Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

Vasario 12d.uzsisakiau knygas is patogu pirkti.lt.Siandien 23d.knygu niekaip negaunu.Pinigus pervedziau ta pacia diena,t.y.12d.Kai paskambinu nurodytu tel.,sako jau idejom,turi atvezti.Ateityje reikes ieskoti kitos parduotuves.
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2012 02 21, 19:51)
Ar yra teke kam nors pirkti  internetineje parduotuveje-kosmetika-tau?

Sveiki ,esu pirkusi kvepalus ir seselius,kokybe buvau nepatenkinta,kvepalu kvapas neatitiko originalui
Atsakyti
Labadiena, ar teko kam nors pirkti is internetinė parduotuvės http://www.madmuazelle.lt/ Nusipirkau ir labai nusivyliau, nes pasirodo ir kokybė ne tokia kaip tikėjausi ir atsiuntė per mažą, dar plius jokio grąžinimo negali padaryti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2012 02 28, 16:14)
Labadiena, ar teko kam nors pirkti is internetinė parduotuvės http://www.madmuazelle.lt/ Nusipirkau ir labai nusivyliau, nes pasirodo ir kokybė ne tokia kaip tikėjausi ir atsiuntė per mažą, dar plius jokio grąžinimo negali padaryti.  blink.gif

Man drauge sake kad yra kazkoks istatymas kur internetines parduotuves privalo padaryt grazinimus. Tik nzn kokie ten terminai. Jus pasidomekit,pagrasinkit vartotoju teisem.
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2012 02 28, 16:14)
Labadiena, ar teko kam nors pirkti is internetinė parduotuvės http://www.madmuazelle.lt/ Nusipirkau ir labai nusivyliau, nes pasirodo ir kokybė ne tokia kaip tikėjausi ir atsiuntė per mažą, dar plius jokio grąžinimo negali padaryti.  blink.gif


Jei užsisakinėjote ne apatinį trikotažą (jo pagal LR įstatytmus negalima grąžinti), tai netikusį drabužį turi priimti. Aišku jeigu jie dirba legaliai. Visos internetinės parduotuvės, dirbančios legaliai, privalo priimti netikusius drabužius per 14 dienų nuo tada kai klientas atsiima prekę. Visa tai reglamentuoja šis įstatymas: http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=141450
Atsakyti
Ačiū visom 4u.gif sunkiai ten su jais.

Papildyta:
Madmuazelle atsakymas parasius apie vartotoju teises:
"Aš ne parduotuvė, ne juridinis asmuo, kreipkitės prašau kur norite, ne jus pirma. Vartotoju teises man atsius rekomendacinio pobūdžio laišką kurio vykdymas neprivalomas."
Kaip jums patinka? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lau_rike: 28 vasario 2012 - 18:22
QUOTE(Lau_rike @ 2012 02 28, 19:21)
Madmuazelle atsakymas parasius apie vartotoju teises:
"Aš ne parduotuvė, ne juridinis asmuo, kreipkitės prašau kur norite, ne jus pirma. Vartotoju teises man atsius rekomendacinio pobūdžio laišką kurio vykdymas neprivalomas."
Kaip jums patinka? g.gif

Laba, esu ir aš bandžiusi kovoti, bet jokių teigiamų rezultatų, vieni nervai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aldutė* @ 2012 02 28, 18:34)
Laba, esu ir aš bandžiusi kovoti, bet jokių teigiamų rezultatų, vieni nervai  doh.gif

Ne tame esmė tos teises, esmė koks požiūris madmuazelle į pirkėjus. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zauke @ 2012 02 23, 12:24)
Vasario 12d.uzsisakiau knygas is patogu pirkti.lt.Siandien 23d.knygu niekaip negaunu.Pinigus pervedziau ta pacia diena,t.y.12d.Kai paskambinu nurodytu tel.,sako jau idejom,turi atvezti.Ateityje reikes ieskoti kitos parduotuves.

