Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

QUOTE(Diana L-B @ 2011 02 25, 23:12)
Merginos,
    tikrai kuri nors pirkote kvapalus iš pigu.lt. Ar originalai?
Visada oro uostuose pirkdavau, dabar iš čia sakau pabandysiu...



QUOTE(Fiolita @ 2011 02 26, 15:16)
Esu is ju pirkus dvejus, tai tikrai tikrai  originalai wub.gif ir parfumerijos skyrely kazkas rase, jog originalais prekiauja.


Nu nežinau nežinau g.gif Esu kartą pirkusi,daugiau iš ten neimčiau ir už dyką schmoll.gif Visada pirkadavau arba Sarmoj ar iš užsienio siūsdavaus.Susigundžiau kažkokia akcija pigu.lt (Sarmoj tie kvepalai 200lt kainavo,buvau pirkus kokius tris kart tikrai.Pigu.lt per akciją 50lt tekainavo).Tai tokio šlykštaus kvapo nebuvau gyvenime uosčius doh.gif Kvapas panašus,bet tikrai neatitiko originalo schmoll.gif Gal tik man nepasisekė,gal mano uoslė atbuko,bet ten kvepalų nepirkčiau ir kitiems nerekomenduočiau.
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2011 03 02, 08:54)
kainos kosminės  - tūkstantinės blink.gif


sutinku, kad kainos ne kaip senukuose, bet reikia sutikti, kad ir prekes ne senuku tipo (nors ir juose galima isigyti sviestuva uz 1000 ar daugiau...)
Atsakyti
Esu pirkusi televizorių iš pigu.lt. Passirinkom atsiskaitymo būdą, kad gavę prekę sumokėsim grynais, kitą dieną gavom thumbup.gif Bet mes kaip tik buwom trumpam išwažiawę iš namų, tai kurjeris paliko pašte smile.gif Tuomet pašte ir atsiskaitėm drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki, peržvelgiau temas, bet apie ES Fashion World produkciją neradau. Ar kam teko su šia firma susidurti? Gal atsiras apie juos galinčių daugiau papasakoti. Jie prekiauja bižuterija smile.gif

Jų puslapis: http://esfashionworld.lt/?q=node/3

Lauksiu atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
www.sapnuok_lt - naktinukai, chalatai ir pan. apatinis trikotažas. Atsiunčiama greitai, o ir nuolaidų visokių papildomų dažnai pasitaiko.
Atsakyti
www.naminukas.lt greitai pristate, patikima wink.gif kaina buvo virs 200 lt pristate nemokamai thumbup.gif
Atsakyti
gal kas esate pirke iš neostore [COLOR=red][SIZE=7][B] kažkaip idomiai teN LIETUVIŠKAS NUMERIS NEATSILIEPIA????? doh.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

ar kas nors esate susidūrę su situacija, kai užsakote prekę, jos tenka nemažai laukti, kol atvyks iš gamintojo, tai yra ne iš sandėlio, ir po kiek laiko išaiškėja, kad prekės kaina yra 200-300 lt. didesnė nei užsakėte? Aš taip jau laukiu norimo prekės beveik mėnesį, bet liūdniausia užkelta kaina, kuri pakilo ir dar kartą. g.gif unsure.gif Realiai, turiu teisę pirkti su kaina tokia, kokia užsakiau, bet jie ten aiškina viską savo naudai. verysad.gif
Kol kas laukiu, kaip čia išsispręs.
Atsakyti
QUOTE(AAA @ 2011 01 22, 16:41)
Kokie atsiliepimai apie troliai.lt?


pirkau orkaitę, padėjo, patarė išsirinkti, labai greitai pristatė ir džiaugiuosi tuo pirkiniu
Atsakyti
Labas, užmačiau sūnui garso kolonėles internetinėje parduotuvėje http://www.bukgudrus.lt/. Gal esate kuri pirkusi, nes nerandu jokių atsiliepimų apie šią parduotuvę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana L-B @ 2011 02 25, 23:12)
Merginos,
    tikrai kuri nors pirkote kvapalus iš pigu.lt. Ar originalai?
Visada oro uostuose pirkdavau, dabar iš čia sakau pabandysiu...


Pirkom, originalai, va čia dar sąrašas yra, kad patikimi: http://www.supermama...;#entry41811132

QUOTE(aulina @ 2011 02 28, 14:33)
Ar bandėte kas nors užsisakinėti iš shop24.lt ar patikima?


Pirkom, neturėjo prekės, paskambino, paklausė ar palauksime, pažadėjo tam tikrom dienom, tai pristatė pirmąją dieną iš pažadėtųjų, mokėjome, kai gavome, išrašė sąskaitą, pajamų orderį, na nebuvo prie ko prikibti.

QUOTE(Pievugele999 @ 2011 03 17, 18:47)
Sveikos, merginos,

ar kas nors esate susidūrę su situacija, kai užsakote prekę, jos tenka nemažai laukti, kol atvyks iš gamintojo, tai yra ne iš sandėlio, ir  po kiek laiko išaiškėja, kad prekės kaina yra 200-300 lt. didesnė nei užsakėte? Aš taip jau laukiu norimo prekės beveik mėnesį, bet liūdniausia užkelta kaina, kuri pakilo ir dar kartą.  g.gif  unsure.gif Realiai, turiu teisę pirkti su kaina tokia, kokia užsakiau, bet jie ten aiškina viską savo naudai.  verysad.gif
Kol kas laukiu, kaip čia išsispręs.


Jūs gal juos pagąsdinkite vartotojų teisių tarnyba. Užsakymas buvo pateiktas oficialus, visi susirašinėjimai yra? Manau, kad čia nesąmonė taip elgtis iš jų pusės.
Atsakyti
laba, o kaip su tavosapnas.lt? noreciau najagimiui pataliukus uzsakyti, bet labai mazai atsiliepimu randu...
Atsakyti