Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

Teko pirkti is pigu.lt. Nuvyle prekes pristatymo terminas. Vietoje zadetu 5dienu laukiau 15dienu ir tai du kartus pas juos atsiemimo punkte (Klaipedoje) teko lankytis,kad padaryti spaudima. Preke buvo skitra kelionei kuria buvome suplanave, bet deja preke gavome po keliones kai jau jos nebereikejo, bet nutariau pasilikti ateiciai. Jie teisinosi,kad siuntinys pasiklydo pasto siuntu skyriuose ne del ju kaltes. Kaip kompensacija suteike 10lt. nuolaida sekanciam apsipirkimui lotuliukas.gif . Kaip tik tuo metu ejo ju reklama per TV, kad jei pirksite pas juos,prekes pristatys iki kaledu, isivaizduoju kiek vaiku nesulauke savo kalediniu dovaneliu doh.gif
O seip ne karta esame pirke parduotuvese uz internetines kainas, tiesiog uztekdavo pasidereti ir pateikti argumenta jei neparduosite uz internetine kaina, pirksiu ne pas jus ,o internete ir daznas atvejis nusidereti pavyksta.

Siandiena uzsisakiau indaplove is pirktipigu.lt. Kadangi norimo modelio parduotuvese neradome teko vel pirkti internetu. Paprase 50lt avanso, o likusia dali sumokesime gave preke. Tikiuosi nenuvils. Gal kas esate tureje reikalu su sia parduotuve?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mr.D & Mrs.J: 04 sausio 2013 - 18:41
Pirkausi rankine is www.rankiniupasaulis.lt
Likau labai patenkinta tiek rankines kokybe, kas mane be galo pradziugino smile.gif rankine buvo net gi grazesne nei pacioje foto, kas retai kada taip buna smile.gif ir pristatymas superinis, viena diena sumokejau, o kita diena kurjeris atveze i namus, nereikejo net i pasta vaziuoti atsiimti biggrin.gif

Zodziu, drasiai galiu visoms rekomenduoti 4u.gif
Atsakyti
Esu isbandziusi nemazai internetiniu parduotuviu, jokiu problemu neturejau ir patikimomis galeciau ivardinti gerilesiai.lt, manolesiai.lt, membershop.lt, senukai.lt, assorti.lt, ugio.lt.
Taciau apie www.pegasas.lt negaliu pasakyti nieko gero. Prieš Kalėdas (gruodžio13 d.) sumaniau užsisakyti knygų. Išsirinkau tikrai už nemažą sumą. Pristatymo sąlygose parašyta: pristatome per 2, o jei užsakyta po 12 val., per 3 darbo dienas. Ką gi, laukiu... Praėjo 4 dienos, prekių neturiu, skambinu nurodytu telefonu, man pasako, kad dėl blogų oro sąlygų pristatymai vėluoja, bet iki Kalėdų tikrai pristatysime. Patikiu ir laukiu... O be reikalo, nes prekių taip ir nėra... Skambinu, rašau elektroninį paklausimą (jau po Kalėdų), man pasako, kad pasiaiškins, atsiųs į elektroninį paštą siuntos numeriuką. Deja, vėl nieko, nei laiško, nei skambučio... Dar kartą skambinu, jau kalbu labai piktai ir griežtai, vėl ta pati dainelė - tuoj viską išsiaiškinsim, su jumis susisieks atsakingas darbuotojas.Deja... Siuntą dar po vieno grasinančio skambučio pagaliau gaunu - bet jau ne tik po Kalėdų, bet ir po Naujųjų!!! Ką gi, išpakuoju ir netenku žado - knygos sudrėkę ir susibangavę, vienos viršelis atsiklijavęs! Vėl skambinu ir klausiu kaip grąžinti nekokybiškas prekes, o jie man vėl tą patį - tuoj su jumis susisieks atsakingas darbuotojas... Palaukiu 2 dienas, bet taip ir nesulaukiu to jų darbuotojo skambučio. Taigi, nepasitikėkit gerai žinomu ,,Pegaso" vardu, nes jie nejaučia jokios pagarbos klientui ir aptarnauja siaubingai.
Atsakyti
Sveiki! Turiu viena klausima,kurie daznai apsipirkineja internetu. Ar kada buvo pardavejams reikalingas jusu asmens kodas? As asmeniskai esu apsipirikejusi internetu ir ne is vienos svetaines,bet nei karto niekas neprase asmens kodo.. Dabar ruosiames pirkti plyteles sienoms klijuoti ir paprase asmens kodo,kad galetu sudaryti uzsakymo sutarti g.gif . Na nezinau,gal cia ir nieko blogo,bet kazkaip nepatikima pasirode..
Atsakyti
QUOTE(mamyteJ @ 2013 01 18, 17:59)
Sveiki! Turiu viena klausima,kurie daznai apsipirkineja internetu. Ar kada buvo pardavejams reikalingas jusu asmens kodas? As asmeniskai esu apsipirikejusi internetu ir ne is vienos svetaines,bet nei karto niekas neprase asmens kodo.. Dabar ruosiames pirkti plyteles sienoms klijuoti ir paprase asmens kodo,kad galetu sudaryti uzsakymo sutarti  g.gif . Na nezinau,gal cia ir nieko blogo,bet kazkaip nepatikima pasirode..

