Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

Gal kam teko pirkti laptopa internetu, kur pirkote, kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2011 01 05, 09:23)
Gal kam teko pirkti laptopa internetu, kur pirkote, kokie atsiliepimai? 4u.gif



mes pirkome www.1a.lt, pristatymo data keitesi nuolat... na man jo nelabai reikejo, o vyras nervinos, bet nusipirkome pigiau nei kiti tinklalapiai siule, o atsizvelgiant kad visur rase kad reikes laukti prekes tai manau vienos siuntos lauke visi. Na del nuolat nukelinejamos datos paprasiau dovanu krepsio kompiuteriui, nu kad laukti neprailgtu ax.gif , tai pridejo dovanu..... visumoj esu patenkinta ju darbu, ispejo mus viskas ok, nuolaidu pasiule jeigu is karto pinigus pervesim o ne po prekiu gryzimo, mes sutikom laukti, o tas datos keitimas g.gif na visko pasitaiko gal strigo siuntinys gal dar kas buvo, nes tie kompiuteriai tik keliavo i Lietuva

Fotoaparata pirkome www.fortakas.lt ...... ten irgi kompu yra, tai aptarnavimas na uzsakei ir gavai..... manau puiku, bet aparata jie sandelyje turejo, manau pas juos kompa butume sake butu lygiai tiap pat lauke, nes prie aprasymo musu pasirinkto kompo buvo parasyta, kad reikes laukti
Atsakyti
QUOTE(warlock @ 2010 12 04, 11:43)
Gal kas parekomenduosit geresni virtuvines/buitines technikos pardaveja internetu?  smile.gif

dziovykle pries 2 men. pirkau is imk.lt parasiau laiska jiems, tai dar ir nusideret pavyko thumbup.gif pristate be velavimu.

is lietuvisku maziau zinomu internetiniu parduotuviu dar teko pirkti is gopsport
Atsakyti
Gal kas pirkot iš Eurobuitis.lt? Domintų atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 12 09, 10:36)
niu ir pas juos negalima atsiskaityti grynais atsiimant prekes, tik pavedimas ir internetine bankininkyste, visuose kituose el parduotuveje buna galimybe atsiskaityti atsiimant prekes tik ju salyga tureti lygia pinigu suma..... visada atsisakitau grynais pirma karta pirkdama vienoje ar kitoje parduotuveje pirma karta..... vienzo jokio apsidraudimo, gali imerkti pinigus ir viskas

mazais antkainiais dirbanciam prekybininkui grynaisiais pinigais imti uz prekes jas perduodant neapsimoka - brangu... nes prekes perveza kurjeris, kuris ima pinigus ir uz grynuju pinigu surinkima. Mokestis dar didesnis nei ima bankai...

Zinau nes pati turiu parduotuve internete smile.gif Todel taip galiu teigti kad palyginti mazos parduotuves, ypac jei valdomos seimos (kaip pas mane) padarys daugiau nei imanoma kad klientas butu patenkintas, beje, kartais dirbdamas net i "minusa"...

Labai bijojau kai pradejau si versla pries siek tiek daugiau nei metus: zmones prigasdinti apgaudinejimais, daug piktu ir nelaimingu... Bet realybe pasirode kiek kitokia: geru (supratingu, maloniu) zmoniu yra daugiau smile.gif Pries sventes ziauriai suvelavo prekes - zmones uzsake dovanas... kuciu diena su vyru veziojom uzsakymus po Vilniu, vieni zmones pasiule likt valgyt Kuciu pas juos biggrin.gif Atsidekodami dar lauktuviu vaikams idejo smile.gif Pakelia upa ir skatina motyvacija tokie atvejai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Huba Buba @ 2010 12 22, 11:40)
Labas,

Noriu pasidalinti nemalonumais, kuriuos teko patirti perkant interneto parduotuvėje assorti.lt.


