Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

QUOTE(DaivaVe @ 2011 04 21, 10:40)
Pradejau ieskoti dulkiu siurblio ir radau, kad Neostore pigiausia kaina  bigsmile.gif kadangi yra galimybe atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu, tai susigundziau  biggrin.gif  pristate laiku, viskas tvarkoje, priekaistu neturiu  ax.gif  zodziu likau patenkinta  thumbup.gif

O uz pristatyma mokejote tiek, kiek parasyta ju svetaineje? Jus mokejote tik gavusi preke i namus? Garantinis yra?
Atsakyti
Sveiki, gal kas esat pirkę iš Odai.lt, jie pardavinėja gydomąją dermatologinę kosmetiką, kainos gan nemažos ir prašo iškart pavedimu sumokėt, tai truputį baugu, labai laukiu atsiliepimų smile.gif
Atsakyti
Gal kas pirkę ką nors iš efarma.lt? Kaip atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(AAA @ 2011 05 03, 23:18)
O uz pristatyma mokejote tiek, kiek parasyta ju svetaineje? Jus mokejote tik gavusi preke i namus? Garantinis yra?


Mane irgi domina ar yra garantinis g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytė7 @ 2011 05 09, 13:23)
Gal kas pirkę ką nors iš efarma.lt? Kaip atsiliepimai?



Buvome uzsisake, viska gavome labai greitai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gitukas @ 2011 03 23, 08:56)
laba, o kaip su tavosapnas.lt? noreciau najagimiui pataliukus uzsakyti, bet labai mazai atsiliepimu randu...


pries pora savaiciu kaip tik pirkome palatyne is tavosapnas.lt, aptarnavimas labai geras thumbup.gif sestadieni vakare parasiau jiems el.pastu klausima apie dominancias prekes, mazdaug uz valandos jau gavau atsakyma, tad ta pacia diena uzsisakiau ir jau antradieni mums pristate. atsiskaiteme grynais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AAA @ 2011 05 03, 23:18)
O uz pristatyma mokejote tiek, kiek parasyta ju svetaineje? Jus mokejote tik gavusi preke i namus? Garantinis yra?

Ir man aktualūs šie klausimai ax.gif
Išsiunčiau jiems užklausimą dėl pristatymo kainos ir apmokėjimo sąlygų pasitikslinimo, tikiuosi, kad atsakys biggrin.gif Įdomiausia, kad mano norimai prekei jie suteikia dvigubai ilgesnę garantiją nei visi mūsų pardavėjai? g.gif Kažin kaip ten išties yra ir ar tikrai siunčia iš Rygos, pardavėjas nurodoma užsienio įmonė?
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 23, 20:53)
Ir man aktualūs šie klausimai  ax.gif
Išsiunčiau jiems užklausimą dėl pristatymo kainos ir apmokėjimo sąlygų pasitikslinimo, tikiuosi, kad atsakys  biggrin.gif  Įdomiausia, kad mano norimai prekei jie suteikia dvigubai ilgesnę garantiją nei visi mūsų pardavėjai?  g.gif  Kažin kaip ten išties yra ir ar tikrai siunčia iš Rygos, pardavėjas nurodoma užsienio įmonė?


Man siurbli siunte is Latvijos ir pridejo saskaita faktura latviu kalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 05 24, 11:11)
Man siurbli siunte is Latvijos ir pridejo saskaita faktura latviu kalba  mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif
Man didelį įtarimą kelia, kad jie neatsako į skambučius ir laiškus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 24, 22:59)
Ačiū  4u.gif
Man didelį įtarimą kelia, kad jie neatsako į skambučius ir laiškus  g.gif


kaip idomiai g.gif man i laiska atsake, bet po kokiu 2 dienu biggrin.gif skambinau ir telefonu, tai pakele ir netgi labai maloniai kalbejo, bet moka tik rusu kalba, lietuviskai nesneka mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš esu labai patenkinta šią internetine parduotuve.

Tikrai labai tvarkingai dirba žmonės: bendravo (nors rinkausi, ilgai domėjausi) atsakynėjo laiškus, atsiliepia į skambučius (arba perskambina), po užsakymo kitą dieną atvežė ir užnešė į namus nemokamai thumbup.gif

Užsakynėjau šaldytuvą ir gartraukį. Čia buvo 2 atskiri užsakymai ir abu kartus nebuvo jokių probelmemų 4u.gif

O kainą manau irgi gavom neblogą smile.gif

Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 05 25, 13:31)
kaip idomiai  g.gif  man i laiska atsake, bet po kokiu 2 dienu  biggrin.gif  skambinau ir telefonu, tai pakele ir netgi labai maloniai kalbejo, bet moka tik rusu kalba, lietuviskai nesneka  mirksiukas.gif

Tai gal dar neparašė man atsakymo lotuliukas.gif Nes ir teiravausi apie prekę, kurią jie turi, o Lietuvoje jos šiuo metu nėra visai biggrin.gif
Atsakyti