaip priklauso. Jei ne velavimas is DHL puses, netureciau jokiu priekaistu.
Atsakyti