Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

QUOTE(Tavile @ 2011 11 29, 13:21)
As pries pora savaiciu pirkau is pirktipigu ( reikejo virtuvinio kombaino). Kaina buvo maziausia, labai malonus aptarnavimas, israse garantijas. Buvau labai nustebinta ir jei dar ka pirksiu nedvejodama naudosiuosi siuo puslapiu smile.gif


Mano nuomonė priešinga, vyras iš karto pamanė, kad aferistai... Irgi pritraukė pigupirkti.lt kainos, pirkau skalbimo mašiną internetu. Paprašė avanso, iš pradžių 200 lt, paskui 800 lt. pamaniau, kad dėl to, kad bankas bankrutavo, nepasitiki žmonėm. Prekę atvežė be sąskaitos faktūros. Parašiau, pažadėjo "kitą savaitę" išsiūsti paštu, laukiu - jau antra savaitė praėjo. Kitos dalies pinigų nenoriu pervedinėt, nes tada visai sąskaitos faktūros nesulauksiu. Garantiniame pasake, be sąs.fakt. jokio garantinio aptarnavimo nesulauksime schmoll.gif Tokia mano patirtis su pirktipigu.lt Gal sulauksiu tos s.f. , bet va toks aptarnavimas man visiškai nepatinka. Parašiau pirmadienį vėl, bet net atsakymo nesulaukiau.

Skunduose, forumuose neradau nieko blogo apie šią parduotuvę, todėl pirkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglute: 15 gruodžio 2011 - 19:26
Gal kuri zinot lietuviska svetaine idomiu sieniniu laikrodziu?
Aciu smile.gif
Atsakyti
as irgi noriu pirkti pirktipigu.lt, bet jei tokie kontraversiski atsiliepimai... O kainos pas juos geros... unsure.gif
Atsakyti
Vakar gavau prekes iš www.knygynas.info, taigi noriu juos parekomenduoti, jei kam reikia knygų. Kiek ieškojau man rūpimų knygų, tai pas juos visas radau pigiausiai. bigsmile.gif Kadangi visos buvo dovanom, tai užsisakiusi šeštadienį susirūpinau, kad tik gaučiau iki Kalėdų, todėl pirmadienį jiems paskambinau pasidomėti ar spėsiu. Jų puslapyje rašoma, kad prekės pristatomos per paštą, bet mano maloniam nustebimui pasiūlė (be jokio papildomo mokesčio) jas pristatyti per kurjerį, kad tikrai spėčiau gauti. Taigi, vakar aš visas knygas gavau thumbup.gif .
Smagu pirkti, kai prekės gaunamos greitai ir kiek įmanoma pigiausiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nn22 @ 2011 11 28, 01:31)
Ruošiamės pirkti buitinės technikos. Palankiausios kainos šiuo metu mūsų prekei yra Pirktipigu.lt, Preka.lt, Tausa.lt, Vup.lt, Eurobuitis.lt. Gal kas gali patarti, kurios iš šių parduotuvių yra patikimiausios, arba atvirkščiai - abejotinos? g.gif

Prieš kelis metus teko pirkti iš eurobuitis.lt. Likau labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Gal bus aktualu ruosiantiems pirkti kompiuteri.

Teko isigyti is www.dellshop.lt.

Kiek teko ieskoti cia radome geriausia kaina, greitai pristate thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nn22 @ 2011 11 28, 02:31)
Ruošiamės pirkti buitinės technikos. Palankiausios kainos šiuo metu mūsų prekei yra Pirktipigu.lt, Preka.lt, Tausa.lt, Vup.lt, Eurobuitis.lt. Gal kas gali patarti, kurios iš šių parduotuvių yra patikimiausios, arba atvirkščiai - abejotinos? g.gif