Pirmą kartą girdžiu, kad reikia asmens kodo g.gif
Įmeskite nuorodą, kas per internetinė?
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2013 01 18, 18:06)
Pirmą kartą girdžiu, kad reikia asmens kodo g.gif
Įmeskite nuorodą, kas per internetinė?


www.fotoplyteles.lt/foto-plyteles
Atsakyti
QUOTE(mamyteJ @ 2013 01 18, 17:41)
www.fotoplyteles.lt/foto-plyteles
Gal neatidžiai skaičiau g.gif , bet ten niekur nematau, kad prašytų asmens kodo. lens.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyteJ @ 2013 01 18, 17:41)
www.fotoplyteles.lt/foto-plyteles

O aš nežinau ar iš principo pas juos ką nors pirkčiau. Ar atkreipėt dėmesi, kad jie nei adreso, nei įmonės kodo net nenurodę. Puslapis ir toks potuštis - nuotraukų pridėta, o kaip pirkti - rašyk laiškus. Ir dar asmens kodo prašo, kurio neturėtų prašyti, plius jei jiems pvz. reikalingas apmokėjimas avansu... Kažkaip ne itin rimtai atrodo.
Atsakyti
Puiki parduotuvė www.baltameska.lt thumbup.gif
Prieš dvi dienas užsakiau gartraukį, šiandien ryte jau atvežė thumbup.gif
Pristatymas ir užnešimas laiptais nieko nekainavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kycka @ 2013 01 18, 18:52)
O aš nežinau ar iš principo pas juos ką nors pirkčiau. Ar atkreipėt dėmesi, kad jie nei adreso, nei įmonės kodo net nenurodę. Puslapis ir toks potuštis - nuotraukų pridėta, o kaip pirkti - rašyk laiškus. Ir dar asmens kodo prašo, kurio neturėtų prašyti, plius jei jiems pvz. reikalingas apmokėjimas avansu... Kažkaip ne itin rimtai atrodo.

drinks_cheers.gif Pritariu.
Išties, tai geriausiai pasiskambinti, paklausti visko, juk bet telefonas tai nurodytas. bigsmile.gif
Paklausti, ar jie UAB, ar įmonė, ar dirba pagal individualią veiklą?
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2013 01 18, 22:05)
drinks_cheers.gif  Pritariu.
Išties, tai geriausiai pasiskambinti, paklausti visko, juk bet telefonas tai nurodytas. bigsmile.gif
Paklausti, ar jie UAB, ar įmonė, ar dirba pagal individualią veiklą?


Kaip tik tai ir ruosiuosi daryti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai vis tik kurioj ten vietoj prašo asmens kodo? g.gif Tiesiog smalsu, nes neradau. schmoll.gif
Atsakyti