Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

QUOTE(SIMPL @ 2011 01 20, 23:16)
nesuprantu, kam grynais. Jei preke daugiau kainuoja, pagal saskaita faktura padarai maza avansa, o likusius pervedi, kai gauni preke. Jei papraso visu pinigu-apsipirkt galima kitoj parduotuvej. Aisku,jei ten preke kainuoja iki dvieju simtu lt, tai galima ir visus pervest.



o tam kad buti tikrai kad tai ne aferistu kompanija renkanti pinigus ir net neturinti prekiu, va tam grynais...... ir nezaidziu as su avansais ir likusiomis sumomis, pavedimai irgi kainuoja...... beje jeigu suma iki 200 lt tai galim air nepasidrausti, jei tai aferistai, tegu juos turi? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2011 01 21, 07:52)
1.o  tam kad buti tikrai kad tai ne aferistu kompanija renkanti pinigus ir net neturinti prekiu,
2. va tam grynais......ir nezaidziu as su avansais ir likusiomis sumomis, pavedimai irgi kainuoja......
3.beje jeigu suma iki 200 lt tai galim air nepasidrausti, jei tai aferistai, tegu juos turi?  blink.gif

1. jei atsiskaitai uz preke pavedimu po jos gavimo, tai nesuprantu, kur jus cia matote rizika?juo labiau, kad lieka elektroninis irasas apie jusu pinigu pavedima ateiciai garantiniam ir pan, jei pamesite saskaita-faktura.
2. o kam tuos grynus laikyt? isigryninimas pinigu kainuoja dar daugiau
3. gaila ir 200lt, tam yra galva ant peciu, kad bent kam nepervedinet. Ar jus pirkdami kokioj ebay ar kitoj svetaineje irgi aiskinsite, kad as jums sumokesiu grynais, kai preke gausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 01 21, 10:55)
1. jei atsiskaitai uz preke pavedimu po jos gavimo, tai nesuprantu, kur jus cia matote rizika?juo labiau, kad lieka elektroninis irasas apie jusu pinigu pavedima ateiciai garantiniam ir pan, jei pamesite saskaita-faktura.
2. o kam tuos grynus laikyt? isigryninimas pinigu kainuoja dar daugiau
3. gaila ir 200lt, tam yra galva ant peciu, kad bent kam nepervedinet. Ar jus pirkdami kokioj ebay ar kitoj svetaineje irgi aiskinsite, kad as jums sumokesiu grynais, kai preke gausiu  smile.gif



tema eina apie lietuviskas apsipirkinejimo svetaines visu pirma, ebay tai kategorijai nepriklauso..... kurioje lietuviskoje internetineje parduotuveje galima atsiskaityti po prekes gavimo? pinigu isgryninmas bankomate nekainuoja nieko. Pinigus sumokejus grynais pristacius gaunu kasos pajamu orderi, kuris irgi dokumentas, irasas ateiciai ir t.t. ...... saskaita kad ir grynais moketa galima visais atvejais isitraukti is interneto... o galva yra ant peciu as ja ir naudojuosi, moku grynais gavusi prekes wink.gif
Atsakyti
Aš manau jei firma rimta, tai turi būti visi atsiskaitymo būdai, o pirkėjas pasirinks jam patogiausią. Man kažkaip ramiau, kai sumoku grynais, pristačius prekes.
Esu pirkusi iš PIGU, NERIBA, VARLE, PIRKTUVE, PERKUVAIKUI, E-SEKLOS ir.kt viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2011 01 21, 11:47)
Aš manau jei firma rimta, tai turi būti visi atsiskaitymo būdai, o pirkėjas pasirinks jam patogiausią. Man kažkaip ramiau, kai sumoku grynais, pristačius prekes.
Esu pirkusi iš PIGU, NERIBA, VARLE, PIRKTUVE, PERKUVAIKUI, E-SEKLOS ir.kt viskas  thumbup.gif


