Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

QUOTE(wwwes @ 2012 02D 29, 17:45)
Jeigu su preke negavote pirkimo - pardavimo kvito, tai 100% prekyba nelegali. Dar yra įvairiausių niuansų.

nieko aš negavau, nemanau kad ilgai ji šitaip dirbs smile.gif
Atsakyti
Pavyko man parasius pretenzija issireikalauti, kad keistu kita preke man netukusi daikta. Siandien gavau nauja siuntinuka viskas tiko. Pasimokiau stipriai ir dabar su internetinem parduotuvem būsiu atsargi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2012 03 06, 10:14)
Pavyko man parasius pretenzija issireikalauti, kad keistu kita preke man netukusi daikta. Siandien gavau nauja siuntinuka viskas tiko. Pasimokiau stipriai ir dabar su internetinem parduotuvem būsiu atsargi. mirksiukas.gif


Ši pardavėja turi ir temą SM http://www.supermama...?...818537&st=0
Rašo, jog dirba pagal individualios veiklos pažymėjimą
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2012 03 06, 15:01)
Ši pardavėja turi ir temą SM http://www.supermama...?...818537&st=0
Rašo, jog dirba pagal individualios veiklos pažymėjimą

Gali buti, as tiesiog manau kaip ji be dirbtu, bet turetu su klientu buti lanksti ir ziureti ne tik sau naudos. Dziaugiuosi, kad nors su su piktumais, bet man issisprende viskas gerai. smile.gif O kitiems sulau irgi niekada nenuleisti ranku, o ieskoti tiesos.
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2012 03 06, 16:01)
Ši pardavėja turi ir temą SM http://www.supermama...?...818537&st=0
Rašo, jog dirba pagal individualios veiklos pažymėjimą



QUOTE(Lau_rike @ 2012 03 06, 16:23)
Gali buti, as tiesiog manau kaip ji be dirbtu, bet turetu su klientu buti lanksti ir ziureti ne tik sau naudos. Dziaugiuosi, kad nors su su piktumais, bet man issisprende viskas gerai.  smile.gif O kitiems sulau irgi niekada nenuleisti ranku, o ieskoti tiesos.


Kad rašo tai dar ne viskas smile.gif Aš pati dirbu pagal šį pažymėjimą ir privalau klientėms išrašyti pirkimo - pardavimo kvitus, nes to reikalauja Mokesčių inspekcija. Taigi jeigu negavome jokio pirkimo čekio, prekyba nelegali schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas pirkote iš parduotuvių epolis.lt arba cpu.lt? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2010 11 12, 11:50)
Esat pirke is NEOSTORE ?


Tai latvių įmonė, jai ir Latvijos įstatymai galioja.
Dar yra panašiai ir su
www.pirktipigu.lt
dar kitaip
www.brivi.lv
Smalsu kaip bus, jei netyčiukais suges prekė? Ją kas taisys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo molekulė: 04 balandžio 2012 - 15:03
Sveikos, atsitiktinai užradau koli.lt. Ten prekiauja žinomų firmų sportine avalyne ir rūbais, rašo, kad turi sandėlius Anglijoje. Pasirinkimas didžiulis, kainos nedidelės. Gal teko ką girdėti?
Atsakyti
QUOTE(Kina @ 2012 04 11, 20:03)
Sveikos, atsitiktinai užradau koli.lt. Ten prekiauja žinomų firmų sportine avalyne ir rūbais, rašo, kad turi sandėlius Anglijoje. Pasirinkimas didžiulis, kainos nedidelės. Gal teko ką girdėti?

Prekes is Sportsdirecto biggrin.gif , musiskiai perka ten pas mus perparduoda biggrin.gif . Ta pacai veikla ir vulcan.lt uzsiema
Kainas galite Sportsdirect pasiziuret, akivaizdus skirtumas bus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksana76: 12 balandžio 2012 - 07:46
QUOTE(Oksana76 @ 2012 04 12, 07:45)
Prekes is Sportsdirecto  biggrin.gif , musiskiai perka ten pas mus perparduoda  biggrin.gif . Ta pacai veikla ir vulcan.lt uzsiema
Kainas galite Sportsdirect pasiziuret, akivaizdus skirtumas bus  doh.gif

Taip, aišku. Bet koli tos pačios prekės pigiau negu vulkane. Tik koli man negirdėtas, įdomu patikimumas.
Atsakyti
Sveikos mamytes. Prasau pasidalinkit savo patirtimi. Noriu pasiteirauti jusu apie AGU.LT. Ar teko is ju uzsisakineti prekes ir kaip sekesi? Ar buvo nesklandumu? Ar laiku pristate prekes? Ar buvo taip kad niekas neatsiliepdavo nei i el. laiskus nei telefonu?
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2012 04 26, 11:04)
Sveikos mamytes. Prasau pasidalinkit savo patirtimi. Noriu pasiteirauti jusu apie AGU.LT. Ar teko is ju uzsisakineti prekes ir kaip sekesi? Ar buvo nesklandumu? Ar laiku pristate prekes? Ar buvo taip kad niekas neatsiliepdavo nei i el. laiskus nei telefonu?


Dar neteko uzsakinet..Ziuriu huggies sauskelnes pas juos yra thumbup.gif Idomu angliskos ar lenkiskos.

Gal kas uzsakinejo is xlshop.lt? Nusiziurejau viena suknele wub.gif
Atsakyti