Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

domina nebrangus floristikos reikmenys t.y dirbtines geles,audiniai ,karoliukai ir visa kita kurgalima isigyti el parduotuvese internetu
Atsakyti
Ar yra kas kreipesi pagal garantini i internettine parduotuve is kurios pirko? idomu kaip pvz pirktipigu.lt prisiima atsakomybe ar jie turi kazkoki aptarnaujanti atstova?
Atsakyti
Sveikos supermamytes,
norejau pasidometi jusu nuomuone apie sias internetines parduotuves Stilago ir Membershop.Ar esate ka nors is ju pirkusios?ar likote patenkintos?
Kiek man teko uzsisakyti is membershop parduotuves,viskuom buvau patenkinta,ir pristatymo greitumu ir prekemis Bet va stilago,pries 3sav.padariau uzsakyma,pristatymo terminas buvo 4 sav.Sulaukiau savo taip ilgai lauktos prekes,o pasirodo atveze visai ne ta,ka as buvau uzsisakius Ar yra kam taip buve?kaip viskas issisprende ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 20 spalio 2012 - 16:39
QUOTE(ginciucha @ 2012 10 20, 16:38)
Sveikos supermamytes,
norejau pasidometi jusu nuomuone apie sias internetines parduotuves Stilago ir Membershop.Ar esate ka nors is ju pirkusios?ar likote patenkintos?
Kiek man teko uzsisakyti is membershop parduotuves,viskuom buvau patenkinta,ir pristatymo greitumu ir prekemis Bet va stilago,pries 3sav.padariau uzsakyma,pristatymo terminas buvo 4 sav.Sulaukiau savo taip ilgai lauktos prekes,o pasirodo atveze visai ne ta,ka as buvau uzsisakius Ar yra kam taip buve?kaip viskas issisprende ?


esu pirkus , tai kiek pirkau member... visada ir kokybė gera ir pristatymas ir visa kita, na stilago doh.gif tai ir aš ir mano sesi ne kas, ir kokybės amžiais ne kokia, tai prekes ne tas atveža, o atgauti savo preke jokiu šansu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2012 10 19, 21:16)
Ar yra kas kreipesi pagal garantini i internettine parduotuve is kurios pirko? idomu kaip pvz pirktipigu.lt prisiima atsakomybe ar jie turi kazkoki aptarnaujanti atstova?



Paprastai internetines ir visos kitos buitiniu prekiu parduotuves pacios prekiu neturi, o gavusios uzsakyma siuncia ji tiekejui Lietuvoje ir is jo pasiima preke. tad manau, kad ir garantini atlieka tiekejas. Siulau pasiskambint jiems ir pasiklausti.
Atsakyti
Na stai,pavyko susisiekti siandiena su stilago parduotuves atstove.Jokio atsiprasymo,pasiteisinimo ar dar kazko taip ir neisgirdau g.gif .Liepe preke atsiusti jiems atgal,nieko net nesiaiskino,toks jausmas kad jie zino ka padare Pinigus grazins per 30 dienu laikotarpyje,va cia tai geras,4sav.lauki kol pristatyts preke,o poto vos dar ne tiek pat,kol grazins pinigus Saugokites,tikra sukciu komanda,toks jausmas kad naudojasi zmoniu pinigais,mano suma tikrai buvo ne maza
Ju pristatyta preke buvo ne nauja,be jokiu etikeciu ar panasiai....Net nepasisiule pristatyti ta preke,kuri buvo uzsakyta g.gif Va tau ir pirk is musu LT internetiniu parduotuviu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 22 spalio 2012 - 15:35
QUOTE(ginciucha @ 2012 10 22, 16:33)
Na stai,pavyko susisiekti siandiena su stilago parduotuves atstove.Jokio atsiprasymo,pasiteisinimo ar dar kazko taip ir neisgirdau g.gif .Liepe preke atsiusti jiems atgal,nieko net nesiaiskino,toks jausmas kad jie zino ka padare Pinigus grazins per 30 dienu laikotarpyje,va cia tai geras,4sav.lauki kol pristatyts preke,o poto vos dar ne tiek pat,kol grazins pinigus Saugokites,tikra sukciu komanda,toks jausmas kad naudojasi zmoniu pinigais,mano suma tikrai buvo ne maza
Ju pristatyta preke buvo ne nauja,be jokiu etikeciu ar panasiai....Net nepasisiule pristatyti ta preke,kuri buvo uzsakyta g.gif Va tau ir pirk is musu LT internetiniu parduotuviu schmoll.gif


Bet apie grazinimo salygas viskas parasyta ju tinklalapyje ir pristatymo laikas iki 5 savaiciu taip pat nurodomas.
Atsakyti
Na bent jau as pries uzsakydama kazka,nesidomiu iskart grazinimo sistema,tu susidomi tuo atveju,kaip tikrai nori del kazko grazint,o kad reiks tiek laukti,tik dabar ir suzinojau g.gif Tiesiog daugiau pasidomejus ir pasiskaitinejus atsiliepimu ir komentaru apie sia internetine parduotuve,nuomone tikrai nepasidare geresne schmoll.gif Yra daug nukentejusiu zmoniu ax.gif
Ir idomu kodel pas juos pusl.nebuna parasyta,kad megsta daznai pristatyti ne tas prekes lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 22 spalio 2012 - 20:46
QUOTE(ginciucha @ 2012 10 22, 21:45)
Na bent jau as pries uzsakydama kazka,nesidomiu iskart grazinimo sistema,tu susidomi tuo atveju,kaip tikrai nori del kazko grazint,o kad reiks tiek laukti,tik dabar ir suzinojau g.gif Tiesiog daugiau pasidomejus ir pasiskaitinejus atsiliepimu ir komentaru apie sia internetine parduotuve,nuomone tikrai nepasidare geresne schmoll.gif Yra daug nukentejusiu zmoniu ax.gif
Ir idomu kodel pas juos pusl.nebuna parasyta,kad megsta daznai pristatyti ne tas prekes lotuliukas.gif


Na as visada pasiskaitau DUK pries uzsakydama, ir jei raso apie "netinkamos kokybes prekiu grazinima ir keitima" tai reiskia, kad visko buna...Na be tkuriuo atveju man nuo pat pradziu tas stiliago nepatiko ir nieko ten nepirkau, o po neigiamu atsiliepimu ir nepirksiu .
Atsakyti
www.vaistine.lt labai patiko, kainos mazesnes nei toje pacioje vaistineje, nemokamai galima atsiimti pasirinkus is saraso artimiausioje jums gintarineje arba norfos vaistinese.
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2012 10 20, 17:38)
Sveikos supermamytes,
norejau pasidometi jusu nuomuone apie sias internetines parduotuves Stilago ir Membershop.Ar esate ka nors is ju pirkusios?ar likote patenkintos?

Pirkau is stilago - atsiunte po 3 sav. viskas buvo gerai. Dabar dar vienos prekes laukiu, tikiuosi nebus jokiu bedu ir su ja smile.gif
Atsakyti
Hm, aš iš Stilago užsakiusi esu jau gana nemažai ir problemos iškilo tik du ar tris kartus, visus kartus atsiprašė, priėmė prekes atgal ir gražino pinigus ne tik už pačią prekę, bet ir už siuntimą. Kitu atveju už nepristatytą prekę ir stipriai užvėlintą likusią siuntą pasiūlė nemokamą pristatymą kitos siuntos.
Atsakyti