Perduosiu kaimynui mirksiukas.gif Jis su savo broliu savininkai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(badbuy @ 2010 12 30, 00:45)
Man daugiau teko pirkti iš užsienietiškų internetinių parduotuvių. Iš lietuviškų kolkas išbandžiau tik www.aliba.lt ir www.beta.lt ir abi paliko gerą įspūdį. Norėjau dar lempa pirkti iš www.pigu.lt, bet pasiskambinus jiems paklausti ar galesiu grazinti, jei netiks prie koridoriaus interjero mane apgavo, kad negalesiu, tai patikėjau ir nepirkau... :/


pagal prekyba reglamentuojanti istatyma bet kokias ne maisto prekes per 13 dienu jei apsigalvojai net jei ta preke nebrokuota gali grazinti. Jei nepriimtu grazinimo - galima kreiptis i vartotoju teisiu komiteta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Saga @ 2011 01 05, 16:09)
o tas datos keitimas  g.gif na visko pasitaiko gal strigo siuntinys gal dar kas buvo, nes tie kompiuteriai tik keliavo i Lietuva



kaip as siemet pries sventes strigau su viena siunta tai shakes doh.gif Sniegas uzverte europa, kurjeriai persikrove darbais nespejo... prisimenu kaip kosmara doh.gif
Atsakyti
pirkau www.simply.lt
pristate greitai, prekes buvo kokybiskos
Atsakyti
Perku savo pupai:
www.mesmadingi.lt,
www.vaikomanija.lt,
www.assorti.lt
www.nextkid.lt

dar is tarpininkiu cia SM.
Atsakyti
QUOTE(mama Danutė @ 2011 01 11, 22:15)
Gal kas pirkot iš Eurobuitis.lt? Domintų atsiliepimai.


Aš iš jų daug ką esu pirkusi. Žinau, kad pardavėjui geriausias klientas, kuris nieko neklausinėja ir perka tą, ką išsirinko. Aš juos ištisai kankinu, prašau patarimo, kartais pasiginčiju. Kol kas patenkinta viskuo išskyrus AEG skalbimo mašina (ją pati išsirinkau). Jie sakė kad ji pagaminta DE, o man rodos, kad PL. Skalbia prasčiau nei turėtas Samsungas sad.gif(
Bet šeip, viskas OK su šia firma. Tikrai patikima.
Atsakyti
QUOTE(shiushia @ 2011 01 12, 09:28)
Kol kas patenkinta viskuo išskyrus AEG skalbimo mašina (ją pati išsirinkau). Jie sakė kad ji pagaminta DE, o man rodos, kad PL. Skalbia prasčiau nei turėtas Samsungas sad.gif(


O kokį modelį pirkote? Aš irgi esu iš jų tinklapio nusižiūrėjusi AEG skalbyklę. O kaip patikrinti, kur gaminta?
Atsakyti
geras aptarnavimas. greitas prekiu pristatymas 4u.gif

www.fotofabrikas.lt - pirkau fotoaparata
www.biok.lt - kremus ir pan.
www.virklund-sport.lt - du kartus rankinio kamuolius
www.poker-prekes.lt - pokerio zaidima

P.S. ar cia yra mamyciu su moteriskomis (kriauses) formomis? biggrin.gif
placiais klubais? 4u.gif kur perkates drabuzius? ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 16 sausio 2011 - 19:16
pirkom is www.boileriai.lt - super - kainos zemiausios(bent musu pasirinktom prekem), pristatymas greitas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 12 09, 09:36)
niu ir pas juos negalima atsiskaityti grynais atsiimant prekes, tik pavedimas ir internetine bankininkyste, visuose kituose el parduotuveje buna galimybe atsiskaityti atsiimant prekes tik ju salyga tureti lygia pinigu suma..... visada atsisakitau grynais pirma karta pirkdama vienoje ar kitoje parduotuveje pirma karta..... vienzo jokio apsidraudimo, gali imerkti pinigus ir viskas

nesuprantu, kam grynais. Jei preke daugiau kainuoja, pagal saskaita faktura padarai maza avansa, o likusius pervedi, kai gauni preke. Jei papraso visu pinigu-apsipirkt galima kitoj parduotuvej. Aisku,jei ten preke kainuoja iki dvieju simtu lt, tai galima ir visus pervest.

QUOTE(shiushia @ 2011 01 12, 08:28)
Aš iš jų daug ką esu pirkusi. Žinau, kad pardavėjui geriausias klientas, kuris nieko neklausinėja ir perka tą, ką išsirinko. Aš juos ištisai kankinu, prašau patarimo, kartais pasiginčiju. Kol kas patenkinta viskuo išskyrus AEG skalbimo mašina (ją pati išsirinkau). Jie sakė kad ji pagaminta DE, o man rodos, kad PL. Skalbia prasčiau nei turėtas Samsungas sad.gif(
Bet šeip, viskas OK su šia firma. Tikrai patikima.

o kuo jie kalti? Juk skalbiankes jie patys negamina
Atsakyti