Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3


nepyk... Tikli... si kart isdaviau tave blush2.gif
[/quote]

angel_sadangel.gif einu susirasiu kita sese bebe.gif ...
o jei rimtai ,tai man grazus tas ''airiskas jungimo budas'',vat tik kad kazkaip nepasitikiu dar savo rankom smile.gif ,gali nesigaut taip kaip noriu...o ir darbo doh.gif doh.gif ...

klausyk ASTUSIKAI,TAU SITIE SIULAI IR SPALVA TIKTU PALTUKUI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 12, 18:30)
mirksiukas.gif as siuo metu propaguoju''nukvakusios prie kompo sedetojos ''stiliu lotuliukas.gif ...  topsecret.gif

Ai, kadangi as siuo metu toki pati stiliu propaguoju irgi, tai prasom daugiau foto rodyt kaip jungi, o as ziuresiu ir taikysiu, kad vienam stiliuj butu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 13 spalio 2010 - 11:01
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 10:59)
klausyk ASTUSIKAI,TAU SITIE SIULAI IR SPALVA TIKTU PALTUKUI mirksiukas.gif


tai jau balto palto, tai tikrai neeeee schmoll.gif ... jau vien i masinuka isedus - padalkos zeme vilksis blink.gif

bet... vistiek apie sviesu svajoju... pilka ax.gif

o vargelis koks siulus issirinkti doh.gif siulu reikes daug... darbo dar daugiau... bijau apsisauti ant siulu, kad po to nenueitu visas darbukas velniop unsure.gif ...
kaip manot... kuri sudetis geresne ? :
100 proc merino vilnos
ar
72 proc. vilna
25 proc alpaca (tai atrodo lamos vilna)
5 proc silko...
Papildyta:
su acrilu bijau pirkti, nes sako, tipo linkusi tysti g.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 13, 12:27)
o vargelis koks siulus issirinkti  doh.gif  siulu reikes daug... darbo dar daugiau... bijau apsisauti ant siulu, kad po to nenueitu visas darbukas velniop  unsure.gif ...
kaip manot... kuri sudetis geresne ? :
100 proc merino vilnos
ar
72 proc. vilna
25 proc alpaca (tai atrodo lamos vilna)
5 proc silko...
Papildyta:
su acrilu bijau pirkti, nes sako, tipo linkusi tysti  g.gif

Man siulai su akrilu tysta tik mezgami, o neriami dar niekada nepavede, tad as ju nebijociau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 13, 11:50)
Man siulai su akrilu tysta tik mezgami, o neriami dar niekada nepavede, tad as ju nebijociau  mirksiukas.gif


tai, butent... as ir megsiu ax.gif
Atsakyti
ASTULKA-AS KALBEJAU APIE VERNITO PUSVILNE...IR TA BALINTOS KAVOS wub.gif SPALVYTE blush2.gif
Atsakyti
kiek zinau ji ir ruosiasi megsti o ne nerti
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 11:54)
ASTULKA-AS KALBEJAU APIE VERNITO PUSVILNE...IR TA BALINTOS KAVOS  wub.gif  SPALVYTE blush2.gif


aaaa... taip taip - ji man laaabai patiktu thumbup.gif tik... jos nera ebay pirkti... o pirkti Lt ir parsisiusti is tenai toki kieki - kosmariska kaina gaunasi doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif pametu palto idėja iki paskui, sorry biggrin.gif

radau staigų įsimylėjimą kuris mane dabar jau uždegė grynai dėl savo grožio, o ne dėl to kad daugumai reikia. štai tas gražuolis į kurio palatą atsigulsiu po medalijono (nu negaliu nepasidalint)
http://www.liveinter.../post137255000/

esminis klausimas: AR BUS NORINČIŲ IR AR REIKĖS PALATOS? ar man vienai kamputy reik rožint? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 13 spalio 2010 - 12:01
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 13, 12:58)
biggrin.gif pametu palto idėja iki paskui, sorry biggrin.gif

radau staigų įsimylėjimą kuris mane dabar jau uždegė grynai dėl savo grožio, o ne dėl to kad daugumai reikia. štai tas gražuolis į kurio palatą atsigulsiu po medalijono (nu negaliu nepasidalint)
http://www.liveinter.../post137255000/

mega_shok.gif EIKIT JUS ...nakti pieno lakti...KAIP GARZUUUU blink.gif ..BET JAU DARBO SU TOM ROZEM doh.gif doh.gif doh.gif ...
Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2010 10 13, 12:56)
aaaa... taip taip - ji man laaabai patiktu  thumbup.gif  tik... jos nera ebay pirkti... o pirkti Lt ir parsisiusti is tenai toki kieki - kosmariska kaina gaunasi  doh.gif

g.gif ..ANIA?mano vyro giminaiciai airijoj gyvena,tai jie minejo,kad viska siuncias per lietuviu ''autobusiukus''-yra zmones,kurie ''kursuoja i ten ir atgal'' g.gif ..tai jie visak taip vezas-dviracius,kompus ir t.t. sake-PIGU g.gif ..as tiksliau ir nesidomejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 14:02)
mega_shok.gif EIKIT JUS ...nakti pieno lakti...KAIP GARZUUUU blink.gif ..BET JAU DARBO SU TOM ROZEM doh.gif  doh.gif  doh.gif ...

man krapštukui paccc tasssss. kailiukas aplink bus būtinas. wub.gif jezzz kaip jis man prabangiai atrodo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 13, 11:58)
biggrin.gif pametu palto idėja iki paskui, sorry biggrin.gif

radau staigų įsimylėjimą kuris mane dabar jau uždegė grynai dėl savo grožio, o ne dėl to kad daugumai reikia. štai tas gražuolis į kurio palatą atsigulsiu po medalijono (nu negaliu nepasidalint)
http://www.liveinter.../post137255000/

esminis klausimas: AR BUS NORINČIŲ IR AR REIKĖS PALATOS? ar man vienai kamputy reik rožint? bigsmile.gif


Ypač tas mėėėėėėlynas su kailiuku labai gražus.. wub.gif
Kaip tik turiu dažyto triušiuko mėlyno.., gal.. g.gif
Atsakyti