Gerai, kad paskaičiau ir ačiū, kad parašėte..kaip tik susiruošiau pas juos pirkti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lau_rike @ 2012 02 28, 19:21)
Madmuazelle atsakymas parasius apie vartotoju teises:
"Aš ne parduotuvė, ne juridinis asmuo, kreipkitės prašau kur norite, ne jus pirma. Vartotoju teises man atsius rekomendacinio pobūdžio laišką kurio vykdymas neprivalomas."
Kaip jums patinka? g.gif

Nieko sau atsakymas..tai kaipgi ne parduotuvė, jei prekiauja doh.gif
Paskaičiau, jie perspėja, kad kokybiškų prekių nepriima atgal.
Bet radau ir kur nusižengia įstatymams tikrai:
"Už grąžinamas prekes grąžiname pinigus nuolaidų kupono pavidalu. Nuolaidų kupono vertė atitinka prekės vertę be siuntimo išlaidų. Nuolaidų kuponu galite pasinaudoti įsigyjant kitas prekes mūsų svetainėje."
O turi būti grąžinami pinigai, jei pirkėjas pageidauja.
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2012 02 28, 19:21)
Madmuazelle atsakymas parasius apie vartotoju teises:
"Aš ne parduotuvė, ne juridinis asmuo, kreipkitės prašau kur norite, ne jus pirma. Vartotoju teises man atsius rekomendacinio pobūdžio laišką kurio vykdymas neprivalomas."
Kaip jums patinka? g.gif


Tai reiškia, kad jie prekiauja nelegaliai.... Viskas tuo ir pasakyti. Prieš perkant internetinėje parduotuvėje reikia pasidomėti jos legaluma. smile.gif
Atsakyti
Bet pamascius ar cia Lietuviai begalo drasus ar buki? Jeigu as uzsiimciau tokia nelegalia veikla stengciausi, kuo maziau konfliktuoti su klientais ir nesiuntineciau ju i visas puses. doh.gif
Jeigu ta prekyba yra ištiesų nelegali, nes paziurejus i tinklapi duodamas tik elektroninis pastas, nera nei adreso, nei telefono numerio, ar imones registracijos kodo, o skelbesi kad pardavineje garsios kompanijos rubus. Kyla paprastas klausimas is kur tie rubai atkeliauja, gal is Kinijos? Bet velgi pamascius, jeigu preke yra kokybiska ir uz patraukle kaina, tai kodel atsisakoma ja pakeisti i kita man tinkacios ismieros, kadangi uzsakyta preke man per maza. g.gif
Akivaizdziai susidaro nuomone, kad pardaveja dziaugiasi iskisusi preke ir nesileidzia i jokias diskusijas, apie jos grazinima ar pakeitima kita preke. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Hopeidea @ 2012 02 28, 22:46)
Gerai, kad paskaičiau ir ačiū, kad parašėte..kaip tik susiruošiau pas juos pirkti doh.gif
Papildyta:

Nieko sau atsakymas..tai kaipgi ne parduotuvė, jei prekiauja doh.gif
Paskaičiau, jie perspėja, kad kokybiškų prekių nepriima atgal.
Bet radau ir kur nusižengia įstatymams tikrai:
"Už grąžinamas prekes grąžiname pinigus nuolaidų kupono pavidalu. Nuolaidų kupono vertė atitinka prekės vertę be siuntimo išlaidų. Nuolaidų kuponu galite pasinaudoti įsigyjant kitas prekes mūsų svetainėje."
O turi būti grąžinami pinigai, jei pirkėjas pageidauja.

Ji pazeidzia visus istatymus, taciau ji pati rase kad neprivalo ju paisyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2012 02 29, 11:23)
Bet pamascius ar cia Lietuviai begalo drasus ar buki? Jeigu as uzsiimciau tokia nelegalia veikla stengciausi, kuo maziau konfliktuoti su klientais ir nesiuntineciau ju i visas puses.  doh.gif
Jeigu ta prekyba yra ištiesų nelegali, nes paziurejus i tinklapi duodamas tik elektroninis pastas, nera nei adreso, nei telefono numerio, ar imones registracijos kodo, o skelbesi kad pardavineje garsios kompanijos rubus. Kyla paprastas klausimas is kur tie rubai atkeliauja, gal is Kinijos? Bet velgi pamascius, jeigu preke yra kokybiska ir uz patraukle kaina, tai kodel atsisakoma ja pakeisti i kita man tinkacios ismieros, kadangi uzsakyta preke man per maza.  g.gif
Akivaizdziai susidaro nuomone, kad pardaveja dziaugiasi iskisusi preke ir  nesileidzia i jokias diskusijas, apie jos grazinima ar pakeitima kita preke.  verysad.gif
Papildyta:

Ji pazeidzia visus istatymus, taciau ji pati rase kad neprivalo ju paisyti biggrin.gif


Jeigu su preke negavote pirkimo - pardavimo kvito, tai 100% prekyba nelegali. Dar yra įvairiausių niuansų.
Atsakyti