va butent ir prekindamasi as renkuosi buda grynais, o ne sedziu ir ieskau komentaru apie svetaine, kada ji susikure ar skundu yra ir t.t. ..... man patogiau radau preke, uzsisakiau, atveze, susimokejau wink.gif ......
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2011 01 21, 11:41)
1.tema eina apie lietuviskas apsipirkinejimo svetaines visu pirma, ebay tai kategorijai nepriklauso.....
2.kurioje lietuviskoje internetineje parduotuveje galima atsiskaityti po prekes gavimo? 3.pinigu isgryninmas bankomate nekainuoja nieko.
4.Pinigus sumokejus grynais pristacius gaunu kasos pajamu orderi, kuris irgi dokumentas, irasas ateiciai ir t.t. ......
5.saskaita kad ir grynais moketa galima visais atvejais isitraukti is interneto...
6. o galva yra ant peciu as ja ir naudojuosi, moku grynais gavusi prekes wink.gif
7. va butent ir prekindamasi as renkuosi buda grynais, o ne sedziu ir ieskau komentaru apie svetaine, kada ji susikure ar skundu yra ir t.t. ..... man patogiau radau preke, uzsisakiau, atveze, susimokejau wink.gif ......

1. tas pats galioja ir lietuviskom, kuo jos kitokios?
2. visose, jus pacios sakote, kad atsiskaitote po prekes gavimo
3. kainuoja ir laiko ir sanaudu iki to bankomato nuvaziuot
4.sutinku, bet popierius nusimeta
5. o kaip jus issitrauksit mokejima pavedimu, jei jo nedarete?
6. kiekvienam, kaip patogiau, bet informuoju, kad yra ir toks atsiskaitymo budas, kurio atveju ne jus, o pardavejas dreba del pinigu. Uz grynu pinigu paemima kurjeriui pardavejas moka mokesti, geriau tuos litus tegul man nuleidzia. Be to jei kurjeris isvezioja prekes, tai isivaizduokit kad gali surinkti ir keliolika tukstanciu litu. Jus isivaizduojat kokia zmogui atsakomybe ir koks pasitikejimas. Na nelabai lankstus atsiskaitymo budas pardavejui, bet jei jus taip reikalaujat, tai jums ir nusleidzia. As is pirkejo pageidauciau atsiskaitymo po prekes gavimo pavedimu, nes ir rizika mazesne (nebent pirkejas isdurs) ir buhalterija lengviau tvarkyt.
7. o kam ieskot komentaru ar svetaine patikima, jei atsiskaitai pavedimu po prekes gavimo?
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 01 21, 14:35)
1. tas pats galioja ir lietuviskom, kuo jos kitokios?
2. visose, jus pacios sakote, kad atsiskaitote po prekes gavimo
3. kainuoja ir laiko ir sanaudu iki to bankomato nuvaziuot
4.sutinku, bet popierius nusimeta
5. o kaip jus issitrauksit mokejima pavedimu, jei jo nedarete?
6. kiekvienam, kaip patogiau, bet informuoju, kad yra ir toks atsiskaitymo budas, kurio atveju ne jus, o pardavejas dreba del pinigu. Uz grynu pinigu paemima kurjeriui pardavejas moka mokesti, geriau tuos litus tegul man nuleidzia. Be to jei kurjeris isvezioja prekes, tai isivaizduokit kad gali surinkti ir keliolika tukstanciu litu. Jus isivaizduojat kokia zmogui atsakomybe ir koks pasitikejimas. Na nelabai lankstus atsiskaitymo budas pardavejui, bet jei jus taip reikalaujat, tai jums ir nusleidzia. As is pirkejo pageidauciau atsiskaitymo po prekes gavimo pavedimu, nes ir rizika mazesne (nebent pirkejas isdurs) ir buhalterija lengviau tvarkyt.
7. o kam ieskot komentaru ar svetaine patikima, jei atsiskaitai pavedimu po prekes gavimo?