Išsiunčiau paklausimus minėtoms parduotuvėms ir dar buitenė.lt. Iš gautų pasiūlymų išsirinkome buitenė.lt. Jie po paklausimo rytojaus dieną paskambino, pasiūlė gana palankią kainą, paprašė pervesti šiek tiek avanso. Prekes pristatė kurjeris po 3-jų dienų, kaip ir tarėmės. Su prekėmis pristatė saskaitą-faktūrą, užpildytus garantinius, vienu žodžiu paslauga likome patenkinti.
Atsakyti
Pirkau pirma karta is interneto saldytuva.Atsiunte saskaita-faktura,pinigus sumokejau,preke gavau viskas ok.
O kaip tada garantinis,si saskaita-faktura nesiskaito kaip garantinis ar ne?Reikia,kad butu su firmos stampais ,parasais?Dabar toj saskaitoj parasyta firmos pavadinimas,adresas,im.kodas,banko saskaitos nr,tel.ir direktoriaus vardas su pavarde.Bet tai,kiek suprantu nesiskaito kaip garantinis talonas?ar gali pvz.jie atsiusti el.pastu ir as atispauzdinti,jei pvz.saldytuvas sugestu man galiotu toks lapas ar ne,t.y.be orginaliu stampu?Ko reikia gauti perkant internetu,kokiu popieriu,pvz.mano atveju,kad tai galeciau tureti kaip garantini talona ir pateiki meistram,jei prireiktu taisyti?
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2011 12 26, 21:53)
O kaip tada garantinis,si saskaita-faktura nesiskaito kaip garantinis ar ne?Reikia,kad butu su firmos stampais ,parasais?Dabar toj saskaitoj parasyta firmos pavadinimas,adresas,im.kodas,banko saskaitos nr,tel.ir direktoriaus vardas su pavarde.Bet tai,kiek suprantu nesiskaito kaip garantinis talonas?ar gali pvz.jie atsiusti el.pastu ir as atispauzdinti,jei pvz.saldytuvas sugestu man galiotu toks lapas ar ne,t.y.be orginaliu stampu?Ko reikia gauti perkant internetu,kokiu popieriu,pvz.mano atveju,kad tai galeciau tureti kaip garantini talona ir pateiki meistram,jei prireiktu taisyti?

Kai pirkom (prieš metus) šaldytuvą iš e-senukų, sąskaitoj - faktūroj prie pirkėjo parašo buvo nurodyta, kad turėjo būti pateiktas ir garantinis talonas. Tačiau mes jo negavome. Todėl susisiekėm (el. paštu, kaip ir lig tol bendravome) su vadybininke, ir po kelių dienų atsiuntė paštu.
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2011 12 26, 23:53)
Pirkau pirma karta is interneto saldytuva.Atsiunte saskaita-faktura,pinigus sumokejau,preke gavau viskas ok.
O kaip tada garantinis,si saskaita-faktura nesiskaito kaip garantinis ar ne?Reikia,kad butu su firmos stampais ,parasais?Dabar toj saskaitoj parasyta firmos pavadinimas,adresas,im.kodas,banko saskaitos nr,tel.ir direktoriaus vardas su pavarde.Bet tai,kiek suprantu nesiskaito kaip garantinis talonas?ar gali pvz.jie atsiusti el.pastu ir as atispauzdinti,jei pvz.saldytuvas sugestu man galiotu toks lapas ar ne,t.y.be orginaliu stampu?Ko reikia gauti perkant internetu,kokiu popieriu,pvz.mano atveju,kad tai galeciau tureti kaip garantini talona ir pateiki meistram,jei prireiktu taisyti?

Jei saldytuvas Bosch ar Siemens, tokio dokumento garantiniam aptarnavimui pakanka.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 12 27, 16:29)
Jei saldytuvas Bosch ar Siemens, tokio dokumento garantiniam aptarnavimui pakanka.

O jei liebher?
Atsakyti
QUOTE(gandrė @ 2011 12 18, 15:57)
Gal kuri zinot lietuviska svetaine idomiu sieniniu laikrodziu?
Aciu  smile.gif



Keletą įdomių laikrodžių mačiau www.dekoriukas.lt. Pati pirkau kitą prekę, kaip ir viskas buvo ok.
Atsakyti