Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

Ar jums visada ateina užsakytos prekės iš grupinis, kartu.lt ir pan.? Pirkau lapkričio 20 d. LED girliandas, prstatymas per 4-6 darbo dienas, nei kas ten ragelio kelia, nei susisikti imanoma. Ar cia tik man taip "sekasi"? unsure.gif
P.S. jau gan senai perku, tokių bajerių dar nebuvo
Atsakyti
QUOTE(Sidabra @ 2011 12 02, 10:23)
Ar jums visada ateina užsakytos prekės iš grupinis, kartu.lt ir pan.? Pirkau lapkričio 20 d. LED girliandas, prstatymas per 4-6 darbo dienas, nei kas ten ragelio kelia, nei susisikti imanoma. Ar cia tik man taip "sekasi"?  unsure.gif
P.S. jau gan senai perku, tokių bajerių dar nebuvo

Pasižiūrėkite, kad kuponas galioja tik nuo gruodžio 6 d. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jeigu sugedo buitinės technikos prietaisas pirktas internetinėje parduotuvėje, kaip aš suprantu, reikia kreiptis į įmonę, kuri atlieka garantinį remontą. Kadangi aš gyvenu nedideliame Lietuvos mieste, tai man teks vežti prekę į Vilnių arba Kauną, o paskui po remonto parsivežti atgal. Jeigu aš prekę pirkčiau paprastoje parduotuvėje, jai sugedus man pakaktų ją nuvežti iki parduotuvės kurioje pirkau, toliau prekės kelione pasirūpintų pardavėjas. Todėl perkant e-parduotuvėje atsiranda papildomos išlaidos gedimo garantiniu laikotarpiu atveju, lyginant su pirkimu paprastoje parduotuvėje. Be to pirkti e-parduotuvėse yra papildomų rizikų. Todėl, jeigu nesutaupoma ženkli pinigų suma, gal geriau pirkti "Aviteloje", Topo centre" ar pan., bet ne internetinėje parduotuvėje? Ar aš teisingai mastau?
Atsakyti
QUOTE(nn22 @ 2011 12 04, 18:20)

man buvo sugedes mobiliakas,pirktas omnitelio salone,tai vistiek reikejo vezt i garantini aptarnavima, o omnitelis nusiplove.
Atsakyti
Esu pasipiktinusi internetine vaikisku prekiu parduotuve "mesmadingi" blink.gif tokio neoperatyvumo ir nesiskaitymo su klientais dar neteko patirti, daugiau ten tikrai nepirksiu, nors ir rubai neblogi schmoll.gif mad.gif
Atsakyti
Gal kas pirkote kuponus iš gigi.lt? Gal girdėjote atsiliepimus apie šią naują svetainę?
Atsakyti
QUOTE(Griaustinė @ 2011 12 02, 13:09)
Pasižiūrėkite, kad kuponas galioja tik nuo gruodžio 6 d.  mirksiukas.gif


Ne, galioja nuo 2011-1115 - 2012-12-21.

Kupono sąlygos:
- Kuponas galioja - įvairiaspalvė LED girlianda su NEMOKAMU pristatymu Lietuvoje
- Telefonas pasiteiravimui : +370 673 24027
- Kupono įsigijimo metu, suveskite visą reikalingą informaciją dėl prekės pristatymo (po nuoroda "Įveskite pristatymo adresą" užpildykite visus privalomus laukus, jeigu perkate daugiau nei vieną vienetą NEPAMIRŠKITE įrašyti kiekį į langelį "papildoma info")
- Prekės pristatymas nurodytu adresu bus vykdomas nuo akcijos pabaigos ir pristatomos per 4-6 darbo dienas
- Už prekės pristatymą yra pilnai atsakingas pardavėjas shop4rent.lt
- Kuponas galioja: 2011-11-15 - 2011-12-21

Vienu žodžiu - nežinau, laukiu - laukio - ir nei atsakymo, nei prekių nėra. Ir prisiskambint sunku - penktadienį žadėjo, kad vėliausia pirmadienį bus pas mane, na ir ką - nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabra: 07 gruodžio 2011 - 16:24
as irgi uzsisakiau nemazai prekiu is mesmadingi.lt viena preke is daugelio gavau,o antra atejo visai ne to dydzio, kurio uzsakinejau. o likusiu prekiu ir dabar laukiu jau menesis. nesiskaitymas su klientais, visiskas. prekes seip kokybiskos, bet kas is to, jei ju neimanoma gauti menesiais! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lemurija @ 2011 12 13, 12:03)
as irgi uzsisakiau nemazai prekiu is mesmadingi.lt viena preke is daugelio gavau,o  antra atejo visai ne to dydzio, kurio uzsakinejau.  o likusiu prekiu ir dabar laukiu jau menesis. nesiskaitymas su klientais, visiskas. prekes seip kokybiskos, bet kas is to, jei ju neimanoma gauti menesiais!  doh.gif


Bet kam Jūs toleruojat tokius dalykus? Aiškiai parašyta, kad visas prekes klientai gauna per savaitę. Čia yra tos parduotuvės savo pačių išsikeltų sąlygų nevykdymas. Beto pagal LR įstatymus visas užsakymas turi būti pristatytas visas, o ne dalimis, nebent pats klientas taip sutinka...
Atsakyti
QUOTE(lemurija @ 2011 12 13, 12:03)
as irgi uzsisakiau nemazai prekiu is mesmadingi.lt viena preke is daugelio gavau,o  antra atejo visai ne to dydzio, kurio uzsakinejau.  o likusiu prekiu ir dabar laukiu jau menesis. nesiskaitymas su klientais, visiskas. prekes seip kokybiskos, bet kas is to, jei ju neimanoma gauti menesiais!  doh.gif



Nesiskaitymas totalus, prekiu reikia laukti menesiais tai jau tikrai, o man dar teko susidurt su ju apgavyste. Maza to laukiau prekes menesi, jie po kokiu 4 mano parasytu laisku parase kad negauna mano uzsakyto dydzio, tuomet man pasiule pasirinkti kita varianta is nauju prekiu ir vel teko laukt savaite. Paklausus kiek ta preke kainuos pasake kad tiek pat kiek ir mano uzsakytoji. g.gif na ka, laukiu... ir viena karta ilendu i ju svetaine, ogi ziuriu ta ju nauja preke kainuoja 15 litu pigiau nei pries tai uzsakyta mano... o pinigus juk jau buvau pervedus. Nu pasibaisejau as tokia apgavyste ir issireikalavau kad staigiai man pinigus pervestu... Nenoriu as su tokiais aferistais reikalu daugiau turet blink.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Gavau rankine is patinka.lt, labai patenkinta, nes tokia pacia(daug kartu buvo apziureta) buvau nusiziurejus parduotuvej BONUMORE (Oze), uz dvygubai didesne kaina. Tikrai neperdedu,sumokejau 229lt, o parduotuvej 469lt tokia kainuoja. doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Gal kuriai teko pirkti is www.epirkinys.lt ?

Nusiziurejau keleta dalykeliu uz nemaza suma, bet bijau rizikuot g.gif

Atsakyti