Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(meskute231 @ 2010 10 13, 11:58)
radau staigų įsimylėjimą kuris mane dabar jau uždegė grynai dėl savo grožio, o ne dėl to kad daugumai reikia. štai tas gražuolis į kurio palatą atsigulsiu po medalijono (nu negaliu nepasidalint)
http://www.liveinter.../post137255000/

esminis klausimas: AR BUS NORINČIŲ IR AR REIKĖS PALATOS? ar man vienai kamputy reik rožint? bigsmile.gif


groooozis wub.gif
bet jis irgi daaaug siulu suvalgys rolleyes.gif

tikrai grazus daikciukas... bet as vis dar prie savojo paltuko lieku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 13, 12:56)
aaaa... taip taip - ji man laaabai patiktu  thumbup.gif  tik... jos nera ebay pirkti... o pirkti Lt ir parsisiusti is tenai toki kieki - kosmariska kaina gaunasi  doh.gif

O tai gal ne taip ir brangiai? Gi galetumem kazkuri tau nupirkt ir atsiust...
Jei iki Dublino, tai galeciau paorganiuot tau siulu atvezima... Bet kitur schmoll.gif Nebent jei nori pastu galeciau issiust ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 13 spalio 2010 - 12:13
Aciuuuu, merginos, uz tookis geranoriskuma wub.gif
as turiu, kas man siulu papildo is Lt... tik jau is praktikos zinau, kad butent brangioji vilna (lamos, kasmyro ir pan) ebay daug pigesne, nei Lt mirksiukas.gif o visus kitus, ypac nerimo - tai tik is Lt ir siunciuosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 13, 13:16)
Aciuuuu, merginos, uz tookis geranoriskuma  wub.gif 
as turiu, kas man siulu papildo is Lt... tik jau is praktikos zinau, kad butent brangioji vilna (lamos, kasmyro ir pan) ebay daug pigesne, nei Lt  mirksiukas.gif  o visus kitus, ypac nerimo - tai tik is Lt ir siunciuosi  bigsmile.gif

Nugi nesunku, mano vyras kaip tik savaitgaliui iki Dublino skrenda, tik trumpam su reikalais... Todel ir sakau, kad iki Dublino, tai be problemu

Nu as tik pasiuliau, o tu ziurek kaip tau pigiau iseina mirksiukas.gif cool.gif
Atsakyti
ne Vernito bet lietuviski yra ebay http://cgi.ebay.ie/W...=item27b5a8303f
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 13, 12:58)
biggrin.gif pametu palto idėja iki paskui, sorry biggrin.gif

radau staigų įsimylėjimą kuris mane dabar jau uždegė grynai dėl savo grožio, o ne dėl to kad daugumai reikia. štai tas gražuolis į kurio palatą atsigulsiu po medalijono (nu negaliu nepasidalint)
http://www.liveinter.../post137255000/

esminis klausimas: AR BUS NORINČIŲ IR AR REIKĖS PALATOS? ar man vienai kamputy reik rožint? bigsmile.gif


Jaaaaazau kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif tu tą su rožėm nersi? Noriu noriu noriu noriu bigsmile.gif eisiu į palatą
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 13, 13:06)
Ypač tas mėėėėėėlynas su kailiuku labai gražus..  wub.gif
Kaip tik turiu dažyto triušiuko mėlyno.., gal..  g.gif

EEE.KAS CIA VYKSTA? g.gif ...palata..nauja...ir BE MANES?! blink.gif ...

jauciu reiks apsirgt ''kokia didybes manija'' g.gif ...vat kai MUSU bus daug,tai spesiu ir paltu platoj pagulet,ir medalionciku virusu pasirgt,ir ''prabangaus rozinio grozio'' naujienom ''pakvepuot'' unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 14:22)
EEE.KAS CIA VYKSTA? g.gif ...palata..nauja...ir BE MANES?! blink.gif ...

jauciu reiks apsirgt ''kokia didybes manija'' g.gif ...vat kai MUSU bus daug,tai spesiu ir paltu platoj pagulet,ir medalionciku virusu pasirgt,ir ''prabangaus rozinio grozio'' naujienom ''pakvepuot'' unsure.gif

tai aš tada sergu jau ta DIDYBĖS manija biggrin.gif
nes mano mezgimo porcija yr perdien tokia šiuo metu: pianki medaliončikai, 40 eilučių vieno megztuko, 30 eilučių liemenės, 20 eilučių kitos liemenės ir viena kojinė. aišku nevisad spėju šį mixą, bet tris pirmus punktus visada
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 13, 12:29)
tai aš tada sergu jau ta DIDYBĖS manija biggrin.gif
nes mano mezgimo porcija yr perdien tokia šiuo metu: pianki medaliončikai, 40 eilučių vieno megztuko, 30 eilučių liemenės, 20 eilučių kitos liemenės ir viena kojinė. aišku nevisad spėju šį mixą, bet tris pirmus punktus visada


nieko sau blink.gif
isivaizduoju tave, kaip voriuka sedinti su siulais apsivijusia... kiekvienoj poroj kojyciu po vaseli ar virbaliuka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 13, 14:33)
nieko sau  blink.gif
isivaizduoju tave, kaip voriuka sedinti su siulais apsivijusia... kiekvienoj poroj kojyciu po vaseli ar virbaliuka  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif panašaiai ir yr
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 13, 12:21)
ne Vernito bet lietuviski yra ebay http://cgi.ebay.ie/W...=item27b5a8303f


aga... buvau aptikusi jau juos... per ploni man jie unsure.gif o du ar net trys det - brangokai iseina ir nepatogu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 13 spalio 2010 - 12:41
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 13, 13:29)
tai aš tada sergu jau ta DIDYBĖS manija biggrin.gif
nes mano mezgimo porcija yr perdien tokia šiuo metu: pianki medaliončikai, 40 eilučių vieno megztuko, 30 eilučių liemenės, 20 eilučių kitos liemenės ir viena kojinė. aišku nevisad spėju šį mixą, bet tris pirmus punktus visada


lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu aš panašiai, tik ne vien mezgimo. 1as ratas sapnų gaudyklės, 3 medaliai ir dar biški sutažo. Ir kas blogiausia dar į darbą reikia lotuliukas.gif
Atsakyti