oi kam tas vargas kazko kazkur reikalaut, deretis ir t.t. ...... ui kokie mes kieti ane lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu ir kiek to laiko daug iki bankomato nusigauti lotuliukas.gif o popieriai kaip metosi visur..... bele kur metu paskui ieskau lotuliukas.gif
pavedimu mokejimo neissitrauksiu yra saskaita nebutinai grynu pavedimu yra preke, yra garantinis viskas.... juolab ir popieriai pas mane nenusimeta wink.gif reik juos i vieta elementariai pasideti ir tikrai neturiu noro skambinti aiskinti reikalauti deretis...... zinau yra kategorija zmoniu kurie jauciasi kieti (nu cia jiems tik taip atrodo) .... bankomatai yra visur i parduotuve einu pinigus pasiimu... man jokios bedos. kiek kas moka kurjeriams man vienodai, randu kaina tinka ir perku o kaip jis ten susitvarko su pinigais man vienodai....
Atsakyti
Ar kas nors apsipirkinejo cia ?
jau pries metus ikelti isparduodami papuosalai...
kaip zinot, kad tai neapgaule? blush2.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie troliai.lt?
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 01 21, 14:35)

7. o kam ieskot komentaru ar svetaine patikima, jei atsiskaitai pavedimu po prekes gavimo?


Kur čia taip galima ? g.gif Neįsivaizduoju tokio apmokėjimo būdo schmoll.gif Gaunat prekę, kurjeris išvažiuoja ir tada po kiek laiko (arba tą pačią dieną) darot pavedimą ? Ar gerai supratau?
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2011 01 25, 18:07)
Kur čia taip galima ?  g.gif Neįsivaizduoju tokio apmokėjimo būdo schmoll.gif Gaunat prekę, kurjeris išvažiuoja ir tada po kiek laiko  (arba tą pačią dieną) darot pavedimą ? Ar gerai supratau?



aga..... ir as taip supratau, cia labai labai kieti taip gali lotuliukas.gif

pirkau is www.dovanucentras.lt preke pristate normaliai viskas ok, patikima wink.gif.... si karta sumokejau pries gavima, variantas po prekiu gavimo buvo siulomas (grynais) tai nesuabejojau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2011 01 25, 18:07)
Kur čia taip galima ?  g.gif Neįsivaizduoju tokio apmokėjimo būdo schmoll.gif Gaunat prekę, kurjeris išvažiuoja ir tada po kiek laiko  (arba tą pačią dieną) darot pavedimą ? Ar gerai supratau?

kol krizes nebuvo ir vieni kitais pasitikejo, firmos tukstantinemis sumomis taip atsiskaitinejo. Siuo metu mokejimu atidejimai jau sutrumpejo nuo 6men iki keliu savaiciu. Maziau gal turi apyvartiniu lesu ir t.t. O ka daryt, jei pasiula didele, o preke nori savo parduot, tai ir atidejimus darydavo, tik kad pirktu.
Taip. Preke gauni, pasirasai kurjeriui, kad tau pristate, o pinigus kada nori pervedi (sazines reikalas), gali visai nemoketi, bet tai bus paskutinis kartas, kaip tokiu budu atsiskaitysi su visom is to isplaukianciom pasekmem. Aisku, jei paskambinsi iš "ezio" ar parasysi is one.lt pasto be jokiu rekvizitu ar panasiai, tai taip ta preke ir gausi tokiu atsiskaitymo budu. Pabandykit pirkt kokia stambesne preke is "ciapigiau"-gal ir patys toki atsiskaitymo buda pasiulys. Juo labiau, kad ir man jis patogesnis.
Na pagalvokit: pilates kura, valgote restorane-galite nuvaziuot ar iseit ir nesusmokeje. Idomu, kodel taip nedarote?
Arba mokate uz prekes kreditine kortele. Realiai tuo metu korteleje gali buti minusinis balansas, bet leidzia jums atsiskaityti. Idomu kodel?
Kalbate mobiliu telefonu, ateina gale menesio saskaita, ja susimokate. Idomu kodel?
Ar pradedate suprasti, kad tai iprastinis atsiskaitymo budas po prekes gavimo?
Atsakyti